Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Money.pl / 2007-05-16 12:42
Komentarze do wiadomości: Ręce precz od OC!.
Wyświetlaj:
11111111aaaaaaa / 83.5.95.* / 2007-05-19 10:57
W wyborach do sejmiku podlaskiego startuje (lista Nr 5) Unia Polityki
Realnej. Będzie miała bardzo dobry wynik (ok.12%) w Białymstoku i w Łomży
- nie ma sposobu, by dotrzeć do innych miejscowości. Telewizja i gazety
zarówno UPR jak i Janusza Korwin-Mikkego jak zawsze tępią.
Pokażmy siłę internetu! Skoro wiemy, że tylko UPR daje szansę na
likwidacje obecnej korupcji i bałaganu w urzędzie - dajmy jej tę szansę!
Ściągnijmy jak najwięcej wahających się znajomych na wybory - by poparli
UPR (lista nr 5) .
muchorek / 89.228.73.* / 2007-05-19 10:14
również jestem przeciw "podwyżce" OC bo to kolejne zapychanie sobie portfeli przez nieudolnych żądzących
krzysio08 / 2007-05-19 10:10
Przyłączam się do protestu. Wciąż mówi się, że wkrótce podatki i wszelkie inne obciążenia zostaną obniżone, ("i to już za kilka lat, bo teraz jeszcze nie można"), po czym znosi się kolejne ulgi, podwyższa składki, zamraża progi podatkowe. Jedyny sposób na łatanie dziur budżetowych, jaki widzą rządzący to ściąganie kolejnych pieniędzy od obywateli, bez wprowadzania zmian systemowych. Brak woli i chęci zmian.
ZET / 87.119.32.* / 2007-05-19 10:02
LEKARZE,ZAMIAST DIAGNOZOWAĆ CHORYCH,KUPUJĄ SAMOCHODY,BUDUJĄ WŁASNE PRZYHCHODNIE,ORAZ PRZEPISUJĄ LEKI ZGODNIE Z ZOBOWIĄZANIAMI,PRZEMYSŁU FARMACETUCZNEGO.
gercio / 81.219.217.* / 2007-05-19 09:42
Jestem przeciwny - z jakie racji w OC mam płacić na ZUS - to było by złodziejstwo. Następny podatek, a już i tak jest ich zbyt dużo.
wstyd za Polske / 90.156.54.* / 2007-05-19 09:06
Wprowadzacie legalne ZŁODZIEJSTWO!!! Nie żyjemy w ciemnogrodzie! Polacy wiedzą, widzą i rozumieją że rząd który zasłania sie prawem i obiecuje tanie państwo po raz kolejny dąży do napchania swoich kieszeni. PRZESTAŃCIE NAS OKRADAĆ! i Okłamywać. Czasy manipulacji i uśmiechów sie skończyły. Nie jesteśmy marionetkami. Wiemy po co wam te pieniądze!!! Czy tak ma sie rozwijać państwo w którym drożeją podstawowe rzeczy. zamiast budować drogi i zmniejszą podatki i akcyzę na to cholernie i tak już drogie paliwo umożliwiając tym samym lepszy i szybszy transport - niedługo sie wszyscy na rowery może przesiądą - i gospodarka stanie w miejscu. I znowu cały świat będzie sie z nas śmiał. Ze cała Polska jeździ rowerami bo nikogo nie stać w tym kraju na samochód - gdzie w całej europie ludzie wymieniają po paru latach koreańczyki na mercedesy.
byddyn / 81.219.231.* / 2007-05-19 09:03
a dlaczego wariaci drogowi i ich ofiary są leczone za moje pieniądze,niech wariaci płacą za siebie
wszemPolak / 80.253.241.* / 2007-05-20 10:19
najwiecej wypadkow powoduja kmioty z warszawki , niech podniosa skladki w stolecznym miescie wawa , od reszty niech sie odp.....a
anna_s / 83.28.202.* / 2007-05-19 09:01
Musimy wniesc petycje do sejmu zeby opodatkowac poslow, oczywiscie dobrowolnie (tzn. przymusowo w tym kraju) niech od każdej zarobionej złotówki dacą 1 grosz na leczenie chorych pomysłów. Jestem przeciw podnoszeniu OC
ZiC / 217.98.103.* / 2007-05-19 07:52
Ktoś mądry (na pewno nie z wiejskiej) powiedział:
owce należy strzyc, a nie golić!!!!!
Nie bądźmy owcami, nie dajmy się zarżnąć przez tych baranów rządzących Polską!!!
To przez tych co obiecywali tanie państwo, mamy najbardziej złodziejski system podatkowy!!!!
iksell / 80.51.56.* / 2007-05-19 07:22
Panowie i Panie rządzący, kiedy nas wreszcie przestaniecie okradać, kiedy wreszcie nasycicie swoje konta wystarczająco już pękające w szwach odpowiednią ilośćią kasy i powiecie dość. Kiedy wreszcie w tym kraju będzie można spać spokojnie i nie bać się o pracę, i o to czy jutro będzie za co jeść. Kiedy wreszcie będzie można noralnie się leczyć, a ZUS i jego pazerna szefowa - czytaj, kolejna złodziejska machina - przestanie kłaść łape na naszych w pocie czoła zarobionych pieniądzach. Kiedy wreszcie ....... - takich pytań można napisać tysiące. Panowie i Panie oto przepis: rano na czczo dwa razy rąbnąć głową o ścianę, za pół godziny powtórzyć. Przed wyjściem do sejmu, rąbnąć w ścianę trzy razy i później już tak do wieczora co godzine. Stosować przez miesiąc. W nagłych i trudnych przypadkach kurację powtarzać, aż do skutku. Pozdrawiam wszystkich i oczywiście przyłączam się do protestu.
WooPeeA / 2007-05-19 05:07
Może by tak stworzyć jakąś oddzielną petycję? Chyba, że coś takiego istnieje? Z chęcią się wpiszę..
Ehlana / 88.220.139.* / 2007-05-19 00:50
Pan Religa chyba nigdy nie miał poważnego wypadku i nie był leczony na zwykłym oddziale. Dla zwykłych ludzi to g...no się należy. Niech pooddają swoje djety a nie ludzi okradają!!!!!!!!!!!!!!! Ręce precz od OC!
P.S.UPR Żory / 83.16.113.* / 2007-05-19 00:42
Stop złodziejstwu!
Adrian S. / 80.52.128.* / 2007-05-19 00:25
Jestem przeciwny podnoszeniu kosztów i tak już "drogiego życia", dośc mam ciągłego płacenia i tak już odbiera sie w podatkach połowę albo i więcej z naszych dochodów a ten pic na temat ofiar wypadków, owszem z całego serca współczuje im i ich rodzinom, ale penie Religa może pana sta na większe opłaty ale mnie i 90% Polaków niestety nie stac na to, już teraz koszta związane z posiadaniem auta są potężne, a tu nowy podatek? i tak mam zwyżki za wie to pytam sie ile mam płacic teraz - 1500 zł rocznie za auto warte 2000zł? - Paranoja, ale cóż żyjemy w kraju ZULU-GULA i już chyba nic mnie nie zdziwi - RĘCE PRECZ OD OC!!!!
ezon / 83.24.37.* / 2007-05-19 00:20
kiedy przestaniecie nas okradac rodacy? nie macie juz dosc swojej niekompetencji?

2% z funduszy UE wykorzystujemy bo jakas baba - minister pracy nie wie co ma robic na stanowisku...
a pan kolejnym absurdem zablysnal. Panie Religa prosze juz przestac. prosze pojechac w ladne miejcse, odpoczac a pozniej wrocic do zawodu... zdecydowanie tak pan moze pomoc...
prosze sie zastanowic.

Najnowsze wpisy