Forum Forum finansoweKredyty

Proszę doradźcie czy warto...

Proszę doradźcie czy warto...

ladneimie / 188.146.136.* / 2012-02-11 11:42
Potrzebuje wziąć kredyt gotówkowi, bank gdzie ma rachunek, na który również wpływa co miesiąc moje wynagrodzenie, proponuje mi ofertę kredytowa-20 000 zl (na rękę dostaje 17000 zl) na okres 72 miesiące raty 461,99 zl
czy jest to normalna oferta, z której warto skorzystać czy w innych bankach znajdę lepsze, a przede wszystkim niższe raty na ta kwotę?
Po prostu mam sytuacje finansowa nieciekawa, i potrzebuje pilnie gotówki, a podobno najlepsze oferty ma się w banku gdzie ma się rachunek.
Wyświetlaj:
anna s / 83.29.251.* / 2012-02-11 17:52
Zgadza się na pewno nie jest tania oferta.. Mogę bezpłatnie i szybko porównać dla różnych okresów w różnych bankach.. i wtedy będzie można dopiero wybrać najlepsze rozwiązanie..
Jak będzie potrzebna moja pomoc proszę o kontakt na email:
asienkiel@muratorfinanse.pl
ladneimie / 178.180.165.* / 2012-02-11 20:13
Bo oni powiedzieli ze w moim przypadku kredyt musi być ubezpieczony, i dlatego jest wyższa rata, ale ja mam zamiar im to oddać dużo wcześniej i wtedy odsetki nie będę musiała im dać-chyba wtedy wyjdę z tego w miarę dobrze?
Proszę mi powiedzieć, co to jest to ubezpieczenie na utratę pracy co mi daje np stracę prace, i nie będę miała jak spłacić i ubezpieczenie pokryje moje długi, i jakie będą konsekwencje dla mnie? Na amen będę miała skreślone jakiekolwiek kredyty?
Bernie / 164.127.92.* / 2012-02-11 17:04
No nie wiem czy jest to taka najlepsza oferta, bo musisz spłacić ponad 33 tys. zł. a nie zapominajmy, że do dyspozycji po zaciągnięciu tego kredytu będziesz mieć 17 tys. zł. W sumie nadpłacisz ponad 16 tys. zł. To nie jest mała kwota. Oferta z gatunku "nóż na gardle klienta". Ja poszukałbym jakiejś tańszej oferty i czas kredytu ograniczył do max. 60 miesięcy, bo 5 lat to niemało czasu, nie mówiąc już o 6 latach czy dłużej, to ma sens w przypadku kredytu hipotecznego a nie w przypadku kredytu gotówkowego.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: