Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Protesty w Brazylii. Chcą pracy, nie stadionów

Protesty w Brazylii. Chcą pracy, nie stadionów

Wyświetlaj:
AndrewNew / 83.16.121.* / 2014-05-16 08:45
Donaldinio - pomóż finansowo tej Brazyli, masz tak szczodrą zawsze rękę ! Ty cudowna nasza gwiazdo co nad Polską świecisz jasno - oświeć ciemny naród brazylijski, niech i oni, jak POlacy zechcą IGRZYSK. Jak są igrzyska to i chleba, pracy mniej mniej potrzeba. Jak się naród ma czym zająć to nie myśli i się władzy na ręce już nie patrzy. A i głosów wciąż przybywa.A Lemingi same się nie rodzą. Ich wykształcić i wychować sobie trzeba !
zxc12 / 83.28.147.* / 2014-05-16 08:38
dlaczego nie było tak dużo przeciwników Euro wcześniej, był za to ogólnonarodowy entuzjazm i nieprzebrana szczęśliwość z okazji wyboru??
Obłowiło się TWA i teraz ciepła Kalifornia napchane konta zagraniczne a naród płacił będzie zaciągnięte kredyty przez pokolenia całe
Czy tak dużo różnimy się od Rosji i Ukrainy pod względem korupcji?
m54 / 79.186.80.* / 2014-05-16 08:57
Ale kto popierał ? ja byłem zdecydowanym przeciwnikiem ale pamiętam jak po wrocławskim rynku przygłupawe lemingi skakały jak pawiany z radości a teraz opluwają Polske i wyjeżdżają na zmywaki bo tu nie ma pracy ale taki przygłup nie rozumie że to dlatego tak jest że chciał igrzysk
Fifafol / 185.13.171.* / 2014-05-16 08:20
Niwstety polacy nie sa tak swiatli jak brazylijczycy i nie potrafili publicznie wyrazic swego niezadowolenia z powodu marnowania publicznych pieniedzy, jakie powoduja imprezy organizowane orzez fifa i komitet olimpijski. Polakom puszczano w mediach bajki o miejscach pracy, wzroscie gospodarczyn a nawet wzroscie cywilizacyjnym, jak wyrazil to pewien profesor ekinomii, ktory nie potrafil wskazac bezposrednich korzysci ekonomiczych dla spoleczenstwa wciagnietegi w spirale dlugow i strat, jakie powoduja irracjonalne rozbudowy stadioniw
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Lysy 25 / 77.253.198.* / 2014-05-16 08:16
Zawsze myślałem, że Brazylijczycy to głupi ludzie co tylko ganiaja po trawie i kopią kulkę, ale widać, że jest inaczej.
Euro w Polsce też było głupotą.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy