Forum Polityka, aktualnościGospodarka

PROTEST! Nie dolewajcie VAT-u do baku!

PROTEST! Nie dolewajcie VAT-u do baku!

Wyświetlaj:
Wkór.......iony. / 94.42.15.* / 2010-12-03 21:26
Popieram Protest który niestety i tak nic nie da, bo w tym kraju większość ludzi to leniwe patałachy co wolą siedzieć na dupach przed telewizorem. Jedynym środkiem aby pokazać niezadowolenie społeczności jest wyście na ulicę, tak jak w normalnych krajach europejskich.
W innym przypadku ci z góry będą wciąż tworzyli dziwne i niepotrzebne etaty dla swoich dzieci, kuzynów itp. itd. i przeżerali większość pieniędzy z budżetu państwa !!!!!
Jak ktoś ma pomysł na sposób rozpoczęcia ogólnopolskiego strajku to niech podrzuci go na forum !
Bernard+ / 83.10.80.* / 2010-12-03 21:21
Najpierw zawodowi posłowie siedzący w sejmie lub senacie po 20 lat rozdawali przywileje przed każdymi wyborami a teraz, gdy brak kasy to okradają nas, z czego się da, ale 30 tysięcy nowych urzędasów kolesi ze swojej partii to od początku kadencji znów przyjęli do urzędów. Dla jednych Polaków są przywileje emerytalne i podatkowe oraz ciepłe posadki a dla drugich stale rosnące obciążenia fiskalne. Żeby to zmienić to trzeba wygonić z parlamentu wszystkich zawodowych polityków siedzących w sejmie lub senacie więcej niż 2 kadencje.
Czas najwyższy, aby wprowadzić do parlamentu autentycznych przedstawicieli Polski powiatowej a wygonić zawodowych oszustów politycznych uwłaszczających się na publicznej kasie.
ga-ga chwała bohaterom / 178.36.26.* / 2010-12-03 21:19
Koniec z tym aby rzucać kłody tym, którzy przynoszą największy dochód TEMU krajowi ...
spyderx / 83.3.216.* / 2010-12-03 21:16
Teraz to już całkowicie nie będzie się opłacało prowadzić własnego interesu. Koszty nas pogrążą. Taka jest właśnie szara Polska rzeczywistość.
Polski przedsiębiorca / 78.157.175.* / 2010-12-03 21:15
Trudno w tym naszym kraju cokolwiek zaplanować, gdy mamy nieprzewidywalnych posłów, senatorów, rząd.... Jako przedsiębiorca z 20 letnim stażem odnoszę nieodparte wrażenie, ze ktoś nieustannie bawi się moim kosztem, ściga mnie, chce mi uprzykrzyć życie. Jestem coraz bliższa podjęcia ostatecznej decyzji o przeniesieniu firmy do sąsiadów z południa. Nie zrobiłam tego dotychczas z tak prostej przyczyny jak przyzwoitość, odpowiedzialność za kraj, dzieci, wnuki ...... ale nie mam już sił. Pozdrawiam rządzących ale już zza naszej południowej granicy i życzę więcej przyzwoitości.
Wacuś Młody Zapatero / 83.4.16.* / 2010-12-03 21:15
WyskOObane LEMIMNGI - koszty uzysku beda mogli sobie odliczać tylko: DZIENNIKARZE, NAUKOWCY i ARTY ŚCI - ale tylko ALKOHOLOWE, bo bez tego by twórczość padła !!
kefir-t3 / 79.189.203.* / 2010-12-03 21:14
Chyba już ich całkiem pogięło !!!
Bog_Sol / 2010-12-03 21:10
Popieram sprzeciw. Wydaję dużo na paliwo.
Miaaaauuuu / 89.74.141.* / 2010-12-03 21:07
Czy nie widzicie ludziska że oni zawsze takie "Rewelacje" dają tydzień po wyborach ? :)
rufin / 83.11.62.* / 2010-12-03 21:07
Stanowcze - NIE, dla takiego traktowania podmiotów gospodarczych !
hannibaal / 2010-12-03 21:05
Na co wy jeszcze czekacie, rozmawiam ze znajomymi,
którzy prowadzą firmy w Polsce i zawsze to samo: ty to
masz dobrze, a nam coraz trudniej! Ale, k*wa, boją się
posłuchać mojej rady!

Uwaga: płacę zero na ZUS, zero na NFZ, zero na US,
odliczam całe paliwo i nawet samochód prywatny są
kosztem! Wypisałem się z polskiego systemu 3 lata temu
i nie płacę ani na ZUS, ani na NFZ, ani na US, przy tym mam ubezpieczenie
zdrowotne, rentowe i emerytalne i pracuję w Polsce.

Spytaj mnie jak: konikmorski@autograf.pl
smurf / 83.17.30.* / 2010-12-03 21:01
Pomysły z kratką w samochodzie to świadectwo do jakiego poziomu głupoty można dojść. Jeśli zabrać podatek to wszystkim jeśli oddać to wszystkim.
chris40 / 83.5.251.* / 2010-12-03 21:00
Podobno polska gospodarka ma się rozwijać . Jak ma się rozwijać skoro nie można odliczać kosztów uzyskania przychodu w postaci paliwa ?? To draństwo w czystej postaci . Niech ten polityk jeden z drugim weźmie się do roboty zamiast myśleć jak tu oskubać obywatela-przedsiębiorce . Rząd po raz kolejny stosuje zasadę ,tego konia co ciągnie trzeba potraktować batem . A co będzie jak koń się przewróci ?? Stanowcze NIE dla tego pomysłu ;-(
niewierzący ateusz / 83.21.171.* / 2010-12-03 21:04
TEN PROTEST JEST ŻAŁOSNY

jeszcze POWINNI zaapelować do prezydenta by zawetował ustawę nie wiem czy ten protest jest bardziej śmieszny czy bardziej żałosny, kompromisowo - jest ŻAŁOŚNIE ŚMIESZNY , kilkakrotnie pisałem PROTESTOWAĆ TRZEBA PRZED , a nie po. trzeba było organizować protest miesiąc dwa miesiące temu, gdy był to
projekt rządowy, a nie teraz, gdy sejm przyjął ustawę, a dwa
miliardy wydarte z kieszeni przedsiębiorców zapisane w
ustawie budżetowej

organizowanie protestu teraz to zwykła zagrywka marketingowa,że money niby takie liberalne , niezależne i dbałe o dobro przedsiębiorców,TRZEBA BYŁO ORGANIZOWAĆ PROTEST DWA MIESIĄCE
TEMU. no ale naiwnych nie sieją, wielu się nabierze
gref2334 / 89.79.76.* / 2010-12-03 21:27
Śmieszny to jesteś ty, gościu. jedyna szansa w takich protestach, że "lemingi" z sejmu usłyszą. Przynajmniej ktoś sie tym interesuje. Może napiszą gazety, powiedzą w telewizji. Żałosne jest czekanie z założonymi rękami i nicnierobienie. A jeśli tobie to się nie podoba, to przynajemniej siedź cicho i nie przeszkadzaj.!!!
Wyciśnięta cytryna / 193.151.114.* / 2010-12-03 20:57
To jest kraj gdzie zabiją nawet najsilniejszy instynkt i zdolności ludzi przedsiębiorczych. Prowadzę biznes od 1982r ( stan wojenny), mój biznes jest coraz marniejszy a wola tworzenia równa 0. Z roku na rok jest gorzej a najgorzej od tzw. transformacji na której obławiają się rzadzący zarobionymi przeze mnie pieniędzmi. W innych krajach przedsiębiorca korzysta z przywilejów a w Polsce jest dojną krową i parszywą czarną owcą. Nic dziwnego, nawet najzasobniejsze żródło nie zaopatrzy dziurawej studni. Jak ma byc dobrze jak rządzą naszymi pieniędzmi ludzie, którzy nigdy nie prowadzili biznesu i nie stwarzali miejsc pracy. UWAŻAM ŻE ZABRAĆ VAT OD PALIWA TO ZBYT MAŁO! NALEŻY OPODATKOWAĆ DODATKOWO KAŻDY PRZEJECHANY W SPRAWACH FIRMY KILOMETR . "Rodacy wracajcie do kraju" bo rządowi brakuje pieniędzy do marnotrawienia.
Grzegorzz / 89.186.27.* / 2010-12-03 20:55
Banda pazernych dziadow z mojej rodziny juz nikt na nich nie zaglosuje (czyli jakies 150 osob).

Najnowsze wpisy