propozycja OP

Adam P. / 94.225.83.* / 2011-05-17 20:59
Witam,

Bylem na spotkaniu z Open Finance i zaproponowano mi mix skladajacy sie z: a/ Lokaty na 12 miesięcy- % stałe od 7,5 do 10% (w ramach promocji Negocjator, która trwa do 31 maja 2011 r.!); b/ Strategii uśredniania cen, czyli pakiet funduszy z wpłatą roczną w wysokości 20.000 PLN; c/ Lokaty gwarantowanej, która ma wypracowac zyski na poziomie 7-10% połączonej z lokatą rentierską, która wypłaci zyski co kwartał na poziomie stopy zwrotu z indeksu (19% średniorocznie w skali roku) nawet przez 10 lat.

Niespecjalnie sie na tym znam, wiec mam pytanie: gdzie sa haczyki i na co uwazac przed podjeciem decyzji? Czy to dobra oferta?

Z gory dzieki
Wyświetlaj:
Adam P. / 94.225.83.* / 2011-05-18 00:16
Dzieki za uwagi! Jesli jeszce jakies sa, chetnie poczytam - spotkanie w OF mam pod koniec tygodnia.
max1224 / 2011-05-17 22:43 / Tysiącznik na forum
a mi się wydaje że im bardziej zagmatwany produkt tym dalej od tego ... kupując fundusze sam możesz sobie stwozryć w miarę bezpieczny i dający podobne profity portfel ... a skoro
Niespecjalnie sie na tym znam

to zacznij od zdobycia minimalnej choćby wiedzy na ten temat
tedchom / 2011-05-17 21:49 / Tysiącznik na forum
z tego co piszesz nie wiele wynika. Kto decyduje kiedy będzie 7,5 a kiedy 10% czy to jest po odjęciu kosztów, ew. podatku, Teraz są różne promocje na przykład w Skandi jest teraz 13% w pierwszym roku.
Strategia uśredniania cen jeśli uważasz że jest ok taki system w czasie wzrostów to możesz sam dokupywać co miesiąc dzieląc te 20000 / 12 i masz to samo.
trochę dziwnie wygląda sprawa jak dla mnie z tą częścią wyjaśnij proszę: "c/... która ma wypracowac zyski na poziomie 7-10% połączonej z
lokatą rentierską, która wypłaci zyski co kwartał na poziomie stopy zwrotu z indeksu{jakiego?} (19%
średniorocznie w skali roku){co rozumiesz przez stwierdzenie średniorocznie w skali roku ?} nawet przez 10 lat.
Może propozycja okazać się bardzo dobra jak i fatalna zależy czego szukasz
"
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy