Forum Forum inwestycyjneFundusze

proszę wszystkich poważnych inwestorów o radę

proszę wszystkich poważnych inwestorów o radę

smoku / 83.7.144.* / 2007-03-22 21:38
mam wielką prośbę do wszystkich poważnych inwestorów o rady. Zainwestowałem w fundusze akcji Arki i DWS 50. Kłopot w tym że kierowałem sie tylko opinią doradcy bankowego a kwota jak na mnie jest dosyć pokaźna bo niecałe 40.000 pln. Dokładnie zagłębiać się w temat zacząłem dopiero po zainwestowaniu pieniedzy. Czy to nie jest juz za późno?
Wyświetlaj:
t56 / 193.238.200.* / 2007-03-22 22:07
czesc - napewno bedzie za pozno rozmyslac wlasnie teraz - a w jakim banku tak ci doradzono - bo przeciez teraz sa wzrosty a kupuje sie na spadkach !!!!!! doradca sam w sobie ciekawa jestem banku co tak doradzaja no ale taka ich praca - dlaczego teraz pytasz na forum a nie zapytales wczesniej -a moze -byc dobrej mysli i moze ..... dzis kupiles z jutrzejszymi spadkami / bo bedzie dla ciebie liczyl sie jutrzejszy dzien tak ze modl sie za spadkami jutro -to moze nie bedzie tak zle -pozdrawiam i spij spokojnie jutro sie wszystko ci wyjasni!!!!!
meg / 83.10.206.* / 2007-03-22 22:29
jezeli smoku inwestuje długoterminowo to nie ma znaczenia kiedy zakupi jednostki
LBas / 2007-03-22 23:03 / Bywalec forum
Przecież nie pisze kiedy zainwestował , jak tydzień temu to jest okey i dobrze trafił a jak dzisiaj i długo terminowo to też nie będzie żle , a jeśli chodzi o wybrane fundusze to ten doradca zabardzo sie nie wysilił
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy