Forum Polityka, aktualnościPolityka

Protasiewicz rezygnuje z szefowania kampanii PO

Protasiewicz rezygnuje z szefowania kampanii PO

Wyświetlaj:
rapsody / 2014-03-01 08:42 / Bywalec forum
Przykro patrzeć.
W Toruniu na Bulwarze Filadelfijskim jest ściany z cytatami z filmu "Rejs" a wśród nich jeden osobliwy "Niemiec mnie bije - Rokita".
Pan poseł Protasiewicz powinien przeprosić wszystkich za swoje durne zachowania i byłoby po sprawie, a teraz tłumaczy się jakby był niewiniątkiem, podobnie było ze słynną aferą z wózkami golfowymi w wykonaniu posłów Karskiego i Zbonikowskiego.
Stąd mój apel, jesteście przedstawicielami narodu, podobnie sędziowie i prokuratorzy, znieście immunitet. Nie zgadzam się na to, żeby banda wywyższających się ludzi, uważająca obywateli tego kraju za gorszych od siebie rozbijała się po pijaku, czy przekraczając wszelkie dopuszczalne przepisy drogowe (patrz poseł Kurski) doprowadziła w końcu do jakiejś tragedii, takich to tylko do radiowozu i na wytrzeźwienie. A co robi z tym rząd, zarówno obecny, jak i wszystkie poprzednie? Nic!!!! Weźcie się do roboty hipokryci!
tomekkkkkkk / 31.214.121.* / 2014-03-01 02:19
Sorry! Taki mamy rzad!
guru122 / 37.31.173.* / 2014-02-28 22:47
Polska Ukrainą zjednoczonej Europy. Polskie postsowieckie pseudoelity z czterech wiadomych partii nadają się tylko na kijowski Majdan. Tam niech już zostaną.
Pablo Escobar / 89.78.175.* / 2014-02-28 20:46
jakiś profesorzyna powiedział kiedyś, że lemingi to twardo stąpające po ziemi stworzenia, ja dodam jak się rozpierzchną i nie ma nadzoru to palma wali na całego - pozdrawiam przytulnym i ciepłym - Sieg Heil!
Donald do roboty bo ci soldaten weglaufen.
JanuszPOlikot / 2014-02-28 20:05 / Tysiącznik na forum
POśmiewisko...:)
Mam nadzieję żę ten kolejny wybitny POwiec zostanie pociągnięty do odpowiedzialnośći karnej za propagowanie POzdrowień faszystowskich..... Na cześć Protasiewicza potrójne Sieg Heil....!
pohybel i tyle / 46.204.182.* / 2014-02-28 19:18
wstyd i hańba. Patrzcie lemingi i podziwiajcie,jakie to standardy obowiązują w pełowskim środowisku. Jak mający się niewątpliwie za inteligentnego wasz poseł, publicznie, przed przemysłowymi kamerami, szarpie się z jakimś celnikiem. Co do owej rezygnacji, to także niejaki Andrzejek (prowokator wynajęty do kampanijnych hucp) będzie się czuł najwyraźniej zawiedziony. Nigdy dotąd, w żadnej kampanii, nie atakowano bezpośrednio wyborców. No cóż Pratasiewicz był w tym pierwszy, jako szef poprzedniej kampanii. Skończył marnie, jak marnie zaczął.

Najnowsze wpisy