Forum Polityka, aktualnościKraj

Protesty sparaliżują stolicę? Policja uspokaja

Protesty sparaliżują stolicę? Policja uspokaja

Wyświetlaj:
~obywatel59~ / 91.146.225.* / 2011-05-26 12:12
Najwyzszy czas pokazac temu rzadowi ,ze w tym kraju zyja zywi ludzie,a nie marionetki,ktoryymi mozna sie bawic.
wtg / 2011-05-25 18:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Co da podniesienie płacy minimalnej przy spadku realnej wartości złotówki. Tylko tyle, że więcej od podstawy zarobku zostanie zabrane na ZUS i podatek. Tak więc w efekcie zamiast więcej, będzie mniej. Jeżeli dziś za dniówkę naprzykład mogę kupić worek ziemniaków, a jutro będę mógł kupić worek i jednego ziemniaka, to wtedy będę miał realną podwyżkę płacy w wysokości jednego ziemniaka dziennie :)
tomcio_paluch / 2011-05-25 13:03 / Bywalec forum
Pomysł podniesienia płacy minimalnej mógł wyjść z kół rządowych :). Toż to interes budżetowy. Tragedia dla pracodawców, zaś dla pracujących zysk niewielki. Gros takiej podwyżki "zeżrą" bowiem składki na ZUS i NFZ oraz PIT. O wiele korzystniejsze dla pracujących jest nawet niewielkie zwiększenie kwoty wolnej od podatku lub kosztów uzyskania. Współczuję niewiedzy związkowcom.
Ding-dong / 87.204.87.* / 2011-05-25 12:44
Ciepło się zrobiło, glisty wylazły spod ziemi żerować.
ramboPL / 79.188.238.* / 2011-05-25 11:39
jedyna infoprmacja jaką zamieszczacie dlaczego jest demonstracja to podniesienie płacy minimalnej i to własnie jest matrix , albo piszcie całą prawdę albo wogóle.
tota / 178.42.94.* / 2011-05-25 12:25
Powodów dla których ktoś łapie pałę i idzie lać innych jest wiele- najczęściej to kasa. Ale ja też mogę złapać pałę i dać w ryj tym którzy łapy po cudze podatki wyciągają!!! Ciężko pracuję i ledwie zipię- więcej nie dam rady do budżetu wsypać- a im ciągle mało!!! Spieprzać do roboty związkowe nieroby.
Elektro Devil / 2011-05-25 11:34 / Tysiącznik na forum
związanie minimalnej pensji do średniej ? To nieodpowiedzialne napędzanie inflacji, szkodliwe dla wszystkich.


przeznaczenia większych środków na walkę z bezrobociem


jeszcze gorszy pomysł ! Środki te i tak już są w większości marnowane w nikomu nie potrzebnych urzędach pracy.

Najnowsze wpisy