Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Protest Money.pl: Ręce precz od OC!

Money.pl / 2007-05-16 12:42
Komentarze do wiadomości: Ręce precz od OC!.
Wyświetlaj:
PiotrekS / 2007-05-16 19:52
może zamiast podwyzszania składek za OC i łatanie dziury proponuje zmiejszyc wydatki w rzadzie takie jak smaochody, wyjazdy diety i pensje do zwyklego kowalskieo. a za lekarza i tak trzeba placic prywatnie zeby uzyskac porade lekarska bo w panstwowce wielka laske robia ze Cie przyjma
wrakiplusdziadostwo / 83.24.254.* / 2007-05-16 19:57
a może taka propozycja, aby samochody użwali ci których na to stać.
PATMART / 83.3.101.* / 2007-05-16 19:49
TO KPINA !!
Może najlepiej zaczniemy wszystko oddawać co zarobimy na dobro państwa
a tylko niech scena polityczna wykazuje jakieś dochody.
Większości każdy znas wie jakie potężne braki finansoe sa w naszym budżecie, zamiast społeczeństwu nakładać kolejne podatki może wkońcy zaprotestujemy przeciwko Naszemu RZĄDOWI i tu już niechodzi konkretnie jaka partia, wszyscy kradną czyli NAS OKRADAJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leszat / 83.8.16.* / 2007-05-16 19:31
Dlaczego Rząd nie zajmie się uczciwym podziałem tych pieniędzy, które już wydarł od podatnika.
Budżet jest żle podzielony, nie ma dla lekarzy, nie ma dla nauczycieli, wystarczy tylko dla posłów ich biur oraz wyżywienie rządu.
Jak jest rozliczany podatek drogowy doliczany do paliw? Dróg nie ma, a gdzie są pieniądze
emes-nju / 83.31.144.* / 2007-05-16 19:29
Od lat spada liczba wypadkow i ich ofiar. A skladki od lat rosna...

Dla p. Religi mam lepsza propozycje - niech podwyzszy ZUS palaczom. Mozna tez "zrezygnowac" z refundacji kosztow leczenia osob ubezpieczonych, ale w chwili wypadku bedacych bez pasow. To teraz wpadlo mi do glowy - ministrowie powinni miec nieco wiecej czasu na zastanowienie. Tylko po co...? Przeciez nie od dzis wiadomo, ze najlepsza dojna krowa w Polsce sa kierowcy :-/
Kurde mol / 2007-05-16 19:25
Stanowczo protestuję w sprawie podwyższenia opłaty za OC.Najlepiej się okrada społeczeństwo ja wszyscy wiedzą i widzą.Proponuję całkowitą likwidację zupełnie zbędnego i martwego Senatu RP.Te horendalne kwoty które są przeznaczane na utrzymanie tego martwego Senatu RP przeznaczyć na dofinansowanie służby zdrowia.
złomowisko / 83.24.254.* / 2007-05-16 19:59
no i co by to zmieniło: Senatu by nie było, a na drogach miliony wraków (o przeciętnym wieku ponad 10 lat) by pozostały.
Chyży / 81.168.173.* / 2007-05-16 19:23
Polskie społeczeństwo należy do jednego z najbardziej opodatkowanych na świecie, nie wymyślajcie nowych opłat. Jeśli budżet potrzebuje pieniędzy to lepszym pomysłem jest wspieranie przedsiębiorców poprzez np. zmniejszenie kosztów pracy, czyli również podatków. Teraz oddajemy państwu podatek od zarobków, który jest z pewnością nieekwiwalentną daniną na rzecz państwa, a spróbujmy kupić benzynę choćby, zapłacimy jeszcze vat i podatek drogowy, z zarobków zostanie nam ze 30-40%.
minister134 / 81.219.48.* / 2007-05-16 19:23
Panie ministrze pora wziąc tabletki na głowę!!!
Łapy precz z naszych kieszeni!!
sceptyk / 2007-05-16 19:22 / Tysiącznik na forum
A czy ktoś pamięta protest UPR, kiedy wprowadzono PRZYMUSU zapinania pasów i uzasadnienie protestu?

Chodziło o to, że jeżeli zapinanie pasów zmniejsza skutki wypadków (w tym koszty leczenia ofiar), to po wprowadzenia PRZYMUSU zapinania pasów powinny zostać ZMNIEJSZONE składki ubezpieczeniowe.
Która firma obniżyła składkę? ŻADNA!!!

A która ubezpieczalnia daje zniżkę za dodatkowe poduszki, kurtyny, strefy kontrolowanego zgniotu, EBD, TSR, ASR i inne wynalazki poprawiające bezpieczeństwo, ale za które płąci UŻYTKOWNIK w cenie pojazdu???????

Konieczna jest reforma CAŁEGO systemu ubezpieczeniowego.
Dobrym początkiem będzie zniesienie PRZYMUSOWYCH ubezpieczeń.
Tak jak jest w programie UPR.

A wy ludziska z uporem głosujecie na lewiznę (raz bezbożną, raz pobożną), licząc, że ONI was uszczęśliwią.
ONI was tylko oskubią i orżną.
St. / 83.14.253.* / 2007-05-16 20:54
Gdyby UPR miała władzę to cała urzędnicza banda darmozjadów musiała by zacząć pracować. Nie opłacałoby się już siedzenie w rsejmie, senacie, sejmikach, radach, bo niebyłoby się na czym obłowić..Skończył by się wyzysk klasy urzędniczej nad ludźmi pracy
Krzychol / 80.51.98.* / 2007-05-16 19:10
To jest chory system i chory minister, który albo nie ma wyobraźni, albo jest tchórzem, albo supercynikiem. Powinno się natychmiast sprywatyzować służbę zdrowia. I tak muszę za lekarza płacić, więc może lepiej zacząć się zastanawiać, JAK sprywatyzować tego zinstytucjonalizowanego ledwie dychającego pacjenta, tak aby wszystkim lepiej się żyło. Dlaczego mam płacić na służbę zdrowia, gdy nie choruję? Weterynarze się sprywatyzowali, nikt nie prostestuje, a właściciele milusińskich wybierają takiego doktora jaki dobrze leczy. Dlaczego nie można tego zrobić dla ludzi? może ktoś werszcie zacznie myśleć...
maniuś / 83.27.79.* / 2007-05-16 19:06
Ludzie czy Wy nie wiecie że w tym popapranym ciemnogrodzie rządzą szubrawcy którzy intensywnie myślą i wymyślają jak Wam wydrenować kieszenie i skutecznie Was okradać aby mieć więcej kasy na rozpustę dla siebie.Was i wasze protesty oni mają głęboko w d...e.Oni rządzą i to dzięki waszej głupocie ponieważ owczym pędem zapieprzaliście do lokali wyborczych i wybraliście tych nieudaczników którzy teraz skutecznie robią was w konia.Sami zgotowaliście sobie taki los.Ja olewam ten kraj i to debilne społeczeństwo i tych rządzących ponieważ nie przewiduję mieszkać i być obywatelem tego ciemnogrodu.Żebyście nie byli odosobnieni w tym proteście to ja też --"Was bardzo popieram"--.Kosy na sztorc i na belweder!!!!
Adventure27 / 2007-05-16 18:57
Kolejny chory pomysł chorego rządu z serii "tanie państwo"
Mam dośc dotowania kaczego systemu ukrytymi daninami.
Dam, ale na leczenie rządowych ptasich móżdżków.Popieram
Ryszard R / 83.9.249.* / 2007-05-16 18:55
Popieram!!!!!!!
Ryszard R / 83.9.249.* / 2007-05-16 18:54
Popieram!!!!!!!
klimperrs / 65.29.92.* / 2007-05-16 22:52
Na jakiej podstawie mamy MY finansowac upadajacy NFZ?!?! Trzymajcie sie z daleka, panowie poslowie, od OC. Zamiast tego wezcie sie za za ZNISZCZENIE NFZ i PRYWATYZACJE sluzby zdrowia! Wtedy problemu zadnego nie bedzie!
Ale zapewne stracicie troche swojej kasy... Zlodzieje!
Lord / 2007-05-16 18:45 / portfel
Zamiast zabierać jeszcze więcej uczciwym i ciężko proacujacym, powinni zabrać minimum 50 % dla tych niby rządzących. Mogę się założyć, że taka jadnorazowa akcja postawiłaby służbę zdrowia na nogi, a i jeszcze zostałoby na autostrady :)
Ale po co brać ze swojej kieszeni jak można jeszcze zubożyć naród, który i tak już jest biedny.
Przyłączam się do protestu ! ! !
Młody ? / 84.205.19.* / 2007-05-16 18:45
Zamiast zabierać jeszcze więcej uczciwym i ciężko proacujacym, powinni zabrać minimum 50 % dla tych niby rządzących. Mogę się założyć, że taka jadnorazowa akcja postawiłaby służbę zdrowia na nogi, a i jeszcze zostałoby na autostrady :)
Ale po co brać ze swojej kieszeni jak można jeszcze zubożyć naród, który i tak już jest biedny.
Przyłączam się do protestu ! ! !

Najnowsze wpisy