Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Protest Femen. Nagie aktywistki w hiszpańskim parlamencie

Protest Femen. Nagie aktywistki w hiszpańskim parlamencie

Wyświetlaj:
xyzzu / 159.205.124.* / 2013-11-16 11:35
Polecam wszystkim fajną zabawę w ciuciubabkę z Femen Polska. Weszłam na ich profil, przyjrzalam się zaprezentowanym treściom (nie będę ich nawet komentowała). Jako kobieta postanowiłam wyrazić swoją opinię - oczywiście w sposób kulturalny, bez niecenzuralnych słów, nie obrażając nikogo. Napisałam m.in. że takimi akcjami powodują jedynie, że zwykłe kobiety są szykanowane przez ich pryzmat, że nie tędy droga, to w krajach arabskich powinny działać - że przez to, jak prezentują rolę dziewczyn, jak "walczą", wstyd mi, że jestem tej samej płci. Liczyłam na odpowiedź, przeliczyłam się. Na stronie wisi komentarz jednej z aktywistek, wyzywającej mężczyznę od "cuchnących białasów" - moje wypowiedzi najwyraźniej były o wiele bardziej "wulgarne", bo wszystkie ZNIKNĘŁY. Ten profil, proszę Państwa, to nie jest profil dla kobiet, a KOBIET PRZECIW KOBIETOM. Żenujące. Takie Panie tolerancyjne, ale prawda z moich ust w oczy kole. Super. Zachęcam do udostępniania i zapoznania Femenek ze swoimi przemyśleniami odnośnie ich feminazizmu (inaczej tego nie da się nazwać, szczególnie, że doszła do tego cenzura) - uwierzcie, co byście mądrego nie napisały, zniknie. Komentarze mężczyzn zostawiają, żeby mieć prawdopodobnie dowód na "brutalność szowinistów".
ad1970 / 77.255.73.* / 2013-10-09 23:17

- Aborcja jest święta - skandowały obnażone

... też jest święte. Jedzcie je codziennie, będziecie mieć wreszcie zbieżność pomiędzy własną świadomością, a swoim pokarmem.

Najnowsze wpisy