Forum Forum inwestycyjneForex

proszę o porady

proszę o porady

al_bandi / 193.24.205.* / 2012-03-23 16:56
Cześć

Posiadam pewne oszczędności, które regularnie inwestuje na funduszach inwestycyjnych. Ostatnio jednak coraz częściej myślę o forex. Nurtuje mnie jednak kilka pytań

- czy inwestując kapitał do 5000 jestem skazany na pożarcie?

- czy forex jest tylko dla agresywnych inwestorów czy istnieją tam systemy bezpiecznego inwestowania

- żeby ktoś mógł wygrać to ktoś musi przegrać - na forex nie ma innej opcji - czy mały inwestor ma jakiekolwiek szanse z wielkimi instytucjami?

- czy wypracowanie 1% miesięcznie jest ciężkie

- czy istnieją jakieś instytucje w Polsce, które grałyby moim kapitał na forex na zasadzie zysk dzielimy strata to sorry

- ile zajmuje nabycie wiedzy, doświadczenia lub wprawy dla średnio rozgarniętego faceta żeby nie stracić całej kasy w 10 min

- jakie wykonać pierwsze kroki

Najbardziej zależy mi na poradach osób, które same się wszystkiego nauczyły a teraz regularnie grają na forex.

dziękuję i pozdrawiam
Wyświetlaj:
1304 / 83.22.126.* / 2012-04-13 11:16
Kolego przede wszystkim edukacja i realna gra , na poczatek poczytaj troche np. analiza techniczna Murphy(internet kopalnia wiedzy )otwórz realny rachunek z mikro lotami np. bossa ,go4x zacznij od kilkuset zł. Jezeli bedziesz konsekwentny uparty i poswięcał większośc wolnego czasu fx za kilka lat możesz osiągać stałe zyski. Nie powierzaj kasy zadnym instytucjom one zawsze obiecują złote góry a wychodzi innaczej, powodzenia .
pyra12345 / 77.242.233.* / 2012-04-11 23:15
Nie grałem i nie będę. Ale wydaje mi się że jako osoba prywatna lepiej się nie pchać nie mając dojścia do wiadomości.
Na wahania walut czy czegokolwiek mają wpływy różnorodne rzeczy. Indeksy PMI zatrudnienie, trzęsienia ziemi, ogólny niepokój itd. Na tym rynku można stracić. Można i też zarobić wiedząc jak rynek zareaguje na różne doniesienia. Tylko pytanie. Czy twoja reakcja nie będzie spóźniona jeśli nie masz dojścia do szybkich informacji?
To moja opinia. Nie trzeba się z nią zgadzać.
AbC_RZ / 83.31.253.* / 2012-04-10 19:05
lepiej się wziąć do uczciwej pracy, przynoszącej wzrost wartości (towarów czy usług) a nie bezproduktywne spekulowanie
130412 / 83.22.126.* / 2012-04-13 10:19
Co robisz na tym forum produktywny nie spekulancie ?? pewnie nie wyszło w spekulacjach i teraz do roboty trzeba się brać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy