PRONOX

Money.pl / 2008-01-09 10:22
Komentarze do spółki: PRONOX.
Wyświetlaj:
asdfax2 / 2009-10-26 19:21 / Bywalec forum
Forum troszke podupadlo nie zalamujta sie jutro bedzie zielen :)
Zdrowko
Golfistka / 2009-10-26 20:45 / Tysiącznik na forum
dzięki kochany asdfax2 :)
hohlick / 2009-10-26 15:45 / Tysiącznik na forum
no i jest ładnie. oby tak dalej
Gabriel S / 2009-10-26 16:15 / Bywalec forum
Masz racje. Zobaczymy jak w najblizszych sesjach, ale jesli tutaj sie poziom ustabilizuje to bardzo dobra wiadomosc. Widze ze TKO na plusie wiec idzie dobrze :). Nie lamcie sie bo jesli tak dlugo wytrzymaliscie to sprzedawac teraz to glupota
Golfistka / 2009-10-26 16:44 / Tysiącznik na forum
trzymamy Pronox jeszcze bardzo krótko (tzn mówie o sobie, nie wiem może Ty już od dawna masz Pronox). Ja się boję tylko, żeby nie trzymać z pół roku, bo z taką sytuacją osobiście nie liczyłam się kupując pronox. A sądząc po Waszych wypowiedziach na to właśnie się zanosi ..
e d i / 194.181.134.* / 2009-10-26 19:50
jest nadzieja na wzrosty na koniec była zieleń więc niejest tak żle a jest bardzo dobrze niezgadzam sie z pesymistami gincie czarne mamby,ja tesz trzymam niedługo ale kupilem na górce a co tam moge i z rok potrzymac byle swoje 3 odzyskać i jeszcze duzo zarobić poziom forum mi osobiscie odpowiada gdyby był inny to bym w życiu się nieodważył napisac nielubie fredzolenia ę,ą pozdrawiam golfistke, hohlika,gabrika i innych.
Golfistka / 2009-10-26 20:43 / Tysiącznik na forum
bardzo nam miło :)
Golfistka / 2009-10-26 17:02 / Tysiącznik na forum
chociaż może to być oczywiście bardzo wartościowa inwestycja w perspektywie czasu nie zbyt długiego jako na taką
Golfistka / 2009-10-26 17:03 / Tysiącznik na forum
nie zbyt długiego tzn. czasu, chciałam napisać
hohlick / 2009-10-26 17:16 / Tysiącznik na forum
a niech i będzie te pół roku, i tak wiecej zarobimy niż w banku, czy na funduszach
Golfistka / 2009-10-26 18:54 / Tysiącznik na forum
TEŻ RACJA
Gabriel S / 2009-10-26 13:59 / Bywalec forum
Sluchajcie podsumujmy najprosciej jak sie da. Jestesmy zgodni, pronox bedzie sie rozwijal, bedzie przynosil zyski i moze bys spolka lepsza niz przed kryzysem. Pytanie tylko o ilosc akcji ktore beda na rynku. Musimy czekac do decyzji o emisji i cenie emisyjnej. Wazne jest tez poziom w jakim zatrzymamy spadki, jesli bedzie 1,36 to jest dobrze. Wtedy Golfistka nic nie mart bo zarobisz na tym
hohlick / 2009-10-26 14:07 / Tysiącznik na forum
dokładnie, na razie to wróżenie z fusów, na razie widać, że nie chce spadać i dobrze, drugim plusem jest to, że nikt nie chce sprzedawać sądząc po obrotach
asdfax2 / 2009-10-26 11:57 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/artykul/21,862307_Agito_stracilo_fotel_lidera_rynku_e_commerce.html
Zdrowko
Golfistka / 2009-10-26 12:44 / Tysiącznik na forum
no i co to może oznaczać? Nasz kolega Gabriel pisze, że w Agito same dobre rzeczy dzieją się; a w samym tym powyższym artykule piszę się o stratach Agito, spowodowanych startami Pronox.
As - z forum bankiera / 83.4.162.* / 2009-10-26 13:17
Pronox, który kupił udziały w Agito, to już nie ten sam Pronox, gdyż od niedawna ma nowy zarząd. Odeszli panowie Jawoszek i Smagorowicz, a stery objął dyrektor finansowy, związany wcześniej ze spółką logistyczną w grupie kapitałowej. Związki Pronoxu z Agito to nie tylko fakt posiadania akcji obydwu spółek przez Secusa, ale również bliska współpraca operacyjna: wspomniany ESM Logistics od dawna świadczy usługi logistyczne dla sklepu Agito.pl. Gdyby doszło do przejęcia, nie będzie typowych w takich sytuacjach kłopotów z integracją działalności spółek.

Transakcja zasiliła Agito w gotówkę, pokrywając trzyipółmilionową stratę za zeszły rok. Zarazem jest dobrym sygnałem dla akcjonariuszy Pronoksu, gdyż oznacza podjęcie walki o wyprowadzenie spółki z upadłości. Ta nie została jeszcze ogłoszona, ale z powodu groźby utraty płynności został już złożony wniosek do sądu. Problemem Pronoksu jest rosnące zadłużenie oraz brak pokrycia odsetkowego, czyli ciągnące się od ponad 2 lat nieprzynoszenie zysku operacyjnego, co wyklucza zaciągnięcie dodatkowych kredytów. Ale teraz będzie je można spróbować zaciągnąć pod zastaw kupionych akcji.

Kwota zapłacona za Agito jest, paradoksalnie, im większa tym lepiej. Transakcja wycenia spółkę na około 88 mln złotych, co w obecnych warunkach daje współczynnik C/P nieco poniżej 0,5, czyli więcej niż wynosi średnia rynkowa dla sektora handlu hurtowego, ale mniej niż dla sektora handlu detalicznego (źródło: www.stockwatch.pl/stocks/ ). O ile Agito jest zdrowe i ma szansę być zyskowne, wycena wygląda sensownie. Co więcej, spółka zaczęła być skutecznie rozpoznawana, dzięki odważnej kampanii marketingowej, czyli zaczyna rosnąć wartość jej marki.

To wszystko sprawia, że nowa konstrukcja, której budowania jesteśmy świadkami, może pójść torem tak zwanego odwrotnego przejęcia (jak w wypadku Kopeksu i ZZM albo Centrostalu i Złomreksu): na giełdzie pojawi się Agito, tak jak planowało, ale poprzez wykup akcji Pronoksu i zmianę jego nazwy. Jest to tylko hipoteza i prowadziłaby do tego długa droga, ale nie jest wykluczone, że właśnie tą drogą da radę uratować niezłe aktywa Pronoksu, które pod poprzednim zarządem nie potrafiły generować zysków.
Golfistka / 2009-10-26 13:51 / Tysiącznik na forum
Co ty piszesz? Akcji Agito odkupiła od zagranicznego udziałowca tej spółki spółka zależna lub kontrolowana Pronoxem - a mianowicie ESM Logistics. W jaki sposób więc dana transakcja zasili "na niby" Agito w gotówkę? To został zasilony zagraniczny udziałowca, nie sądzisz? A EMS Logistics zwiększyło tylko w Agito swoje udziały, a tym samym i Pronox swoje wpływy na Agito też. Najwyżej można mówić o jakieś nieznanej nam, ale mam nadzieję, pozytywnej restrukturyzacji, dot.spółek Króla, .. i pewnie kiedyś w dalekiej przyszłości
Golfistka / 2009-10-26 13:53 / Tysiącznik na forum
W sumie to nic nie oznacza, a może nawet źle świadczyć o Agito i sytuacji Króla
hohlick / 2009-10-26 13:55 / Tysiącznik na forum
ja widzę wręcz odwrotnie, dla mnie wygląda to na początek procesu dominacji na rynku IT
Golfistka / 2009-10-26 14:33 / Tysiącznik na forum
może i tak, ale "As - z forum bankiera" pisze, że transakcja zasili Agito w gotówkę .. to mnie najbardziej wkurzyło
Gabriel S / 2009-10-26 10:03 / Bywalec forum
Co do zyskow wierzycieli to moga byc duze, nawet przy kursie powiedzmy 1,2 zl. Wszystko zalezy od ceny emisyjnej. To jest w tej chwili komunikat najwazniejszy, no moze zaraz po liczbie akcji w emisji.
Golfistka / 2009-10-26 10:25 / Tysiącznik na forum
Załóżmy, że cena emisyjna będzie 1,3-1,4 zł - bo tyle im starczy aby pokryć główne zadłużenie przy emisji 70 mln. I co dalej? Jaki Gabrielu, w tym przypadku widzisz kurs w notowaniach ciągłych?

I może ty wiesz co z notowaniem ciągłym? Jakie czynniki muszą być spełnione, aby przejść na ciągłe?
Gabriel S / 2009-10-26 10:35 / Bywalec forum
Gdyby byla taka cena emisyjna to by bylo fantastycznie, ale to jest raczej malo prawdopodobne. Zeby zaczecic wierzycieli to cena musi byc zdecydowanie nizsza od wartosci na rynku, wiec chyba bez tej jedynki na poczatku. I zalozmy ze wierzyciel dostanie akcje nawet po 0,5 groszy. Powiedzmy ze ma w Pronoxie 10 mln wiec dostanie 2 mln akcji po 0,5 groszy. Jesli wtedy kurs bedzie 1 zl to zarabia 100 %...i co trzeba wiecej. Na ciagle pewnie wroca po wycofaniu ukladu, moze za 3 miesiace, moze za 4. Ale to tylko moje przypuszczenia. Musimy liczyc na mniejsza emisje po wysokiej cenie ( to bedzie znaczylo ze zarzad wierzy w wzrost kursu ) i pozytywne skutki restrukturyzacji.
Golfistka / 2009-10-26 11:22 / Tysiącznik na forum
fantastycznie.. ja kupiłam po1,55. Z tego co piszesz za półroku osiągnie 1,30 :) na notowaniach ciągłych i to będzie sukces, jak piszesz, dla wierzycieli i spółki.
Czy w najbliższym czasie są jakieś szansy na wzrosty w okolicach 2,0? Żebyś wyskoczyć w stanie mocno podnieconym z tej tak dużo obiecującej spółki
Gabriel S / 2009-10-26 11:48 / Bywalec forum
To jest niewiadome, Krol lubi zaskakiwac. Ja kupowalem po 1,42 i trzymam. TO jest spolka w ktorej jeden dobry komunikat zwieksza kurs o 100 % w ciagu dwoch dni, wiec dlaczego go nie trzymac liczac na wzrost kursu. Kazdy musi podjac decyzje sam. W kazdym razie spadek ponizej 1,25 bedzie bardzo istotny bo to oznacza ze spolka bedzie najtansza w historii, wtedy bedziemy mogli zaczac sie martwic. Ja ciagle licze na to ze zarobimy duzo tutaj, bo widzicie jaki jest entuzjazm gdy tylko cos dobrego sie dzieje. A dzieje sie duzo dobrego ( widac po Agito ) i mozemy liczyc ze przyniesie to efekty.
asdfax2 / 2009-10-26 11:47 / Bywalec forum
Nie martw sie Golfistka niedlugo znow podjedziemy do gory :)
Zdrowko
bad / 62.21.2.* / 2009-10-26 10:05
kiedy bedzie ustalona cena emisyjna panie Gabrielu?
Gabriel S / 2009-10-26 10:41 / Bywalec forum
Nie jest podany termin. Zarzad ma w tym wolna reke wiec i cena i data emisji akcji bedzie podana w wybranym przez nich terminie.
Golfistka / 2009-10-26 09:40 / Tysiącznik na forum
Coś mi śię tak wydaje, że po pierwszym fixingu o 11.15 może być wyższy kurs. Bo na pewno nie będzie chętnych do sprzedaży pronox w cenie 1,41 - nonsens, no nie?
Golfistka / 2009-10-26 09:47 / Tysiącznik na forum
hops.. chwilowe załamanie na 1,39 ...

Hohlich, ja nie chce na koniec roku, ja chce aby teraz do 2 PLN poszło :((
hohlick / 2009-10-26 09:52 / Tysiącznik na forum
eeeee to nie ten adres kochana, pod koniec listopada jednak może wróci na ciągle, albo zaraz po emisji co też pewnie nastąpi po tym walnym, ja tam spokojnie sobie czekam, nigdy nie ładuję wszystkich środków jakie mam w jedną czy w dwie niepewne spójki. to co włożyłem w pronoxa to jakieś 15% tego co mam, reszta ląduje na pewniakach i dlatego nie placzę
Golfistka / 2009-10-26 10:04 / Tysiącznik na forum
jak to pod koniec listopada powróci na ciągłe? Skąd taka informacja i z czym to jest powiązane wg ciebie - tzn powrót na ciągłe? Ja oczekiwałam że już w tym tygodniu spółka przejdzie na ciągłe
hohlick / 2009-10-26 11:08 / Tysiącznik na forum
bo nie ma nawet sygnału w wywiadach, że teraz wróci
Gabriel S / 2009-10-26 09:31 / Bywalec forum
Witam wszystkich. Przesledzilem ostatnie wpisy i widze ze niewiem20 nie wierzy we wzrosty pronoxu. Nie da sie przyczepic do jego argumentow i ma on racje, jednak nie dostrzega kilku rzeczy. Wszyscy wiemy ze Pronox niedlugo wyjdzie z ukladu i powroci na ciagle, to kwestia czasu. Zdajemy sobie sprawe ze komunikaty ktore juz wyszly bez tego o emisji spowodowaly by wzrost taki jak piszecie czyli 3 zl spokojnie by osiagnal. Wiemy ze cantrozap moze nas zaskoczyc madra restrukturyzacja ( na ktora przeznaczyli duzo pieniedzy ) i bedzie im zalezalo na wysokiej cenie pronoxu na GPW zeby uchonorowac akcjonariuszy i wierzycieli. Wiec nie bede zdziwiony jesli okaze sie ze zamiast 150 mln okaze sie ze 70 wystarczy. to i tak 7 razy wiece niz jest w tej chwili, stad moze wzrosty nie beda astronomiczne, ale beda. Poza tym kurs wzrosnie gdy spolka oglosi jakis zysk z dzialalnosci operacyjnej. To jest bardzo mozliwe, gdyz przypominam ze pronox dzialal dobrze, poplynal na opcjach. Oczywiscie niewiem20 ma duzo racji i moze jego scenariusz bedzie prawidlowy, ale bez ryzyka nie ma zyskow
hohlick / 2009-10-26 09:34 / Tysiącznik na forum
true true, cały czas to pisałem, nie twierdziłem, że wzrosty będą bo będą, ale że król i s-ka zrestrukturyzują firmę, znajdą rynki zbytu na LCD i jeszcze wykażą zysk na koniec roku
Golfistka / 2009-10-26 09:13 / Tysiącznik na forum
witam starych znajomych. Jak tam samopoczucie?
hohlick / 2009-10-26 09:19 / Tysiącznik na forum
gudi, a jak twoje?
Golfistka / 2009-10-26 09:33 / Tysiącznik na forum
trochę mam depresję, ale widzę po notowaniach, że więcej chętnych na kupno, niż na sprzedaż - to juz lepiej, pytanie kiedy to przejdzie na ciągłe
asdfax2 / 2009-10-26 09:19 / Bywalec forum
Witamy witamy dzis cos to nie bardzo wyglada
Golfistka / 2009-10-26 11:35 / Tysiącznik na forum
no i proszę, czytales co piszą Gabriel i hohlick? I co tu robić - nie przypuszczałam, że notowania ciągłe mogą zostać przewróceni za 3-4 miesiące. katastrofa
Golfistka / 2009-10-26 11:36 / Tysiącznik na forum
przewrócone, sorry
bad / 62.21.2.* / 2009-10-26 09:21
no ale trzeba miec nadzieje:):)
hohlick / 2009-10-26 09:20 / Tysiącznik na forum
samopoczucie czy pron? pron wygląda OK
bad / 62.21.2.* / 2009-10-26 09:17
witam równiez:)
a dobrze dziekuje a twoje?
niewiem20 / 83.4.182.* / 2009-10-25 17:25
do hohlika : wygladasz na osobe w miare znajaca sie na rzeczy, jadna z niewielu na tym forum, jednak nie odpisales mi dlaczego uwazasz ze akcji nie bedzie na rynku... nie sadzisz ze sie troche wyglupiles. Ja za to na Twoje argumenty szybko odpowiadam - mowisz ze jeden inwestor kupil po 3,2 500 tys akcji... Mylisz sie, poniewaz wtedy kurs pronoxu byl wtedy blokowany i rownowazony. PRzesledz sobie caly ten dzien jeszcze raz i zobacz jakie byly roznice w cenach realizowanych transakcji.
Ja nikogo nie chce obrazac, chce tylko podyskutowac skad u was taka nadzieja na wzrost kursu Pronoxu
wiem10 / 2009-10-25 09:36 / Tysiącznik na forum
niewiem20

