Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Money.pl / 2007-05-16 12:42
Komentarze do wiadomości: Ręce precz od OC!.
Wyświetlaj:
Lucjan Górski / 84.40.135.* / 2007-05-20 14:07
Jeśli do szpital lub inna jednostka opieki zdrowotnej poniesie koszty leczenia ofiary wypadku drogowego zawinionego przez osobę inną niż ofiara lub osoba bliska ofiary, to albo NFOZ albo szpital albo poszkodowany ma prawo do zwrotu tych kosztów z polisy OC sprawcy.

Od strony dowodowej na pewno nie będzie problemów. Wypadki komunikacyjne, w ktorych występuje uszczerbek na zdrowiu są obowiązkowo dokumentowane przez policję.

Osobiście w ciągu trzydziestu lat prowadzenia pojazdów nie byłem sprawcą wypadku, w którym byłliby poszkodowani ludzie. Nie zgadzam się więc z obciązenim mnie skutkami wypadków drogowych spowodowanych przez piratów.
premeryt / 83.10.40.* / 2007-05-20 13:55
Niech ten stary pijak weźmie się za reformę służby zdrowia a nie łupienie kierowców dojnej krowy każdej Rzeczpospolitej!
UPR-owiec / 87.205.43.* / 2007-05-20 13:30
Niech Religa już nie kombinuje, bo znowu będziemy utrzymywać darmozjadów z Warszawy. Jestem przeciwny stosowania zbiorowej odpowiedzialności. Nie jestem baranem i nie będę płacił kolejnego haraczu.
marcinw13 / 80.245.176.* / 2007-05-20 13:11
Nie rozumiem dlaczego miałbym płacić dodatkowe pieniądze za coś, czego nie zrobiłem i z czego nie korzystałem. Obciążmy większymi karami tych, którzy faktycznie w sposób umyślny spowodowali wypadek lub kolizję i to z ich winy trzeba opłacać leczenie ich samych lub ich ofiar. Nasz rząd ma dziurę w budżecie i nie wie jak ją załatać. A raczej wie jak to zrobić i dlatego nakłada na nas kolejne podatki, kolejne opłaty ukryte pod płaszczykiem ładnie brzmiących ustaw i rozporządzeń. A może niech poszukają pieniędzy w swoim "gnieździe". A pierwszym krokiem w tym kierunku mogłoby być uczynienie stanowisk urzędniczych i etatów poselskich jednym wielkim wolontariatem i służbą na rzecz obywateli i obywatelek.
okoio / 89.78.223.* / 2007-05-21 10:36
Protestuję przeciwko bezsensownemu pomysłowi naszych cudownych ludzi w rządzie...ehh może kiedyś się zmieni!!
hofen / 2007-05-20 12:26
Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!Re: Protest Money.pl: Ręce precz od OC!
pinki_pl / 83.168.89.* / 2007-05-20 11:02
Jestem przeciw podwyżce OC, dlaczego mam płacić za wariatów drogowych, którymi często są ludzie, którzy będą czerpać korzyści z tej podwyżki, a sami będą łamać przepisy... Chore są pomysły naszych polityków. Ten pomysł raczej pokazuje, że bardziej im zależy na naszej kasie niż tak naprawdę na pomaganiu ludziom poszkodowanym w wypadkach. Poza tym w jaki sposób będą te pieniądze przeznaczane na tych poszkodowanych? Jak to będzie rozliczane, czy to będzie kolejna czarna dziura?
edwardXXX / 83.21.17.* / 2007-05-20 10:29
Łapy precz od OC.
SZCZECIN.
KubuśPuchatek / 81.168.132.* / 2007-05-20 10:00
Zgadzam się na podniesienie OC ale pod warunkiem obniżenia składek na Ubezpieczenie zdrowotne, oraz wyraźniejszym zróżnicownaiem tych co powodują wypadki od tych co nie mieli nawet jednej kolizji ze swojej winy. Mam 18 lat prawo jazdy a waliło we mnie aż 9 idiotów. oni za swoją głupotę i brawurę powinni płacić. Niestety ubezpieczyciele i rząd ma to w "Ass hole" Podwyżka OC TAK, Obniżka ubezpieczenia zdrowotnego NIE a frajerów trzeba skubać niezależnie czy powodują wypadki czy nie.
ror310 / 83.29.121.* / 2007-05-20 08:28
a wogole Religa niech już grzeje pantofle i ciepły fotel... najwyższa już pora.
ror310 / 83.29.121.* / 2007-05-20 08:26
to jest po prostu karygodne co się wyprawia z ludźmi w tej Polsce! co to za polityka naszego rządu.. wykończą nas , dla nich to nic podwyżka jak ich portfele nie ucierpią, bo jeżdża rządowymi samochodami z ryczałtami, wychodzą z przyjęcia na przyjęcie wiec jedzenia też nie kupują banda oszolomów.
Roman Cz / 89.79.89.* / 2007-05-20 07:42
jest to kolejne świństwo jakie wykombinowali nasi wybrańcy i jeszcze próbują nam wcisnąć że to wszystko co robią to ma na celu nasze dobro. Myślałem że pewna grupa ludzi takich jak Pan Religa ma klasę a okazało się że całej tej ekipie bliżej do tempoty i chamstwa lepera. Ocknijmy się i podobnie jak inne narody dajmy przy najbliższych wyborach odpór chamstwu i głupoty
mr.gbur / 212.244.68.* / 2007-05-20 02:16
Proponuje wprowadzić OC dla polityków za nieumyślne szkody wyrządzone narodowi !!!
morda / 83.21.134.* / 2007-05-20 00:20
a jak samochod stoi pol roku na warsztacie po wypadku to za co place? u ustawie jest napisane ze to po to ze pojazd nie w ruchu tez stanowi zagrozenie!!!!!!! a lampa stolowa? a krzesla ogrodowe? a taczki?!!!!!! nie mozna tez osobowki na wyrejestrowac czasowo. wala nas w d.. az milo. sk...
kryciesz / 83.14.14.* / 2007-05-20 00:08
Złodziejstwo na każdym kroku! Złe zarządzanie! Wysokie pensje dla Wybrańców.... Oto Polska właśnie....
kazio / 83.4.27.* / 2007-05-19 23:57
juz dosc brania pieniedzy do latania budzetu czyli brania pieniedzy na kolejne etaty RECZE PRECZ OD OC

Najnowsze wpisy