PRONOX

Money.pl / 2008-01-09 10:22
Komentarze do spółki: PRONOX.
Wyświetlaj:
mam34 / 2009-11-03 18:58 / Bywalec forum
Karty są rozdane nie mogą rekiny wtajemiczone obecnie kupować ale i nie sprzedają .
Na parkiecie trzepocze się narybek, jestem spokojny o przyszłą cenę Pronoxa. Wszystkie analizy są OK..
Cena zacznie rosną jak o prawdziwych ustaleniach dowie sie spółdzielnia.
Czekam na przeciek
SB / 83.12.116.* / 2009-11-03 15:58
A JA MYSLE ZE PRONOX CZEKA DRASTYCZNY SPADEK KORSU,
Golfistka / 2009-11-03 16:39 / Tysiącznik na forum
Dziękuję za zainteresowanie SB.
no tak, zgadzam się z Tobą po części... Ale wcześniej wspominałeś jednocześnie i o wzrostach.. O takim okresie (2 miesiące) ostrych wahaniach od 0,5 do 2,0. Potem oczywiście już na najdłuższą metę leży na dole. Za jakiś rok znów do góry.
Mnie, oczywiście, wzrosty po roku wcale nie interesują - niech wytrzymały hohlick zrobi sobie z tego lokatę swojego życia - wszystkiego najlepszego mu w tym życzę.
Ja jestem zainteresowana tym okresem wahań ceny do 2PLN. Masz teraz jakieś przemyślenie co do tego? Czy już też to zostaje w sferze marzeń?
Golfistka / 2009-11-03 17:03 / Tysiącznik na forum
SB, i po drugie, 25 listopada odbedzie się nastepne NWZ spolki, gdzie będą zatwierdzone sprawa kolejnych emisji akcji (nie tak dużej ilości jak wcześniej trąbili, jakieś tam inne ilości - o tym z resztą piszę niżej do mobyone w poście) i sprawa nowego statutu spółki.
Potem musi przejść na ciągłe? Bo wszystkie formalności spółki (zmiana statutu) zostaną dopięte na tym walnym. US już oficjalnie zszedł z Pronoxa - może handlować i z nim mogą. Co o tym w sumie myślisz?
mobyone / 2009-11-03 15:55 / Tysiącznik na forum
Emisja akcji jak zrozumiałem jest skierowana do wierzycieli .Nie mogą więc dostać śmieci ,bo zerwą układ .Na czym zależy Królowi ?-to już inna bajka i klucz do rozwiązania tej łamigłówki .Może ma w dupie Pronox i zależy mu tylko na terenach na których stoją magazyny ,logistyce i na jakimś biznesie o którym jeszcze nikomu nie powiedział .Czy zyskają na tym akcjonariusze Pronoxa czy tylko sam Król , czas pokaże .Pewne jest,że Pronox w dawnej postaci to melodia przeszłości i na ten model biznesu już nikt nie da się naciągnąć .
Golfistka / 2009-11-03 16:25 / Tysiącznik na forum
Była już emisja na okaziciela 18 mln akcji serii H. Natomiast, ta ostatnia 6,9 mln serii I, którą masz na myśli i która tu często zostaje ostatnio wspomniana, już została ogłoszona - tak, i że nie może być jej więcej niż 6,9 mln szt - też się zgadza. Tylko że ta emisja będzie również emisją na OKAZICIELA, a NIE DO WIERZYCIELI. Do wierzycieli (99 prywatnych odbiorców) będą następne emisji, o których nic praktycznie jeszcze nie wiemy, a tylko to, że Zarząd Spółki jest do tego rodzaju działania upoważniony. Co powiesz teraz, jak już mniej więcej wszystko wiesz??
mobyone / 2009-11-03 16:59 / Tysiącznik na forum
Gdybym wszystko wiedział byłbym bogaty .Skoro była już emisja jak twierdzisz 18 mln akcji to przypomnij mi proszę po jakiej cenie zostały objęte , po nominale ? I żadna z osób lub instytucji nie przekroczyła 5%progu czy może wszystko trafiło do Centrozapu i ten jeszcze nie poinformował , że przekroczył 50%.
Golfistka / 2009-11-03 17:18 / Tysiącznik na forum
zostala ogloszona ilość, a będzie zatwierdzona 25 listopada na NWZ - wiadoma tylko cena nominalna jak zwykle 0,1 PLN. Akcję na okaziciela - nie było jeszcze info kto je obejmie konkretnie, ale na pewno Centrozap - bo on ciagle do tego sie szykuje
mobyone / 2009-11-03 17:38 / Tysiącznik na forum
Czyli nadal wiemy mniej więcej , ale niewiele konkretnie .Ostateczny jest moment podania ceny i zatwierdzenia emisji .Centrozap twierdzi ,że dokapitalizuje Pronox kwotą 50 mln , ale ustalanie ceny emisyjnej na tej podstawie to wielki optymizm .Jeszcze raz powtarzam ,że wierzyciele muszą widzieć coś więcej niż tanio objęte akcje skoro zgodzili się na układ .
Golfistka / 2009-11-03 19:31 / Tysiącznik na forum
tak, bo w tej kwocie również obligacji Pronoxa, część z których kupi Centrozap, część inni inwestorzy za namową Centrozapu
Golfistka / 2009-11-03 18:04 / Tysiącznik na forum
Wycinek z info z dn. 27.10.09 : Bieżący kurs Pronoksu to 1,5 zł, jednak wiadomo, że cena emisyjna ma zawierać dyskonto do kursu. Pole manewru jest duże - wartość nominalna wynosi 10 gr.

Także mniej wiecej nawet i cena emisyjna wiadoma - powiedzmy, jakieś 0,6 PLN.
Golfistka / 2009-11-03 18:07 / Tysiącznik na forum
A tak, i dziekuje za Twoje tam to powtórzenie: wierzyciele muszą
widzieć coś więcej niż tanio objęte akcje skoro zgodzili się na układ - daje to dużo do myszlenia i miedzy innymi niektóre optymistyczne akcenty w tym już nawet widzę :)
Golfistka / 2009-11-03 18:10 / Tysiącznik na forum
tylko ta emisja do wierzycieli mnie straszy, o której już na prawdę nić nie wiadomo, tylko Zarząd zostal upoważniony do wydruku papierów dla nich
Golfistka / 2009-11-03 17:36 / Tysiącznik na forum
i nie było także info po jakiej emisyjnej cenie Centrozap je obejmie - czekamy właśnie na to.
Gabriel S / 2009-11-03 12:37 / Bywalec forum
Jesli zarzad postanowil sobie rozdzielac te emisje dla poszczegolnych wierzycieli, a po jednej kurs leci w dol o 7 % to robi sie nieciekawie.
Napewno spolka jest perspektywiczna i gdybym w niej nie siedzial i myslal obiektywnie chcialbym ja kupic ale poziom 1,4 bylby zbyt duzy. Traci calkowicie znaczenie wiadomosc o cenie zakupu akcji przez centrozap. Policzcie, co z tego ze kupili akcje po 2 zl -1 milion akcji, jak teraz moga obiac np 6 po cenie jaka chca. To im usredni kurs tak ze moga byc oblowieni juz przy takim kursie.
Niestety musze sie przyznac do porazki, przeanalizowalem ta spolke na wylot i nie spodziewalem sie takiego scenariusza jelsi chodzi o zachowanie kursu. W tej chwili zostaja dwa wyjscia - czekac na cene emisyjna, liczyc ze bedzie wysoka i ze do tego czasu nie bedzie wiecej emisji, lub dzialac w inny sposob - zacisnac zeby i trzymac akcjie mimo ze beda lecialy i usrednic kurs, albo sprzedac i odkupic taniej. Ja wybieram opcje pierwsza i czekam na rozwoj wypadkow, ewentualnie dokupujac przy spadku. Nie odpuszcze, musze tu zarobic
asdfax2 / 2009-11-03 13:23 / Bywalec forum
Witam Gabriel S nie pisz tu prosze takich czarnych scenariuszy przypomnij sobie jak kurs byl po 3 z hakiem jakie tam zlecenia byly.Nie ma upadlosci dokapitalizowanie przez Centrozap i unie.Nastepnie zobacz ilu zostalo i z jakimi pakietami powyzej 2 z hakiem.Wszystko co do nas teraz naplywa to dobre informacje ,miala byc mega emisja zostala dziesiata czesc tego ,mnie tez nie na reke ze to leci no nie wiem do ilu to zleci jakby do 10gr to luz sie usredni i to niezle.Poza tym jest jeszcze cos takiego jak AT moze to niezbyt dobry pomysl na 2 fixy ale czym jest AT jak nie psychologicznym odbiciem zachowan ludzi sytuacje sie powtarzaja jak (pilki w multilotku) :) wlacz sobie wstege bollingera i postaw pozioma na dolku tak okolo 2009.02.16 do dzisiaj i napisz co o tym myslisz
Zdrowko
Gabriel S / 2009-11-03 15:27 / Bywalec forum
Jesli chodzi o pronox to nie ma to absolutnie zadnego znaczenia, bo mamy do czynienia z emisja akcji, ta emisja bedzie na tyle duza ze nie mozna juz brac pod uwage przeszlosci. A emisja sie jeszcze nie skonczyla, przeczytaj sobie dokladnie komunikat. to pierwszy pakiet tej emisji, moze byc ich jeszcze wiele, a jesli kazd obnizy kurs tak znaczaco mozemy miec naprawde duze dolki. Nawet jesli akcji bedzie 150 mln to jest to 16 razy wiecej niz w tej chwili.
Ja chce podkreslic, ze ciagle licze na pronox i jakas niespodziwana zmiane kierunku notowan. Dodatkowo wiem ze spolka bedzie zarabiac i ma perspektywy. Oby w tym przypadku odbilo sie to na cenie tej spolki na gpw, bo przeciez na tym nam zalezy
mobyone / 2009-11-03 13:15 / Tysiącznik na forum
Będzie dobrze :)Niestety nie za szybko .Antarktyda
hohlick / 2009-11-03 12:39 / Tysiącznik na forum
ja tak samo jak ty, ale takie wałki będą do czasu gdy wróci na ciągle, a kiedy to będzie to wuj wie...
asdfax2 / 2009-11-03 10:48 / Bywalec forum
Papier przewietrzony i zabawa w druga strone ;)
Zdrowko
hohlick / 2009-11-03 11:05 / Tysiącznik na forum
oby :)
Golfistka / 2009-11-03 11:19 / Tysiącznik na forum
co to znaczy "oby"? Co już nie wierzysz ze to pójdzie do góry? zadziwiasz mnie
hohlick / 2009-11-03 12:08 / Tysiącznik na forum
golfistka, jakie ty szkoły kończyłaś? 0_o
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=oby
Golfistka / 2009-11-03 15:20 / Tysiącznik na forum
ty nie przekręcaj mnie na jakieś bzdurne linki ze słownikami - chyba że jest to twoje pobożne życzenie, takie same jak w przypadku wzrostów pronoxa
wiem10 / 2009-11-03 10:09 / Tysiącznik na forum
co dzisiejszy dzień pokaże ?
Golfistka / 2009-11-03 10:08 / Tysiącznik na forum
mam nadzieję, stop lossy zostawiliście wysoko postawione, tzn tak jak wcześniej pisaliśmy?
GDA66TY / 2009-11-02 19:05 / Tysiącznik na forum
Jak można siedzieć w czymś co jest na fixingu. Jestem pełen podziwu dla znoszenia tak wysokiego ryzyka. A może to po prostu jakaś bezmyślna naiwność.
Golfistka / 2009-11-02 19:40 / Tysiącznik na forum
A pomyśl sam GDA jak można, może się domyślisz samodzielnie. A może też chcesz kupić? Zapraszamy - obecnie trwa promocja
GoG / 82.20.232.* / 2009-11-02 18:58
a mialo byc tak pieknie .....................
asdfax2 / 2009-11-03 08:48 / Bywalec forum
Witam wszystkich jeszcze bedzie :)
Zdrowko
asdfax2 / 2009-11-02 16:06 / Bywalec forum
No to teraz jak jutro se zrobia powtorke to ratuj sie kto moze :(
Zdruuufko
Golfistka / 2009-11-02 16:49 / Tysiącznik na forum
to wtedy juz będzie za późno się ratować - po obiedzie tzn się. Ratować się to jeszcze można było, jak kurs wynosił 1,46-1,50. A teraz już tylko trzymać ten j... papier do usrania
Golfistka / 2009-11-02 13:19 / Tysiącznik na forum
Oczywiście, tak jak pisałam zawsze, wzrosty będą, pytanie tylko kiedy i od jakiego poziomu? Od 0,4? ha ha ha!!
madbit / 80.52.133.* / 2009-11-02 13:39
Własnie dostałem zawiadomienie z urzedu skarbowego I Śląski o UCYLENIU ZAJĘCIA SKARBOWEGO - handlowałem z Pronoxem ...zatem ....wychodzi na prostą
Golfistka / 2009-11-02 14:21 / Tysiącznik na forum
Oczywiście to jest bardzo miła wiadomość, ale ee.. jak to ty dostałeś? żartujesz?
madbit / 80.52.133.* / 2009-11-02 16:26
Normalnie ...

Jako dostawca do Pronoxu (mały bo mały) handlowałem z nimi ... Kiedys dostalem od US ze zajeli (i platnosci stare realizowalem na jakis faktorig a teraz musieli sie pewie splacic w US .... i US wyslal do wszystkich co z nimi mieli transakcje zawiadomienie...tyle ... na maila moge CI skan podeslać
Golfistka / 2009-11-02 18:38 / Tysiącznik na forum
skarbie ty nasz :). To przyślij na maila: bret2004@wp.pl
Golfistka / 2009-11-02 16:43 / Tysiącznik na forum
no to musimy Cie wszyscy ucałować :) mocno - na reszcie ktoś może będzie nam podrzucał czas od czasu jakieś dzielne i konkretne infa o tej spółce :):). Nie znikaj z forum :). Też kupiłeś Pronoxa?
hohlick / 2009-11-02 13:31 / Tysiącznik na forum
a niech będzie i od 0.1
Jak się kupiło drogo, to po takim kursie, nawet jak się kupi za 1000 zł akcje to średnia wyjdzie bardzo nisko, wiec to też niezły ratunek dla tych co kupili drogo, takze ja bym się cieszył jakby tak staniało :)
Golfistka / 2009-11-02 16:45 / Tysiącznik na forum
ty spójrz, jaki odważny się znalazł ..
hohlick / 2009-11-02 17:35 / Tysiącznik na forum
odważni byli ci co brali po 3 i wiecej ;)
Golfistka / 2009-11-02 18:47 / Tysiącznik na forum
bzdety
wiem10 / 2009-11-02 12:16 / Tysiącznik na forum
Jeśli będzie te 6mil akcji i na pewien czas stop, to czeka nas podbicie ceny
Golfistka / 2009-11-02 12:47 / Tysiącznik na forum
czy wy w ogóle nic nie czytacie?

1. Na podstawie uchwał Walnego Zgromadzenia z dnia 2 listopada 2006 r. oraz 21 października 2009 r. kapitał
zakładowy został warunkowo podwyższony o kwotę nie większą niż 1.862.000,00 poprzez emisję nie więcej niż:
- 300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii F, o wartości nominalnej 0,10zł (dziesięć groszy) każda,
- 18.320.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, o wartości nominalnej 0,10zł (dziesięć groszy) każda.

Czyli tyle sztuk już mamy na dzień dobry, tj. - od 02.11.09

To dotyczy przyszłości:
2. W terminie do dnia 30 października 2012 r. Zarząd upoważniony jest do podwyższenia kapitału zakładowego
Spółki o kwotę nie wyższą niż 698.250,00 zł poprzez emisję nie więcej niż 6.982.500 akcji zwykłych na okaziciela serii I, o wartości nominalnej 0,10zł

- Niżej jest mowa o niewiadomo jeszcze jakiej ilości akcji (może 100 mln?) skierowanych do odbiorców prywatnych!!
3. W granicach kapitału docelowego Zarząd upoważniony jest do dokonania kolejnych podwyższeń kapitału
zakładowego Spółki w drodze kolejnych emisji akcji serii I, dokonywanych w ramach ofert prywatnych
skierowanych do indywidualnych adresatów, w liczbie nie większej niż 99 osób, wytypowanych według uznania
Zarządu PRONOX TECHNOLOGY S.A. W UPADŁOŚCI UKŁADOWEJ.
Podjęcie przez Zarząd uchwały w sprawie emisji akcji w ramach kapitału docelowego wymaga uprzedniej
uchwały Rady Nadzorczej akceptującej daną emisję.
Cena emisyjna akcji serii I zostanie ustalona przez Zarząd Spółki i wymaga zgody Rady Nadzorczej.

A wy ciągle piszecie tylko o 6,9 mln szt akcjach ...
mobyone / 2009-11-02 11:49 / Tysiącznik na forum
Akcji już nikt (duży) nie skupuje , bo karty dawno rozdane .Pilnują kursu pod emisję tych 6 mln z hakiem .Stąd wniosek ,że cena będzie w przedziale 1.30 - 1.50 chyba ,że zmienią metodę wyceny .Żegnamy Pronox ,witamy w AGITO !!!Czy kurs znowu zacznie rosnąć?To dobre pytanie .
asdfax2 / 2009-11-02 12:01 / Bywalec forum
Ilu forumowiczow tyle roznych opcji i pomyslow :)
ementaler / 83.4.178.* / 2009-11-02 11:15
Wyjasnijcie mi na co wy liczycie w tej spolce? Jak tak zaczna sypac akcjami w emisji to przeciez to bedzie ciagle spadac!
hohlick / 2009-11-02 11:21 / Tysiącznik na forum
jak zaczną sypać. na razie wiadomo, ze nic nie wiadomo. I jeszcze jedno. spółka popadła jak wiemy w tarapaty przez opcje walutowe. a tutaj jak wiadomo, jesli waluty tanieją to dług sam zaczyna się spłacać. jeszcze wyjdzie na to, że dług jest mały i nie potrzeba dużej emisji, najwyżej wystarczy mała emisja i wtedy będą pluli sobie w brodę panikarze hehe
ementaler / 83.4.178.* / 2009-11-02 11:26
nie masz racji hohlik. Opcje wygasly, zostal tylko dlug, ktorego nie maja za co splacic. Poza tym jesli na wzrost kursu nie dziala duuzo mniejsza emisja od zapowiedzianej, decyzja o dalszej dzialalnosci i cena zakupu akcji przez centrozap, to co moze dzwignac ten kurs?
ementaler / 83.4.127.* / 2009-11-02 10:08
Panowie i Panie, milo bylo poznac. Ja oddaje swoje biletu udzialu w tym forum pkcem. Hohlik fakt ze tylko 6 mln akcji bedzie w emisji, ale ile jeszcze takich emisji bedzie niewiadomo. Patrzac na kurs centrozapu, ktory nie jest w upadlosci spadam z pronoxu natychmiast.
asdfax2 / 2009-11-02 10:13 / Bywalec forum
Ja wezme twoj papier po 0,01 ustaw sie ja odbieram :) i papa
Zdrowko
ementaler / 83.4.178.* / 2009-11-02 10:26
Licze ze wyjde po 1,40 z 6 groszami straty na akcji. Po 0,01 nie dam sie przekonac ;)
asdfax2 / 2009-11-02 10:49 / Bywalec forum
No icyba ci sie nie uda bedziesz musial miec wieksza strate albo zostac ;)
Zdrowko
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy