Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Propozycje inwestycji średnio i długoterminowych!

Propozycje inwestycji średnio i długoterminowych!

Bremes / 2006-11-15 17:12
Zapraszam do dyskusji na temat spółek o silnych fundamentach które mają świetne wyniki finansowe, a więc warto się nimi zainteresować. Moja propozycja na dziś to Drozapol. Rewelacyjne wyniki w każdym kwartale tego roku. Co miesiąc rekordowa sprzedaż. Wyniki za czwarty kwartał prawdopodobnie znów będą rekordowe. Analiza techniczna wykazuje że niżej jak 8.70 juz ten papier nie spada więc jest on obecnie w fazie konsolidacji i rokuje mu niezłe wybicie kto wie może już niebawem.
Wyświetlaj:
Perlon / 2006-11-15 20:29
Drozapol to podskoczy po decyzji z CynkMalem potem a może przedtem jeszcze pp. Obecna cena to chyba wyniki ma w sobie. Mam i chętnie zobaczyłbym 10 zeta ale bez nowych info będzie się bujać wokół 9,00
Bremes / 2006-11-15 20:47 / portfel / Fundamentalista na giełdzie
Moim skromnym zdaniem Drozapol ma szanse do końca roku dobić do 15 zł a to dlatego że :
- papier nie ma w sobie aż takiej płynności
- cały czas widzę że jest zbierany w czasie sesji przez grubasów
-po takiej konsolidacji wybicie powinno być o długość kanału
jędrzej / 2006-11-15 18:56 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Ja proponuję spekulacyjnie:

1. BORYSZEW (bo będzie fuzja z IPM)
2. HUTMEN (bo tani)
3. KGHM (nie wierzę w trwały spadek cen miedzi)
4. BIOTON (dawno nie spekulowali)

Z kolei fundamentalnie:
5. BRE
6. POLIMEXMS
7. MOSTALEXP
8. MOSTAZAB

Moim zdaniem w ciągu 6 miesięcy każda da zarobić conajmniej 30%
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy