Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratura zabezpieczyła nowe nośniki z afery podsłuchowej

Prokuratura zabezpieczyła nowe nośniki z afery podsłuchowej

Wyświetlaj:
lajkonik. / 31.174.26.* / 2014-07-07 17:00
Wszystkich was zinwigilują :) ogłaszam koniec wolności. Zapiszcie tą datę że ja to pierwszy powiedziałem. Proszę również o wzmiankę w podręcznikach do historii.
SmokW / 62.141.215.* / 2014-07-07 16:21
"Czynności zlecone funkcjonariuszom ABW I CBŚ doprowadziły do odnalezienia nośników, które zostały uszkodzone i ukryte."

Czyli odnaleźli jakieś nośniki które są zniszczone ale nie wiedzą czy to są te które ich interesują ale już wieszczą sukces... ja też mogę im podesłać parę zniszczonych nośników może to im to pomoże bo nic z nich odczytać nie można a były ukryte w pudełku po płytach cd, proszę o adres do wysyłki.

Jeśli chodzi o nagrania, to ja jestem gotów zapłacić temu kto te wszystkie nagrania opublikuje (takie jak są każdy sobie własne wnioski wyciągnie) a nie tylko mało istotne ochłapy bo w "ponad 900 godzinach nagrań" osób z najwyższych kręgów władzy na pewno znajdują się lepsze kąski a skoro nie to sami nagrywani powinni być zainteresowani ich upublicznieniem jako autopromocji jako ludzi z klasą o nie skrzywionym kręgosłupie moralnym (w obu przypadkach będę szczęśliwy bo w końcu będę wiedział jaka jest prawda!). Przypomina mi to wszystko polską lustrację (chyba nie muszę tłumaczyć)...

Jestem Polakiem który jest bardzo zmartwiony tym, że krajem z którego pochodzę nie rządzą ludzie mający na sercu jego dobro i nie mam co do tego żadnych złudzeń!

Ludzie proszę was bardzo, nie dajcie sobie robić papki z mózgu.
Drecki wawa / 83.24.100.* / 2014-07-07 16:15
Haha seryjny niszczyciel dowodów. Ten kraj to bagno. Albo seryjny samobójca albo zniszczone dowody. Pewnie niechcący funkcjonariusz ABW nadepnal.... 17 razy.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy