Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

proszę o ocenę portfela i strategii.

proszę o ocenę portfela i strategii.

Kasiula.m / 94.40.87.* / 2010-02-18 11:43
Witam, proszę o ocenę, jak wiemy giełda teraz jest nieprzewidywalna, jednak coś trzeba robić z wolnymi środkami (20 000) , więc postanowiłam obrać metodę strategii Darwin Defender, roździelić moje środki na 2 FA- WIOF Baltic.... oraz PKO małych spółek japońskich i co miesiać, w razie konieczności oczywiście:) konertować do FRP ( jeszcze się nie zastanawiałam jakich konkretnie), pytanie- co sądzicie o moim pomyśle, wiem, że nie jestem zbyt oryginalna:) ale czasy są trudne i nic mądrzejszego nie wymyśliłam:)
K
Wyświetlaj:
xxxxxl / 217.113.228.* / 2010-02-18 18:31
z tego co sie zorientowałem w internecie

strategia Darwin Defender służy do generowania sprzedaży abonamentu
czy służy czemuś innemu nie wiem

wszelkie fundusze omijam z daleka
zgodnie z uzasadnieniem 3 Panów którzy dostali za to Nobla
Ciułacz / 2010-02-18 23:41 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Darwin+ Defender ? ? ?
Hm.... Jak niejesteś pewna tej strategi to bym Ci radził co tu w reklamie widzę.Cytuję :

Proponujemy Ci tradycyjną lokatę bankową o oprocentowaniu stałym 6% w skali roku. O okresie trwania lokaty decydujesz sam. Lokatę możesz założyć na okres:

* 3 miesięcy,
* 6 miesięcy,
* 12 miesięcy.
Przed inflacja uhronisz i możesz spać spokojnie.
Piszesz że :

giełda teraz jest nieprzewidywalna, jednak coś trzeba robić
z wolnymi środkami (20 000) ,

Przedewszystkim inwesuj w coś co dobrze znasz i będziesz tego pilnować.
Babcia kiedyś powiadała : nawet na wodzie sodowej można zbić fortyne ale samo sie nie zrobi.Pozdrawiam
Kassiula / 94.40.87.* / 2010-02-19 09:45
co do D@D to rzeczywiscie nie jest pewna, dlatego pytam sie tu i owdzie o opinie, na gielde nie chce wchodzic, bo sie jeszcze za slabo na tym znam, no i generalnie jest trudny okres, chcialabym troche wiecej mec z tych 20 000 niz z lokaty, ale brak mi pomyslow, wiec obawiam sie, ze na lokacie sie skonczy.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy