Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prosze o pomoc: jak kupic Arke BZ WBK Akcji bedac za granica

Prosze o pomoc: jak kupic Arke BZ WBK Akcji bedac za granica

doctor / 2006-04-03 22:40
Witam,
mieszkam i pracuje w Anglii. Ostatnio bedac w Polsce zalozylem konto w multibanku i zainwestowalem w fundusze DWS TOP 25 oraz AIG Akcji. Teraz chcialbym kupic troche jednostek Arki Akcji, jednak Multibank nie ma ich w swojej ofercie. Czy ktos moglby mi podpowiedziec w jaki sposob moge to zrobic nie przyjezdzajac do Polski?
Z gory dziekuje za wszystki porady.
Wyświetlaj:
viola13 / 2006-04-25 06:08
Witam,
ja tez mieszkam za granica ale zainteresowana jestem inwestowaniem na polskim rynku pienieznym. Ciekawa jestem jak ci poszlo z zakupem jednostek Arki Akcji?
I jeszcze jedna sprawa czy masz otwarty w Polsce jakis rachunek w Domu Maklerskim czy wszystkie inwestycjie robisz przez Multibank? Ja okolo 2 tyg temu zlozylam wniosek (tzn ktos to zrobil w moim imieniu)o dostep do funduszy oferowanych w Multkbanku wiec chcialabym sie dowiedziec czy jestes z ich uslug zadowolony?

Pozdr.
ponadczas / 2006-04-11 22:23
Wiesz co... - być może jest jakaś szansa - przecież BZ WBK należy do irlandzkiej grupy kapitałowej, skoro jesteś w Anglii to już spieszę z pomocą i rzucam kontakt do Londynu:

Allied Irish Bank (GB) Head Office
Phone: 01895 27 22 22
Address: Bankcentre, Belmont Road, Uxbridge, Middlesex, UB8 1SA

Daj znać czy się czegoś dowiedziałeś..
Konsultant Money.pl / 2006-04-10 20:10 / Specjalista Money.pl
Najbezpieczniej będzie zasięgnąć informacji bezpośrednio w Domu Maklerskim Banku BZ WBK.
Rabarbar / 2006-04-04 23:52 / Bywalec forum
Być może mylę się ale z tego co wiem to PKO BDM nie ma Arki. W Polsce jest to łatwe przywozi kurier BZ WBK pod wskazany adres. Wejdź na ich stronę i poszperaj.
mearlon / 2006-04-04 23:40
proponuje zalozyc rachunek maklerski w pkobp, prostota i mieszasz sobie przez net na gieldzie http://www.bdm.pkobp.pl/
viola13 / 2006-04-25 05:57
Sadze, ze niezbyt latwo jest otworzyc rachunek w BDM PKO skoro zasady otwarcia rachunku mowia: " ........po otrzymaniu korespondencji Klient zobowiązany jest złożyć podpis na umowie w obecności Notariusza lub pracownika BDM." Moze ktos wie jak to przeskoczyc bedac za granica???

Pozdr.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy