Forum W wolnym czasieLifestyle

Prostak mieszka z kozą. Kpią z Polaków w TV

Prostak mieszka z kozą. Kpią z Polaków w TV

Money.pl / 2011-03-28 07:34
Wyświetlaj:
Krycha Bez Oka / 2011-03-31 15:28
Tylko zastanawiam się czemu takie cechy przydzielili Polakowi, skoro od dawna wiadomo że to właśnie Niemcy uwielbiają powabność kozy, oczywiście wcześniej zalewają się piwskiem, no wcinają kiełbasę na potęgę (wiem była mowa o marchewce).
jakub2 / 31.60.5.* / 2011-03-30 23:05
W Polsce jeszcze bardzo długo będzie i nie tylko przesąd i bez żadnej pokuty ,opinia o głupim szwabie który napadał , zabijał i rabował w tym także kozy krowy , z którymi też wiadomo co robił fryce na froncie daleko od żon czy kochanek , bo wiadomo ze za stosunek z żydówką np. była kara śmierci , to w takiej sytuacji na bezrybiu i rak koza , czego niejednokrotnie Polacy byli świadkami . Jeśli chodzi o kradzież samochodów przez tzw głupiego Polaka , to czy szwab który okradł całą Europę i większość żydów uważa się za mądrego ? uważam że jest zwykłym zbrodniarzem i złodziejem , który jeszcze do tej pory żyje z łupów ostatniej wojny . Po za tym to niby ukradzione samochody są oddawane przez samych Niemców pewnym ludziom żeby wywozili je za granicę a dopiero po trzech dniach zgłaszano kradzież , a to w celu wyłudzenia odszkodowania, na czym paru Niemców wpadło . Jest taki kawał w Niemczech jak to jeden Niemiec mówi do drugiego że jedzie do Polski na wczasy na co ten pierwszy odpowiada , jedż , jedż do Polski tam jest już twój samochód , ale ja bym od siebie temu pierwszemu podpowiedział - przyjedż , przyjedż , tylko przywież ze sobą to co pod.....liliście w 39 , o ku..wa zaklął by Niemiec po polsku , przecież musiał bym przez pięć lat jeżdzić w tą i z powrotem , pewnie by pomyślał.
wtg / 2011-03-30 14:34 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
DNO - Drang nach Osten. Znalazł się głupi polaczek z parciem na szkło w telewizji niemieckiej, a niemiaszkom dalej nie przeszło parcie na Polaków. 40 lat temu mój dziadek powiedział mi: "pamiętaj wnuczku, że Niemiec nigdy nie będzie przyjacielem Polaka".
Punch / 178.73.50.* / 2011-03-28 09:20
Ach niemcy to wspaniały naród , wybrały syfilityka, półgłówka, malarza budowlanego na swojego Kanclerza i jednak wygrały wojnę, spaliły nam 1100 wsi wraz z mieszkańcami, zagrabiły 55 tysięcy dzieł sztuki ujętych w międzynarodowych rejestrach, rozwaliły miasta, zakatowały wszystkich profesorów Uniwersytetu Jagielońskiego, Lwowskiego (tych co nie zdążyli uciec z Rosjanami), Wileńskiego (do spółki litwinami) i zmniejszyli populację obywateli polskich z 38 mil. do 23,6 mil czyli o 14,4 miliona. Czyli ponieśliśmy pełną klęskę.

PS. Rzecz niewyobrażalna, Polski rybak w polskiej strefie ekonomicznej nie ma prawa połowu. Decydują, nie polski instytut ichtiologiczny czy ekologiczne ale germański urzędas w UE, prawie SF. niestety prawdziwe.

Motto: "Strzeżcie się premierów którym niemcy niosą medale w darze".

PS. do motta, bufetowych z Nalewek też (nawet bez medali).
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-03-28 08:52
Niemcy to niemcy, z 3 WW czekają tylko na dobry moment.
YYYYY / 193.25.183.* / 2011-03-28 08:50
nie przesadzajmy, jaka prawa???

nie uwazam, ze bysmy byli w czymkolwiek od nich gorsi, wrecz przeciwnie mam okazje, przebywac w tej chwili jakis czas w Niemczech i obserwuje ta niemiecka poprawnosc, nazwalbym to pozornoscia....
swiatowy_kryzys / 193.109.225.* / 2011-03-28 08:36
prawda w oczy kole ?
Puk / 178.73.50.* / 2011-03-28 09:22
Odejdź od swej rodzinki, a będzie to zwykłe oszczerstwo?
Łowca lamerów / 81.210.27.* / 2011-03-28 08:03
Głupi Polak kradnie, czyli łamie zabezpieczenia wymyślone przez mądrych Niemców. Aż strach pomyśleć co są w stanie zdziałać mądrzy Polacy ;-)
Polecam film "Byzuch" opowiadający o wizycie na Śląsku naszych Polaków, którzy kiedyś wyjechali na stałe do Niemiec. Trochę się przez te lata u nas zmieniło :-)))
DER SPIEGEL / 87.119.16.* / 2011-03-28 07:47
NIECH NIEMIECKA TELEWIZJA ZATRUDNI SOBIE TURKA, KTÓRY BĘDZIE GRAŁ TĄ SAMĄ ROLĘ JAKO TUREK Z BERLINA, ALBO ŻYDA. NIEMCY LUBIĄ SIĘ WYŚMIEWAĆ, DRWIĆ. KIEDYŚ W PRZESZŁOŚCI MORDOWALI ŻYDÓW I INNE NARODY. ZACHOWYWALI SIĘ JAKBY TO BYŁA ICH ULUBIONA ROZRYWKA - SZCZEGÓLNIE W GETTACH, KTÓRE TWORZYLI I OBOZACH ZAGŁADY DO KTÓRYCH ICH WYWOZILI. OTO OBRAZ NIEMCA, KTÓREGO NIE ZAPOMNIMY I ZAPOMNIEĆ NIE POWINNIŚMY.
EWA1211 / 91.125.51.* / 2011-03-28 07:34
POWIEM KROTKO NIEMCY MAJA RACJE TACY SA POLACY.JAKBY BYLI INNI TO POLSKA BYLA BY POTEGA GOSPODARCZA A TAK JEST POTEGA W ILOSCI KSIEZY NA 1 KM2
Pan Buk / 178.73.50.* / 2011-03-28 09:34
Hajka, płacą ci choć za te bzdety, Przeszliśmy w ostatnim XXleciu III WŚ. Zniszczone kopalnie, huty, stocanie, przedszkola, szkoły, zakłady ze stuletnią i większą tradycją (nawet hitlerowcy je użytkowali), wykupywana ziemia, a dostaliśmy - lalkę barbi, Coca Colę i trochę złomu samochodowego. Może nawet gorzej niż po II WŚ. bo przy ogólnej frustracji i rządach nikt nie ma już ochoty nic odbudowywać (i za co jak oddaliśmy za darmo lub za łapówki).
Ostatnio bufetowa "sprzedaje" SPCEC. Uff, a jeszcze się trzyma pomimo kościołów.
uuuuu / 80.50.238.* / 2011-03-30 20:48
Bo te kościoły są chociaż w całości nasze. Bo tego żaden polityk nie sprzeda. Ani ci z SLD co liżą d..y Ruskim. Ani ci z PO co podlizują się Niemcom. Bo jak dotąd, to kto u nas rządzi, jak nie szpieg, to zdrajca. A jak wejdzie ktoś, komu na Polsce zależny, to go zaszczują jak wściekłego psa. Dlatego tak u nas jest. Bo Polacy wierzą w obietnice i łudzą się, że im taki Tusk czy inny wiele da. Jóź zrobił u nas Irlandię. Śmiechu warte, Irlandia, cukier po 5,50 zł. paliwo 5,50. A co roku, przybywa 100 tyś urzędasów.
myślcie / 83.22.106.* / 2011-03-28 08:40
Dobrze , że chociaż
....... ...............krótko .
Maly POlak / 2.204.247.* / 2011-03-30 13:41
Cholota i tyle z was, zaslaniacie sie wojnami ze was napadnieto ?? bo slabych sie napada to fakt napadali was nie tylko niemcy ale i turcy i szwedzi oj bido ty moja zapomnieliscie ilu zydow polacy zabili ilu slazakow wygnali i przesladowali chora nacjo kierowana przez bande alkoholikow i zlodziej po szkolach SB i UB przejrzyj na oczy, Niemcy wam wyplacili odszkodowania, buduja wam autostrady i nawet wzieli was pod reke dla tego macie taki rozwoj gospodarczy jestescie w uni, dostajecie wszystkie mozliwe dotacje, niemcy buduja wam stadiony i drogi na mistrzostwa a wam ciagle za malo i nazekanie ze smiac sie chce ale faktem jest ze gostek dobrze przedstawia polakow i chodz nie mozna tego brac powaznie bo w koncu to satyra z ktorej madry czlowiek z poczuciem humoru potrafi sie smiac to cos w tym prawdy przeciez jest, zal mi was za taka krutkowzrocznosc.............
jakub2 / 79.162.15.* / 2011-04-05 21:29
Mały POlak " a jeszcze mniejszy pewnie hanys i V
kolumna , przyznaj się no Achim kaj no ty trzymosz
małzera na tych poloczków , ja?Achim tyś jest gupek
czekosz na swoich ,tych z raichu , ja? nie badż gupi
chopie , tyś jest satyra , wyszedłeś na kretyna i
potomka złodziej i zbrodniarzy tych z raichu , a twoi
krewniacy to nie budują nam dróg tylko oddają co
zrabowaliście . Żydów to zabijali tacy jak ty fryce i
do tej pory robicie sobie złote żeby z ich złotych
zębów , a poszukaj dobrze to morze znajdziesz gdzieś w
szufladzie rękawiczki z ich skóry , głąbie , albo
babcia czy może nawet mama twoja ma torebkę z tatuazem
ze skóry jakiegoś Żyda bo takie z tatuażem były wtedy
modne , frycu . Pośmiej się frycu bo pewnie masz
poczucie humoru , a na pewno w tym prawda jest ,
dalekowidzu szwabski
Duży sylwek / 79.191.22.* / 2011-03-30 14:30
a mi jest żął Ciebie Maly POlak za Twoją pyche poprostu lubisz jak ktoś pluje ci w oczy a jak ktoś broni swojej godności to jest ... krótkowzroczny... kup sobie okulary...

Najnowsze wpisy