Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Money.pl / 2007-05-16 12:42
Komentarze do wiadomości: Ręce precz od OC!.
Wyświetlaj:
A_A_A_A / 195.238.227.* / 2007-05-17 13:07
PROTESTUJĘ !!!
Znowu państwo łupi obywateli !
przeciwzłodziejstwu / 87.205.219.* / 2007-05-17 12:58
Nie zgadzam się na kradzież pieniędzy z mojej kieszeni!!!
Marcinlens / 193.24.14.* / 2007-05-17 12:57
PARANOJA !!!!

Czemu mam płacić za tych idiotów, którzy wariacji dostają na drogach.
Nie zaprzeczam - sam również przekraczam prędkość - ale robię to tam gdzie naprawdę można i nigdy nie pcham się na 3 lub 4 i nie wymuszam tak jak to robią inni.

U mnie w odróżnieniu od tych baranów z polskich dróg pracuje podczas jazdy rozum i to on kieruje autem, a ręce i nogi to tylko "wykonawcy".

Niech się rząd lepiej zajmie stanem naszych dróg.
Poza tym Pan Religa niech nie będzie śmieszny ze swoimi pomysłami - poza tym uważam, że jest człowiekiem bez honoru i dwulicowym kłamcą.

Mam nadzieję, że ten komentarz też przeczyta - niech wie co sądzą o nim inni i o jego pseudo walce o nasze zdrowie - kupa kłamstw zwykłego pijaczyny.
marcinlenssd / 193.24.14.* / 2007-05-17 12:57
PARANOJA !!!!

Czemu mam płacić za tych idiotów, którzy wariacji dostają na drogach.
Nie zaprzeczam - sam również przekraczam prędkość - ale robię to tam gdzie naprawdę można i nigdy nie pcham się na 3 lub 4 i nie wymuszam tak jak to robią inni.

U mnie w odróżnieniu od tych baranów z polskich dróg pracuje podczas jazdy rozum i to on kieruje autem, a ręce i nogi to tylko "wykonawcy".

Niech się rząd lepiej zajmie stanem naszych dróg.
Poza tym Pan Religa niech nie będzie śmieszny ze swoimi pomysłami - poza tym uważam, że jest człowiekiem bez honoru i dwulicowym kłamcą.

Mam nadzieję, że ten komentarz też przeczyta - niech wie co sądzą o nim inni i o jego pseudo walce o nasze zdrowie - kupa kłamstw zwykłego pijaczyny.
Basia42 / 83.24.63.* / 2007-05-17 12:55
Protestuje , gdzie są pieniądze z ubezpieczenia zdrowotnego które jako podatnik opłacam DWUKROTNIE , jeden raz % od etatu , drugi raz % z działalności gospodarczej , ponadto nie korzystam z leczenia w państwowej opieki ! Gdzie są moje pieniądze czy może mam zapłacić TRZECI RAZ w OC (na nieudolną służbę zdrowia ) w sposób również przymusowy-bo samochodem jeździć muszę !? Precz po pieniądze do ZUS( tam są inwestycje w szkolenia wypoczynkowe , baseny w ośrodkach rekreacyjnych, marmury w biurach ,inne profity dla pracowników ) .
PDOI / 83.24.25.* / 2007-05-17 12:44
proponuje zmiany:
- samochody rzadowe OC +1000%
- autobusy +500%
- by politycy zaczeli placic OC -moze to nas ochroni przed ich idiotycznymi pomyslami
antymoher / 2007-05-17 12:40 / Bywalec forum
Protestuje!!!!!!
Rece precz od OC oprawcy!!!
saul / 2007-05-17 12:37 / portfel / Pan Owca
Nie zgadzam się na tego typu, śmieszne "niby rozwiązania", które notabene są dodatkowym podatkiem, wynikającym z braku chęci lub odwagi, ewentualnie jednego i drugiego, do przeprowadzenia bardziej radykalnych, a co za tym idzie skutecznych, zmian systemowych.
xxxx / 193.108.177.* / 2007-05-17 15:42
Popieram protest. Czy kierowcy nie płacą już składek z pensji? Co się z nimi dzieje? Gdzie wszystkie te pieniądze znikają? Może należy pomyśleć o kontrolach w szpitalach i przychodniach oraz sprawdzeniu ile godzin tak naprawdę się tam pracuje i ile trwa przerwa.
Dlaczego uczciwy kierowca pracujący który nigdy nie spowodował wypadku ma płacić podwóne ubezpieczenie służbie zdrowia? Najpierw ściągają mu z pensji a następnie ma płacić w składce OC.
Zlikwidujcie przywileje i uprawnienia, zmniejszcie pensje w Urzędach to znajdą się i pieniądze.
Zbulwersowany / 83.4.241.* / 2007-05-17 12:35
Regulamin forum
zły / 83.5.218.* / 2007-05-17 12:26
Szanowny panie Religa chyba w niedalekiej przeszłości bywał pan w jednym z państw Afrykańskich( z bardzo dużym przychodem narodowym) nie przesadził pan tam ze słoneczkiem a może trzeba było zostać tam OC na słonie podnosić .Co nie wypadało zostać przecież pan jest lekarzem tam potrzeba zdolnych w szpitalach , a w tutaj wielu zdolnych polityków mamy więc już panu dziękujemy .
ckamoda / 83.21.80.* / 2007-05-17 12:25
Rece precz od moich pieniędzy. Ja jężdżę 10 lat i nigdy nie spowodowałem wypadku a mam 28lat. (dla tych co twierdzą że młodzi kierowcy sieja smierć). Nie bede płaćić za czyjeś błedy. Jak tak dalej bedzie w tym kraju to wszyscy powinni kupić mieszkania za granicą na przykła d u niemców są tańsze niż w sąsiadującym szczecinie i zameldować się. Tak nikt takich głupot nie wymyśla.
Yak / 83.17.27.* / 2007-05-17 12:12
Dośc już tego!!! Nie mam zamiaru tego płacić...
kierowca / 83.5.218.* / 2007-05-17 12:11
Panowie nie tędy droga ,niedługo nie będziecie mieli co podwyższać i znowu będą w was rzucać kamieniami .
Wezcie sobie to OC i może jakąś drogę za to zróbcie a może dwie to się podniesie poziom bezpieczeństwa i ludzie się ucieszą jak się autostradą przejadą a .Zresztą jeszcze kilka takich ruchów i będziecie sami w państwie bez obywateli(wyjadą do normalnego kraju) bez dróg bez szpitali bez przyszłości ale za to z firmami ubezpieczeniowymi z których żadna nie będzie POLSKA!
neila / 217.153.217.* / 2007-05-17 12:08
Nie no to już przegięcie. PROTESTUJE. I akcje popieram!
chucky71pl / 2007-05-17 12:08
Protestuje przez duże P, nie mylić z raperem :)

Najnowsze wpisy