nik zaprzeczeniem do mojego, piekne wywody , brak Ci jednego

- AKCJI PRONOXA mając je byś był szczęśliwy.
Jeśli chcesz zaniżać kurs to obecnie większą ilość możesz kupić
płacąc po 1,8 -- 2zł a następnie wystawiając zlecenia po 1zł
będziesz zaniżął kurs akcji.
Z całego forum ja Ci zalazłem bardzo w piątek - zaniżyłeś kurs i od 15,01 godz. nie mogłeś nic kupić, zrozumiałeś że wówczas moje wpisy spowodowały że nik Ci nie sprzedał akcji ( sprzedaż śladowa ok 1200szt do 15/30 ).
Powiedz ile straciłeś akcji, w poniedziałek zrób powtórkę to Ci zgarne.

Życzę sukcesu. Pozdrawiam
wiem10 / 2009-10-25 09:02 / Tysiącznik na forum
2009-10-25 00:30:10 | hohlick [ Bywalec forum ]
skoro takiś mądry to powiedz kto kupił 24.09 500 tys akcji po 3.20. Leszcz?

Twoja wypowiedż jest najlepszym argumentem że te akcje będą kosztować bardzo szybko 4 zł.
Przykład VISTULĄ i z od 1zł do 3zł wzrosły i.t.d.
Niedzielan / 2009-10-24 21:51 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ma być po koleji brać KOLASTYNE 1.19
wiem10 / 2009-10-24 18:24 / Tysiącznik na forum
UŚMIECHAM się ja czytam wasze analizy. Tak na poważnie , Centrozap płaci po 2zł za 1200000szt i mu się opłacało a wy będziecie się bawić zwyżkami i spatkami po1-2zł obracając kapitałem 40tyś zł . Ja wam swoich akcji nie oddam, Na spadka i zwyżkach zarobię 15% do mojego kapitału
a w bardzo krótkim czasie nastąpi wzrost do 3-4zł tj. 200% i po co mam co dziennie sie denerwować.,
Ustawię cenę 4zł i biorę sie za inne obowiązki
Golfistka / 2009-10-24 19:18 / Tysiącznik na forum
proszę nam to uzasadnić.

PS. To dobrze że Pan, Panie wiem10, puści zlecenie sprzedaży po3-4PLN, ja jak obiecałam niżej puszczę po 2,0PLN i może dzięki temu mi się uda sprzedać swój pronox w przyzwoitej cenie w najbliższym czasie.
niewiem20 / 83.10.63.* / 2009-10-24 19:09
a ja placze ze smiechu jak czytam co ty piszesz. zdajesz sobie sprawe ze akcji bedzie 16 razy wiecej. pewnie nie bo widze ze nie czytasz nic tylko siedzisz na forum i piszesz kiedy bedzie roslo. wiec Ci mowie, akcji bedzie 16 razy wiecej. Wiesz ile kosztowal pronox jak sie super rozwijal i przynosil duze zyski...pewnie nie, wiec Ci powiem okolo 20 zl. Teraz sobie wyobraz ze pronox znowu przynosi zyski...widzisz to oczami wyobrazni...moze za rok, moze za dwa. Wiec podziel sobie cene pronoxu z lat swietnosci, niech bedzie nawet 20, jak wtedy gdy spolka byla sprawna przez 16 bo o tyle wiecej jest akcji...ulatwie Ci zadanie 1,25!
Teraz ty mi napisz dlaczego ma on niby kosztowac 4 zl
Golfistka / 2009-10-24 23:48 / Tysiącznik na forum
A jaki masz w tym interes - zeby tak mocno plakac ze smiechu? To logiczne - nie masz już Pronoxa, nudzi ci się i próbujesz coś zrobić aby odkupić po niskiej cenie, bo wiesz, że kurs już niedługo będzie bardzo przyzwoity 2,5-3 PLN i dlatego takie persony jak ty będą nas naganiać na SPRZEDAŻ. Ci bezwzględni spekulanci ...
wiem10 / 2009-10-24 20:14 / Tysiącznik na forum
Po pierwsze akcje otrzymają wierzyciele za długi tak jak DUDA, -- będzie więcej akcji mniej zadłużenia, zapewne okres ochronny na nowe akcje i. t. d.
- Ci co posiadają obecnie większe ilości akcji płacili >>> 2zł--3zł , to myślisz że posłuchaj twoich wywodów i Ci oddadzą za złotówke
-- jeśli będą chcieli sprzedać to najpier wywindują kurs i zaczną sprzedawać

Obsewowałeś notowanie w Piątek od 15godz do 15,/30 ile sprzedano akcji? ok 1300szt.
niewiem20 / 83.10.63.* / 2009-10-24 20:32
Wiec co z tego ze akcje otrzymaja wierzyciele? Ok rozumiem ze plusem jest zmniejszenie dlugu, ale nie zmienia to faktu ze wartosc akcji spadnie. Ci co kupili po 3 zl to juz nie maja akcji i klna na pronox bo stracili (no moze nie sosinski bo on sprzedal po sredni 3,04 nie liczac pakietu dla centrozapu). Wiesz co sie. Bedzie dzialo jak podadza cene emisyjna np, 30 grosz? Wzrosna akcje do 4 zl? Ty powinienes w kasynie grac z takim mysleniem lepiej bys na tym wyszedl.
wiem10 / 2009-10-24 23:42 / Tysiącznik na forum
Tak bardzo martwisz się o moje finanse czy chcesz tanio kupić

Pewnie bałeś się kupić wcześnie -- w piątek nie mogłeś i dlatego taki wciekły jesteś
niewiem20 / 83.10.63.* / 2009-10-25 00:24
oczywiscie ze chce tanio kupic, mysle ze po 60 gorszy i sprzedam kiedys po 1,25 - to moja ocena poparta argumentami. Twoja ocena nie jest poparta niczym. Nie potrafisz rozmawiac tylko ucinasz piszac w ten sposob dyskusje. Czy Ty myslisz ze ja chce zebys Ty sprzedal i to obnizy kurs? Czy Ty wogole masz rozum...przepraszam ja nie chce Cie obrazic, ale zastanawiam sie czy Ty grasz wirtualnie czy za prawdziwa kase. JEsli za prawdziwa to jestes dla mnie wielki, bo ja z zerowym pojeciem o jakiejs grze bym sie nie pakowal. Idz do kasyna postaw na czerwone, przynajmniej masz 50 % szans. Chodzi mi o poziom tego forum, nie jest merytoryczne. Jest tu tylko pisanie o marzeniach i o tym jakie to sa leszcze poza wami... i Ty myslisz ze ja chce tymi wpisami zanizyc kurs...hahaha, naprawde brak slow.
wiem10 / 2009-10-25 09:24 / Tysiącznik na forum
Utawiłeś nik zaprzeczeniem do mojego, piekne wywody , brak Ci jednego - AKCJI PRONOXA mając je byś był szczęśliwy.
Jeśli chcesz zaniżać kurs to obecnie większą ilość możesz kupić płacąc po 1,8 -- 2zł a następnie wystawiając zlecenia po 1zł będziesz zaniżął kurs akcji. Życzę sukcesu Pozdrawiam
niewiem20 / 83.10.63.* / 2009-10-25 00:26
moze faktycznie masz racje i kurs wyniesie i nawet 10 zl, tylko jakie masz za tym argumenty? Bo piszesz jakies brednie i wykazujesz tylko totalny brak zasad inwestowania
Golfistka / 2009-10-25 02:19 / Tysiącznik na forum
Skąd ty się wziął co za interes Tobie tak nam dopiekać, tego nie rozumiem???????????????????????!! KIM jesteś?
Golfistka / 2009-10-25 02:21 / Tysiącznik na forum
bladzki niewiem20 .. ilu was jeszcze będzie?
Przepraszam wszystkich, poniosło mnie ..
hohlick / 2009-10-24 20:08 / Tysiącznik na forum
bo te akcje będą mieli wierzyciele, one nie będą na rynku jak ci się wydaje hehe, a chciałbyś
niewiem20 / 83.10.63.* / 2009-10-24 20:38
Haha, tak a wierzyciele sobie jewydrukuja i powiesza w sypialni, albo zamienia na makulature. Przeciez oni chca na nich zarobic wiec cena emisyjna bedzie niska. Moze je potrzymaja chwile ale wkoncu na rynek wypuszcza. A prawdziwi inwestorzy nie sa tacy glupi i widza jaka jest kapitalizacja spolki i ile ich akcje moga byc warte, stad te spadki. Sprytnie probowali wysoka cena sprzedazy pakietu akcji dla centrozapu poprawic troche kurs ale widac co sie teraz dzieje.
asdfax2 / 2009-10-25 11:36 / Bywalec forum
"2009-10-24 20:38:10 | 83.10.63.* | niewiem20.
Haha, tak a wierzyciele sobie jewydrukuja i powiesza w sypialni, albo zamienia
na makulature. Przeciez oni chca na nich zarobic wiec cena emisyjna bedzie
niska."
niewiem20 szkoda ze nie dopisales ,ze beda po 0,01 groszy wtedy napewno duuuzo zarobia
hohlick / 2009-10-25 00:30 / Tysiącznik na forum
skoro takiś mądry to powiedz kto kupił 24.09 500 tys akcji po 3.20. Leszcz?
wiem10 / 2009-10-24 23:37 / Tysiącznik na forum
Tak bardzo martwisz się o moje finanse czy chcesz tanio kupić?
Golfistka / 2009-10-24 23:53 / Tysiącznik na forum
Pewnie że chce zbić kurs do złotówki, głupich znalazł
wiem10 / 2009-10-24 20:18 / Tysiącznik na forum
Tak samo myślałem nie patrząc jak ty napisałeś ja też uważam że one nie będą na rynku
wiem10 / 2009-10-24 13:33 / Tysiącznik na forum
Jak będzie strzał to od poniedziałku.

Kapitalizacja tej spółeczki to zaledwie 13mil.

Wystarczy uruchomić 3-5mil i jest pozamiatane
hohlick / 2009-10-24 11:23 / Tysiącznik na forum
ludzie, nastawcie się na zyski dopiero w grudniu, na prezenty zarobicie. wtedy pron będzie już po 4 zł, w lutym po ogłoszeniu wyników za IV kwartał będzie po 6 zł aż do maja
Amator_1200brutto / 80.53.3.* / 2009-10-24 14:44
Dlaczego 4 i 6 a nie 8 i 12? :-)
Uzasadnij prosze, dlaczego sadzisz ze beda po tyle i tyle...jak dla mnie liczby z sufitu...
hohlick / 2009-10-24 16:14 / Tysiącznik na forum
proste, dopóki są na jakimś minusie, nie będzie ostro w górę, jak będą na plusie i bez długów wtedy nawet i po 20 będą chodziły, ale na to trzeba czasu. Moje wyceny wynikają po prostu z analizy kondycji finansowej i możliwości spółki. W kazdym bądź razie dopóki są na 2 fixach wzrosty będą niewielkie, do momentu kiedy nie przejdziemy na ciągłe cena będzie się wahać między 1 a 2 zł
.,. / 194.181.134.* / 2009-10-24 17:31
Według mnie niema sęsu windować kursu bo po co,jak najbardziej przychylam się do przedziału podanego przez Pana hohlika i na obecną chwilę tutaj należy szukać możliwości zarobku,w eufori sprzedawać a gdy większość myśli pesymistycznie kupować ,trudno tutaj podać kurs wejścia i wyjścia myślę że na fali ostatnich spadków dużo akcji zostało kupione w celu uśredniania więć istnieje szansa na dalszy spadek.Kiedy przyjda mega wzrosty?, zapewne jeszcze długa droga do tego,pozdrawiam;)
Golfistka / 2009-10-24 14:52 / Tysiącznik na forum
chciałbys co? z uzasadnieniem i z dokumentów za podpisem prezesa... dobre .. ja nie mogę ..
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy