Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Protesty w Sudanie. Atak na ambasady Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA

Protesty w Sudanie. Atak na ambasady Niemiec, Wielkiej Brytanii i USA

Wyświetlaj:
ZOJKA / 193.109.225.* / 2012-09-14 21:02
AMERYKANIE NIE MOGĄ SIĘ ZAJĄĆ SWOIMI PROBLEMAMI I BRUDAMI, TYLKO MUSZĄ MIESZAĆ W INNYCH NARODACH, GENEROWAĆ WOJNY, ŻEBY MIEĆ GDZIE SWOJĄ BROŃ SPRZEDAWAĆ ?
DM092012 / 164.126.86.* / 2012-09-14 20:59
To, co powiem wielu się pewno nie spodoba, ale ja mam do krajów trzeciego świata inne podejście: nie jestem zwolennikiem naginania poglądów by udawadniać na siłę pokojowość religii islamskiej. Jak się miłują "wyznawcy" wiedzą doskonale sprzedawcy kałachów na Afryke i Azję. Szerzenie "miłości" jest też zreszta jedyną rzeczą, jaka im wychodzi, no może jeszcze poza wyciąganiem łapy po bakszysz. Nie cenię też ludzi, którzy bardziej dbają o wielbłada czy kozę niz o własne dzieci czy żonę. Jestem zdania, że zachowania ekstremistyczne należy izolować i dać się oszołomom wyszaleć na własnym terenie - po prostu: ogrodzić, owizować i naparzajcie się między sobą. Wstrzymać pomoc humanitarną - bo i tak nie potrafią z niej korzystać. Gdyby Ci ludzie chcieli coś zmienić coś w swoim życiu, mieć jakieś cele i marzenia (oprócz ubicia "niewiernego" lub kogoś z innego plemienia, które 300 lat temu utłukło ich współbratymca dzidą) zabrali by się do roboty już dawno.
ben aquiba / 92.22.40.* / 2012-09-14 20:47
Z wielbicielami sztuki filmowej nie ma zartow. Nie wiedzialam ze w Sudanie do kina, na Amerykanskie produkcje chodzi az tyle ludzi.
Za swoje, ciezko zarobione pieniadze kupuja bilety na fim o Islamie zrobiony w Holluywood a nastepnie swietuja nadejscie Arabskiej Wiosny

Najnowsze wpisy