PRONOX

Money.pl / 2008-01-09 10:22
Komentarze do spółki: PRONOX.
Wyświetlaj:
viceroy / 74.106.205.* / 2010-03-25 22:32
golfistka i eme idźcie się ruchać na innym forum. szanujcie innych na tym forum, przez was staczamy się niżej od onetu. won
Golfistka / 2010-03-25 22:43 / Tysiącznik na forum
hahahahaha!!! Przez nas???? Dobre ;)
eme / 83.10.65.* / 2010-03-25 22:16
hohlik
coraz bardziej sie staczasz. wiem juz ze nerwy ci latwo puszczaja. to przez to te wielkie straty..hahah, "jak by mnie sluchala" to by juz dawno nie miala za co grac. musisz kontrolowac nerwy wez wdech gleboki...teraz wydech....widzialem ogloszenie ze potrzebuja teraz pracownikow do produkcji telewizorow dla pronoxa, to moze sie zalapiesz. sluchaj 800 zl dostajesz na reke. porobisz 60 lat i wyjdziesz na zero.
a z golfistki zejdzcie, bo jesli smiejecie sie z kogos to wypada samemu byc lepszym, a tak nie jest i dlatego wlasnie sie pograzasz hohlik
Golfistka / 2010-03-25 22:42 / Tysiącznik na forum
Eme, zaszla pomyłka przez tam tego trolla: 24.184.166.* | Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi, który sobie bawi sie naszym kosztem i w odpowiednim momencie podstawil sie pod hohlicka. Ja juz tu wiecej nie pisze !! Jakiś marazm!!
No ale przyznaj, że nie trudno było o pomyłkę - jednak maja coś wspolnego ze soba, co? Niech sie zaprzyjaźnią może ze sobą na wieki wieków. Amen.

Pozdrawiam Cię i dobranoc.
uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi / 24.184.166.* / 2010-03-25 22:47
Przecież pusta głowo piszesz od dawna ,że nie będziesz pisać . Ale ty nie masz nic innego do roboty na emeryturze i nigdy nie przestaniesz tu śmiecić bo to wszystko co masz.
uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi / 24.184.166.* / 2010-03-25 22:24
Przecież Golfistka to down i dobrze o tym wiesz. Masz miękie serce do niej lub też coś masz ze swoją głową.Jej kretynizm jest wręcz przerażający . W swej wyobrażni widzi siebie jako kogoś kto ma pojęcie o czym pisze i to jest smutne. Zaśmieca swoimi p********* typu:Jeśli na świętego Hieronima jest deszcz albo go niema to pod koniec listopada pada deszcz albo nie pada.
hohlick / 2010-03-25 22:23 / Tysiącznik na forum
ja się pogrążam? sorry a ty kim jesteś? tatusiem golfistki? a skąd wiesz o ogłoszeniu? szukasz tam pracy? za glupi jesteś nawet do sprzątania.
jesteś załosnym gamoniem, odkąd tu sie pojawiłeś to czepiasz się każdego. ale mi to jest obojętne. mozesz mi nawet possać zebym siedział cicho hehe
Golfistka / 2010-03-25 22:02 / Tysiącznik na forum
Przepraszam wszystkich normalnych forumowiczy or ludzi za te nikczemną dyskusję!!

Dobranoc.
uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi / 24.184.166.* / 2010-03-25 22:08
Ale niezła zabawa. Jak łatwo sterować takim małym móżdżkiem.I taka pusta głowa zabiera się za grę na giełdzie? Czasem mi jej żal, ale z drugiej strony litość dla takich głupców to zbrodnia!
hohlick / 2010-03-25 22:13 / Tysiącznik na forum
postradała zmysły jak widać, jakies rozdwojenie jaźni, jeszcze trochę i połowę tego forum przypisze jednej osobie, czyli mnie buahahaha
eme / 83.10.65.* / 2010-03-25 22:19
przepraszm hohlik...ja sobie z ciebie szydze a nie dopiero teraz do mnie dotarlo jak jest. mam nadzieje ze wyjdziesz jakos na prosta...choroba umyslowa to ciezka choroba, ale liczymy ze wrocisz do pelnego zdrowia.
Smiejesz sie sam do siebie, masz urojenia ze jestes wszechwiedzacy, wywyzszasz sie i obrazasz innych...pewnie jeszcze kazesz na siebie mowic karkosik w domu...
hohlick / 2010-03-25 22:25 / Tysiącznik na forum
ale ty odważny jesteś. pod ip to i ja mogę się chować, ale mam tę odwagę i jak piszę prawdę to niektorych to boli. tak mocno, że boją się pokazać kim są
eme / 83.10.65.* / 2010-03-25 23:09
inteligenci, to chyba ty sie chowasz pokazujac swoj nick a nie ip....hohlik juz skoncz bo staczasz sie coraz nizej...hahaha, ty naprawde sie wkurzasz przed komputerkiem...zadzwon do kolesie niech ci zrobi to o co mnie prosiles isie rozluznisz...a pozniej odwdzieczysz mu sie tym samym
eme / 83.10.65.* / 2010-03-25 20:15
hohlik, kompromitujesz sie coraz bardziej. jestes dla mnie najgorszym uczestnikiem tego forum...zastanow sie nad soba. przeciez nie musisz grac na gieldzie, moze bylbys calkiem niezlym..np. spawaczem. Kazdy jest w czyms dobry, nie wiem dlaczego uczepiles sie tej gieldy skoro ponosisz same straty...a wiem!!! strata wirtualnych pieniedzy nie boli. ale slyszalem ze onet ma ci zamknac witrualne konto, bo masz za duze straty na ktoryms otwartym z kolei.
a tak serio, najbardziej nie trawie takich ludzi ktorzy sie wywyzszaja a nie prezentuja zadnego poziomu. golfistka z ktorej sie smiejesz pojechala ci tak ze powinienes sie wstydzic. troche pokory marny graczyku bo twoje udzielanie sie na forum swiadczy o totalnym braku podstaw do inwestowania
Golfistka / 2010-03-25 21:49 / Tysiącznik na forum
EME, widziałeś ?? Pamiętasz go?! wypisywal tutaj o Golfistce sprośne kawały. A pamietasz jak Tobie tez chamsko czesto odpisywał - i to mnie dziwiło, przecież dorosly czlowiek... Ale "artysta" ja juz tutaj nic wiecej nie pisze !!!
Ale po co ci to trzeba bylo, powiedz Kazek-hohlick?
hohlick / 2010-03-25 20:38 / Tysiącznik na forum
sorry, kto jak kto, ale to nie zraziłem parę osób do siebie tutaj, tylko TY
i to nie ja ukrywam sie pod tymczasowym nickiem tylko TY
wiem, ze na pewno siedzisz tutaj jako staly bywalec pod stałym nickiem, ale tutaj jesteś zwyczajnym TCHÓRZEM
Golfistka / 2010-03-25 21:09 / Tysiącznik na forum
Właśnie taką praktykę stosujesz TY popaprańcu !!! Dobrze sie znasz na tym - to widać! A ja myslalam dlaczego ten śmierdziel Kazak ze Spychowa pojawia sie na Chemosie i na Pronoxie? A to nasz hoolick!! ktory dokladnie zna w co ja inwestuje i gdzie ja pisze posty. O zazdrosny maly czlowieczku!!
Zawsze bylo widac, że jestes zazdrosny hohlick, hehehe!! Ale trudno, rozne ludzie sa.
IP hohlicka / 89.228.118.* / 2010-03-25 21:48
widać, ze nie dorosłaś nawet do internetu. porównaj moje i jego IP
np tutaj http://www.money.pl/forum/temat,27,1774937,1774937,15,120,chemos.html

a teraz przeproś, chba że nie masz honoru
Golfistka / 2010-03-25 21:57 / Tysiącznik na forum
Za co mam przepraszać - sam wpadles w swoje sieci. Mowilam, kto kopie dolek dla innych - sam tam trafi. A teraz mam was wszystkich gdzieś !!!
hohlick / 2010-03-25 21:58 / Tysiącznik na forum
masz nierówno pod włosami, ale spoko to jest uleczalne
Golfistka / 2010-03-25 22:27 / Tysiącznik na forum
Dobrze hohlick, porównałam IP tam tego trolla z tym twoim: 89.228.118.* | IP hohlicka. Hohlick to jednak hohlick, a nie Kazek ze Spychowa = 24.184.166.* | uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi.

Przepraszam hohlick i zwracam Ci twoje dobre imię - az tak to nie chciałam Twoje imię zbezcześcić - to nie jest moim celem.
hohlick / 2010-03-25 22:36 / Tysiącznik na forum
no i spoko. przeprosiny przyjęte.
dobranoc

aha
jesli uznałaś moje wypowiedzi za jakieś uszczypliwości to od początku nie było to moim zamiarem. po prostu wtykałem błędy, w ktore bardzo latwo wpadasz. pamiętaj kupuj kiedy krew się leje i akcje zaliczają historycznego doła
narka
uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi / 24.184.166.* / 2010-03-25 21:13
HISTORIA UCZY, ŻE NIKOGO NIC NIE NAUCZYŁA
Golfistka / 2010-03-25 20:53 / Tysiącznik na forum
A ty czasem sie ukrywasz po nickiem "Kazek ze Spychowa" ???!! I wtedy to na prawdę pocisz sie wypisując po 30 postów na forum, prześladując wybrana przez siebie osobę i wypisując głupoty. Przyznaj sie lepiej ze to ty
uznany gracz giełdowy ponad tysiąc wypowiedzi / 24.184.166.* / 2010-03-25 21:00
Dobra przyznaje się to ja .Jak to odkryłaś?
Golfistka / 2010-03-25 21:40 / Tysiącznik na forum
CIA i KGB dla mnie pracują, tylko grubasy sie sprzeciwia i nie chce udostępniać mnie infa finansowe - graja zawsze FER, bo boją się KNF.

Glupota Cie wydala twoja - po za tym wszedzie trzymasz fason szui, przynajmniej jesli mowimy o tych stworzonych przez ciebie postaciach - nie wiem jaki na prawde jesteś. Wg mnie możesz być zlośliwym 17-letnim trollem tylko piszącym na tych forach. Znow może trafilam?

PS. Eme, pamietasz jaka tutaj rzeź potrafił nie raz urządzić? Nie mówiąc juz o Chemosie. I co o tym fancie sadzisz? Ja p********** !! I to nasz szanowny hohlick!!!!!
hohlick / 2010-03-25 20:34 / Tysiącznik na forum
osoby ci się pomyliły. gdzie ja piszę, ze ponoszę straty pomyleńcu?
z golfistki się nie śmieję. pokaż gdzie popaprańcu. Śmieję się z jej "mądrych" postów, pani wszystkowiedzaca, niby w malym palcu ma dane ze spólek, a jednak swojego interesu nie potrafi upilnować. jakby się mnie słuchała, żeby nie wchodzić w chemosa i w parę innych spółek to moze by coś z tego miała. nie wiesz o czym mowa to nie przyklejaj się. It's not your busines
golfistka wie o czym piszę, bo słała do mnie maila z pytaniami
Golfistka / 2010-03-25 20:56 / Tysiącznik na forum
mail - to bylo na samym wstępie, nie oszukuj ementalera, nie dobrze.
hohlick / 2010-03-25 21:51 / Tysiącznik na forum
o tym piszę, więc był, jak widać nie oszukuję
expol1 / 2010-03-25 15:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po obrotach widać że nikt nie chce oddawać na stratach a i przeciwników Pronka coraz mniej słychać. Coś się chyba szykuje, cisza przed burzą jakaś.
wiem10 / 2010-03-23 20:24 / Tysiącznik na forum
Na Petrolu robi się nieciekawie , gorące pieniądze trafią na małe spółki, może i Golfistka nasz przeprosi bo zmoczyła dubsko na Petrolu
hohlick / 2010-03-23 20:30 / Tysiącznik na forum
hehe, no... zresztą ona wszędzie moczy lol
expol1 / 2010-03-25 13:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej, koledzy i to ma być powód do wysmiewania sie z Golfistki? A kto z was nie umoczył nigdy?
hohlick / 2010-03-25 14:25 / Tysiącznik na forum
się zdarzało, ale nie wszędzie, były nawet kolosalne zyski. tu chodzi o to ze jak ktoś nie umie grac to lepiej niech włozy na lokate bankowa. po postach widac ze golfistka gdzie nie wejdzie ma ciagle do tylu ;)
Golfistka / 2010-03-25 16:45 / Tysiącznik na forum
natomiast po twoich postach nic prawie nie widac, bo nie piszesz nigdy o swoich porażkach, a tylko o tym ze na niby "masz"/"miałeś" olbrzymi zysk i na tym polega cala twoja zabawa !! Ooo tak !! O tym juz mowilismy..
Jak siedziales tutaj zgoszknialy zakupiony na najwyższe górce Pronoxa pod nazwą "Wrzesień, przez który cały czas wymiotuje" po cenie 2 z czymś tam i spekulowałeś informacją że 1,60 to super cena i mozna śmiało wchodzić i zarobić złote góry, to w tym momencie tez nie byłeś do tyłu? Nie rozśmieszaj mnie!!
hohlick / 2010-03-25 17:48 / Tysiącznik na forum
hę? tutaj zadna cena nie jest zła, dopóki ma sie akcje to nie ma straty. stratę sie ma sprzedając je. więc w czym mam problem? nie mam żadnego problemu :p
aha

znasz zasadę dywersyfikacji środków. nie pakuje się wszystkiego do jednej spólki. trzeba też rozłożyc na pewniaki. spójrza na karkosiki. na skotim jestem 30% do przodu, na borku już 20%, a pronox? to perełka w mojej kieszeni, jak skoczy to ja spadnę z krzesła hehe

aha
nie czepiam się, ale twoje biadolenie już mnie po prostu martwi, a to petrol, a to pronox, chemos itp. wez ogarnij się i idź tam gdzie teraz krew się leje, moze jeszcze załapiesz się na jakieś dołki :)
pzdr
Golfistka / 2010-03-25 20:48 / Tysiącznik na forum
to czemu ty nie kupileś Pronox jak krew sie lala, a zapakowałeś się na Mount Everestie, hahahaha! To nie dawaj chociaż innym swoich rad, pokory więcej, Kazek ze Spychowa - hohlick?? Chyba jednak tak. Pa.
Golfistka / 2010-03-25 16:53 / Tysiącznik na forum
A potem starannie udowodniales innym, że kupiles to tylko maly pakiecik i niczym nie ryzykujesz tak na prawdę (znow jestes madrzejszy o niebo, co?) - chcialabym popatrzec na ten maly twoj pakiecik ;)
Golfistka / 2010-03-25 16:55 / Tysiącznik na forum
Ja pierwsza nie zaczęłam tego nikczemnego dialogu
expol1 / 2010-03-25 15:32 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
swego czasu byłem z nia na Chemosie i zarobila ze mną, nie wiem jak to dzis wyglada ale po co rozdrapywać świeże rany komus gdy traci i dołować go . Jaki w tym sens? Czy nie jest to wyłączna sprawa danej osoby? My też obecnie wyglądamy na stracie, ale czy straciliśmy? nie, bo nie sprzedajemy. Przyjdzie czas że sprzedamy i zarobimy tak jak Golfistka. A co drogi Hohlicku bys polecił naszej Golfistce?
wiem10 / 2010-03-24 10:57 / Tysiącznik na forum
ementaler

Jesteś obeznany co do Pronoxa a nie zaprzeczasz i nie potwierdaisz odnośnie tych 50mil nowych akcji. Ja na podstawie rozmowy z Panem Nowakiem pisałem że są one zamrożone do końca roku 2010 - wiesz że to prawda dlatego to przemiczasz.Mówisz że sie znasz i jesteś prawdziwy to sam wyjaśnij tą sprawę i napisz na forum odnośnie tych nowych akcji. Pozdrawiam
ementaler / 83.4.173.* / 2010-03-24 16:38
ja nie slyszalem o takiej informacji i wydaje mi sie ona calkowicie dziwna. jesli piszesz ze wiesz to z bezposredniej rozmowy, to ok, pewnie tak jest. w takim razie akcje te sa przygotowane do przekazania wierzycielom i nie moga trafic do innych podmiotow. moim zdaniem nic to nie zmienia.
ementaler / 83.10.66.* / 2010-03-23 22:50
a wy gwiazdorzy, wiejscy buffeci to akurat nie powinniscie tak pisac w waszej sytuacji. znawcy rynkow. od pol roku siedzicie w tej dziurze czekajc na "dobre info". i kazdy kolo was jest leszczem. tymczasem to wy wtapiacie na pronoxie, mimo ze miala to byc inwestycja 100 200 lub 300 %. i jak sie tlumaczycie...a no bardzo prosto...wiem10 mimo ze na forum pisze ciagle ze dokupuje, to przy stanie 0,9 groszy pisze ze sprzedal po 1,4 ... golfistka przynajmniej jest szczera, a nie sciemnia tak jak wy. co na to hohlik - otoz on mimo ze pisal o tym jaka to perelka z pronoxa, jak to w nia wchodzi brawurowo i ile kasy wyciagnie....teraz nagle mimo ze nie sprzedaje to ma malo akcji i nie emocjonuje sie ta spolka...
Golfistka / 2010-03-25 07:35 / Tysiącznik na forum
Dziekuje Ementaler za twoja wypowiedź
hohlick / 2010-03-23 23:09 / Tysiącznik na forum
kto wtapia. na pewno nie ja hehe
panie pleśniak. proszę policzyć ilość moich wypowiedzi w tym wątku a potem pogadamy. stopień mojego zainteresowania pronkiem jest wprost proporcjonalny do liczby moich wypowiedzi tutaj, panie zafffco
Golfistka / 2010-03-25 07:26 / Tysiącznik na forum
Oj hohol, hohol z ciebie!

Czytaj uważnie co pisze niżej:
Pronox: 1,46 – 1,55;
Chemos: 1,44 – 1,75; 1,20 – 1,36; 0,94 – 1,00;
Zarobiłam także w tym czasie na Millennium, MCI, Budimexie, Lotosie. MCI trzymam i długo jeszcze nie sprzedam, opłaca się. Impex tez trzymam i niedlugo wyjdę na spory plus - stal drożeje.
Jeśli tak ci boli mój Ponar (bo tam też mnie nękałeś, jak i na Petrolu obecnie), to wyszlam stamtąd prawie po kosztach, tego nie można nazwać stratą. Petrol – nie stracilam, bo nie sprzedalam. Stać mnie, to poczekam – niebawem 50zl i może już w kwietniu/maju. To powiedz gdzie ja ciągle jak piszesz, moczę? I co ty zrobiłeś w tym czasie na Pronoxie, prócz tego, ze zablokowales kase?

Gdy weszlam na Pronox, (nie wiem jak dużo wcześniej byłeś przede mną na Pronoxie, pół roku, rok ;)?, to juz po tygodniu, zorientowałam się, ze to wtopa i ze trzeba tutaj wchodzic po 80 gr max, żeby coś zarobić w przyszłości i tobie o tym napisalam, pamietasz? Ale ty robił z siebie głąba, pisząc w odpowiedzi teksty, że jesteś inwestorem, a nie leszczem jakimś tam i sobie spokojnie poczekasz pare lat (o buchahahaha!!) na Pronoxie na swoj procencik. Inwestor, hahaha!!! Komu ty tam potrzebny jesteś, jako inwestor, ze swoim maluczkim pakiecikiem? Wiesz co to w ogóle jest? Ty jesteś tylko leszczem lub jeśli wolisz małym spekulantem, uznającym zasady spekulacji/gry na giełdzie: kupic taniej - sprzedac drozej. W tym nic złego nie ma, mowie na wypadek, jakbyś nie wiedział o tym do tej pory. Wspominając o tym teraz, mogę tylko się uśmiać z ciebie do łez.

Wolę na forach rozmawiać o problemach, np. stratach (po co o zarobkach? można tak łatwo kogoś urazić, kto np. w tej chwili traci). Tylko dzięki temu wiesz o moich „stratach”, natomiast ty na żadnym forum nigdzie prawie nic nie piszesz. Także łgarz znów, mówiąc że na Pronoxie udzielasz się bardzo rzadko i że dlatego nic dla ciebie nie znaczy ten jakiś mały pakiecik – ty wszędzie udzielasz się tak samo rzadko jak na Pronox.
Rzadko piszesz, ale non-stop wszystkie fora czytasz i nigdzie nie upuścisz okazji wykorzystać słabości innych w chwilach ich porażek, aby dogodzić pobudkom swojej płyciutkiej małostkowej duszy. Nie zapominaj tylko - kto kopie dołek dla innych sam tam trafia!
Golfistka / 2010-03-25 07:30 / Tysiącznik na forum
fajnie się czyta ;) ?
ementaler / 83.4.173.* / 2010-03-24 09:28
Jasne tak jest najlatwiej. A jak chcesz moge ci przytoczyc jak pisales ze kupoales po 2,5 zl i ze ta cena ta 100% zysk, ze dopupujesz po nizszej cenie, ze kto nie ma pronoxa ten leszcze...ty jestes zawsze do przodu, jeszcze napisz ze masz kghm od 23 zl i dluga pozycje na kontraktach od 1300. po fakcie kazdy moze sobie pisac. gdyby pronox byl teraz po 5 zl to pewnie byl bys zaladowany za cala kase...ktora pewnie jest wprost proporcjonalna do twoich umiejetnosci - czyli nie wielka
hohlick / 2010-03-24 09:31 / Tysiącznik na forum
hehe dalej dalej, fajnie się czyta buahaha
BOMBA696 / 2010-03-23 21:22
he he na chemosie zarobiła
hohlick / 2010-03-23 21:23 / Tysiącznik na forum
grosze hehe
ementaler / 83.10.66.* / 2010-03-23 22:52
przynajmniej nie wtapia jak ty na pronoxie.
hohlick / 2010-03-23 23:09 / Tysiącznik na forum
o już tonę tonę buahahaha
bnmb / 83.25.37.* / 2010-03-23 14:04
lepsza alternatywa ibsystem pe
Edyta Gontarz / 2010-03-22 21:57 / Bywalec forum
Nie martw się expol1 jesteśmy i czekamy.Niewiele piszemy bo pewnie każdy uzbroił się w cierpliwość a ta tutaj jest potrzebna.Ja to tylko boje się tego że jak rakieta odpali to żebym za wcześnie nie wysiadła.Mnie się wydaje że jak będzie info o ugodzie i wejdzie na ciągłe to będzie git a jak jeszcze przypadkiem się jakiś inwestor trafi tak jak na petrolinvest to 200% obstawiam minimum.Nie wiem jak długo to potrwa bo jasnowidzem nie jestem.Wiem jedno że opłaca się poczekać bo ci co sprzedają teraz to raczej ze stratą a je za stratą nie mam zamiaru oddawać.Jeżeli chodzi o kurs to podejrzewam że jeżeli spekuła ujrzy możliwość dużych wzrostów to napewno będą próbowali zbić kurs żeby im tanio oddać.Wprawdzie mało jest akcji w wolnym obrocie ale oni mają swoje metody.
expol1 / 2010-03-24 13:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie martwie sie Edyta Gontarz tylko tak cicho sie zrobiło nikt nic nie pisze. Każdy zrobi jak uważa za słuszne, ja nie wychodze i czekam do lipca a moze i wcześniej.
hohlick / 2010-03-22 20:22 / Tysiącznik na forum
jestem jestem tylko czasami już zapominam, z w ogóle posiadam jakieś akcje tej firmy hehe

panowie, nie bójta się, jak wyskoczę z papiera to o tym poinformuję ;) a tak na razie po prostu czekajcie. ta firma nie ma zamiaru utonąć. :)
expol1 / 2010-03-24 13:39 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej no fajnie ze sie odezwałeś, a co myslisz o chemosie?
expol1 / 2010-03-22 17:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czemu tu wszyscy zamilkli? Wiem10, Hohlick, Edyta Gontarz i inni starzy znajomi gdzie jesteście? czemu nic nie gadacie? jakie są wasze przypuszczenia
Gabriel S / 2010-03-22 14:22 / Bywalec forum
2010-03-16 12:23:16 | 83.10.65.* | ementaler
30 lat pozniej....
Pronox - 0,2 zł
średni volumen - 16 akcji

Wiem10 :
Ooo, cos sie szykuje! Od jutra lecimy na 20 zł.

Hohlik:
Ja sie nie przejmuje, dla mnie to dlugotrwala inwestycja, poza tym mam tylko 3 akcje
wiec sie nie stresuje tak bardzo. Zreszta niedlugo chyba sprzedam jedna zeby uwolnic
gotówke

Wiem10:
Hohlik nie mow ze sprzedasz bo jestes naganiaczem i chcesz zeby byly spadki. Przeciez
niedlugo jedziemy na 20 zl, tylko leszcze nie kupuja!!! Kto madry juz dawno kupil

co jak co, ale trzeba przyznac ze ementaler ma poczucie humoru :)
wiem10 / 2010-03-22 10:42 / Tysiącznik na forum
http://www.parkiet.com/artykul/909339_Na_warszawskim_parkiecie__przybywa_bankrutow.html


....
O układ walczy też inny dystrybutor sprzętu IT, firma Pronox Technology. Jej zarząd, wspólnie z nadzorcą sądowym, pracuje nad listą wierzytelności i przygotowuje spółkę do zawarcia porozumienia. Układ ma zostać przegłosowany przed wakacjami .....

--to juz nie daleka odległość , myślę że zaczną pomaleńku nasz kupować. ktoś straszy 86tyś akcji po stronie sprzedaży ale to pestka. Pozdrawiam
expol1 / 2010-03-22 17:17 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dzis ktoś postraszył 100000 akcji. Albo niecierpliwy, albo chęć zdołowania kursu.
Edyta Gontarz / 2010-03-20 20:58 / Bywalec forum
Coś cichutko nawet ementalera nie ma czyżby wszyscy oczekiwali mega wzrostów.Patrzcie taki petrolinvest,krzyczeli że bankrut a tu prosze małe info że inwestor wchodzi i cena od razu 200% w góre a nawet kropli ropy nie znależli.Jak mówi Buffet bój się jak inni są chciwi(kupują)i bądż chciwy jak inni się boją(sprzedają).Jak widać na pronoksie wielkie obawy.Na petrolu było podobnie a patrzcie co zrobili.
expol1 / 2010-03-22 17:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hej.
Cichutko, cichutko na forum i na fixach też. Wygląda jak cisza przed burzą, ale kiedy zerwie się wichura i w którym kierunku zacznie wiać? nikt nie wie.
BOMBA696 / 2010-03-21 11:39
TERAZ ABY CZEKAĆ NA JAKIEŚ INFO (OBY POZYTYWNE)
wiem10 / 2010-03-19 11:07 / Tysiącznik na forum
Do Pronoxa żeby przyszedł jakis inwestor.--tutaj cisza, kiedy P. Król przerwie tą ciszę?
expol1 / 2010-03-17 16:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Pronka dziś usredniłem i teraz po trochu dokupuje, coś się wydaży......
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy