Forum Forum prawneCywilne

Proszę o pomoc

Proszę o pomoc

EWela22 / 79.163.145.* / 2008-09-25 00:03
Witam!!!

Chciałam się pochwalić, że mam paskudnych teściów. Rodzice mojego męża z przyczyn nie określonych wyrzucili nas ze swojego domu po niespełna trzech miesiącach po ślubie. Zamieszkaliśmy z kolei u moich rodziców i tak minął rok...
Mąż cały czas zameldowany na stałe jest w domu rodzinnym, który z kolei został potajemnie sprzedany razem z zameldowanym tam moim mężem!!!
Nie wiem co mamy teraz robić...wiem, że dopóki teście żyją nic od nich nie wyegzekwujemy!!!, ale czy nie należy się nic mojemu mężowi, który cały czas jest ich synem??? Jak to jest z tym prawem, czy można pozbawić kogoś dachu nad głową bez żadnych konsekwencji i zapewnienia mu innego miejsca pobytu???
W związku z tym, że mieszkamy na wsi dostaliśmy pismo od wójta o wszczęciu postępowania na wniosek rodziców męża o wymeldowanie z pobytu stałego
Proszę o poradę....
Wyświetlaj:
Wyrzucony z domu / 89.77.10.* / 2008-09-25 00:22
Znam przypadki, że dzieci wyrzuciły rodziców - ale odwrotnie ?
Jak mąż wyprowadził się z miejsca zameldowania i tam nie mieszka - to można go wymeldować decyzją administracyjną.
Co do pozbawienia dachu nad głową - mąż mógł się nie zgodzić na wyrzucenie. Ale się zgodził - teraz już jest za późno.


czy nie należy się nic mojemu mężowi, który cały czas jest ich synem???

Na to odpowiem - jak będę wiedział - ile mąż ma lat i czy się uczy ?
EWela22 / 79.163.145.* / 2008-09-25 00:27
Kompletnie nic nie da się zrobić???
Mieszkałam tam z nim 3 m-ce, tam nie dało się normalnie żyć, dlatego odeszliśmy z kwitkiem
EWela22 / 79.163.145.* / 2008-09-25 00:25
28 lat
Wyrzucony z domu / 89.77.10.* / 2008-09-25 09:30

28 lat

No to stary chłop i rodzice nie mają obowiązku na niego łożyć !
Może spróbować się pogodzić z teściami ?

Najnowsze wpisy