Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci jeszcze potrwa. "Będą do nas dołączać kolejne osoby"

Protest rodziców niepełnosprawnych dzieci jeszcze potrwa. "Będą do nas dołączać kolejne osoby"

Wyświetlaj:
dgen / 2014-03-29 07:49 / Tysiącznik na forum
Byłem ostatnio u znajomego w "biedniejszym" regionie Francji - przy granicy z Hiszpanią.
Znajomy jest obecnie bezrobotny ale spokojnie stać go na kieszonkowe dla córki w kwocie tej samej którą dostają w RP ci protestujący rodzice na swoje chore pociechy. w sklepach ceny porównywalne, niektóre produkty tańsze. Ceny prądu, gazu niższe niż u nas, benzyna symbolicznie droższa.
wędka & rybka / 89.71.4.* / 2014-03-29 05:59
o wędce i rybce sprzed 25 lat. To dajcie wreszcię tą wędkę, a nie tylko o niej gadacie...
Kaczor123 / 78.8.113.* / 2014-03-28 22:21
Nie mam nic przeciwko świadczeniom socjalnym dla osób, których okrutnie doświadczył los. Jestem przeciwko nadużyciom mentalnym i finansowym.
Dziś słuchałem polityków z rożnych partii którzy wypowiadali sie w tej sprawie i prawie wszyscy byli za. To ja ich pytam dlaczego nic do tej pory nie robili żeby zorganizować sensownie ten problem aby dzisiaj nie trzeba było działać z pistoletem przystawionym do skroni i słuchać rozpaczy mieszajacej sie z głupotą.
To należy do do obowiązkow polityków których pewnie nie znają bo im ich nikt nie przedstawił. To fajne państwo w którym każdy robi co chce i nikt za nic nie odpowiada.
qui / 5.172.252.* / 2014-03-28 21:38
Jestem poszkodowany, pogoń przegra dzisiaj z korona. Tusk nie zapewnił mi wygranej. Jutro idę pod sejm, to są jaja i tak nie może być.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
John119 / 78.8.113.* / 2014-03-28 20:22
Panie Przewodniczący Duda
Niech Pan wybierze sie do Niemiec powiedzmy na rok i tam prowadzi swoje akcje oparte o własne argumenty. Jak Pan zdobędzie doświadczenie i oceni skutki swoich działań zapraszamy ponownie do Polski. Wtedy, my rozsądni, płacący podatki i Pana pensje ludzie będziemy chętnie opłacać kolejne Pana inicjatywy.
Panie Duda Pan nie wie jaka jest funkcja Związków Zawodowych w rozwiniętych krajach gdzie ludzie są zamożni. Polecam Panu nie wyjazd w płatną delegacje do Niemiec ale wyjazd na rok na własny koszt. Naprawdę.
i to by było na tyle / 83.30.213.* / 2014-03-28 19:46
...a po Wielkanocy dołączą pełnosprawni, tylko w większej grupie ;-)

Najnowsze wpisy