Forum Forum finansoweKredyty

Prośba o pomoc-kredyt mieszkaniowy a świadczenie rehabilitacyjne

Prośba o pomoc-kredyt mieszkaniowy a świadczenie rehabilitacyjne

mmaagg84 / 2010-01-26 22:03
Mam taką sytuację. jestem zatrudniona w firmie od 09/2007 na kwotę brutto 2200., jednakże od 26/12/2008 mialam wypadek samochodowy i przez 6m byłam na zwolnieniu a potem 6m na świadczeniu rehabilitacyjnym. od 01/01/2010 wróciłam do pracy dostałam aneks-ze zmianą stanowiska, zakresu obowiązków oraz pensji na wartość 4250 zł. Chciałabym kupić mieszkanie, aczkolwiek okazuje się że mam problem ze zdolnością, ze względu na świadczenie rehabilitacyjne. bank bph podobno traktuje to jako brak ciągłości pracy. czy jest jakaś szansa na uzyskanie kredytu i pytanie kiedy. po jakim okresie najpewniej . dopiero 3M? byłabym wdzięczna za odpowiedź i sugestie
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-01-28 01:15
Witam,

Odpowiedziałem Ci sensownie ale niestety ktoś zazdrosny chyba usunął mój wpis. Nie wiem czym się kierował, podejrzewam że własną głupotą.

Jeszcze raz:

Ciężko będzie ponieważ min. to średnia za ostatnie 3 m-ce, a w niektórych nawet za 6 m-cy. Zależy wszystko od kwoty kredytu i tego ile otrzymywałaś na tym świadczeniu rehabilitacyjnym. Skontaktuj się ze mną pod cosmo-pl@o2.pl spróbuję Ci jakoś pomóc.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: