Forum Forum dla firmOprogramowanie

prowadzenie dzialalnosci program do fakturowania

prowadzenie dzialalnosci program do fakturowania

mietek_23 / 2013-02-05 09:06
z dniem 1 marca planuje otworzyć swoja działalność gospodarcza. Zastanawiam sie nad metodą wystawiania faktur. Znajomy ma sklep i faktury wystawia tylko na jednym komputerze. Mi zależało by na tym bym miał dostęp do wystawiania oraz do wystawionych faktur w każdym miejscu. Czy to na komputerze w domu czy to na laptopie gdzieś na mieście. Czy możecie polecić jakiś sprawdzony serwis oferujący możliwość wystawiania takich faktur ?
Wyświetlaj:
Kominkas / 185.34.33.* / 2018-09-12 12:16
jezeli chodzi o nadawanie up;rawnien uzytkownikom swoim, aby mieli dostep do okreslonych rzeczy np. podlgadu czy wystawiania faktur, a ty zebys mial dostep do wszystkiego oraz w ogole mozliwosci pracy na programie wszedzie na swiecie i o kazdej porze to ci polecam bardzo bardzo program Systim na ktorym od lat pracuje i jest niezawodnych w tych kwestiach.
gutek3 / 2018-01-29 10:52
mozesz tez zerknac na oprogramowanie wfirmy jest dosc proste w obsludze i tanie. ale poczytaj sobie tez o zmianach dotyczacych plikow jpk https://wfirma.pl/jpk ktorych wystawianie jest od stycznia 2018 obowiazkowe dla wszystkich vatowcow
T85 / 2017-12-21 14:49
Polecam sprawdzić ofertę od RESET2 z Wrocławia, pod kątem prowadzenia firmy mają pełną gamę programów. Program masz zainstalowany na komputerze, więc do dokumentów masz dostęp w każdej chwili.
zaawansowany / 2013-06-11 10:02
ja polecam faktura express 8

możliwość wystawiania faktur grupom kontrahentów – AUTOMAT! Jeden przycisk i np. 100 faktur dla odbiorców naszych usług wystawione.
- możliwość zaznaczania wszelkich rekordów z shiftem lub controlem
- dodatkowy odbiorca (opcjonalnie) na fakturach
- opis towaru (z karty towaru) można wstawić do faktury pod nazwą
- opakowania zbiorcze dla towarów
- noty korygujące dla faktur zakupowych
mirek112 / 77.65.84.* / 2013-02-06 09:25
Testuj szybkafaktua.pl przez 45 dni za darmo. Potem możesz się zdecydować. Nie ma co sie spieszyć z wyborem programu.
mietek_23 / 2013-02-06 13:02
wlasnie chyba zdecyduje sie na takie rozwiazanie. Przegladnalem opinie i wydaje mi sie ze posiada wszystkie potrzebne mi opcje i uslugi :)
fafiq / 37.190.207.* / 2013-04-13 20:45
polecam. Nie trzeba nic instalować, a masz wszystko pod ręką gdzie tylko chcesz. Można też udostępnić faktury z archiwum księgowemu.

Testował ktoś szybką fakturę pod smartfonem?
ania_34 / 2013-02-05 13:19
z calego serca polecam ci www.faktura.pl niestety jest to płatna usługa ale nie sa to duze koszta. Plusem niewatpliwie jest to iz masz dostep wszedzie gdzie jest internet :) mozesz wystawiac drukowac i monitrowac platnosci :). Dzieki dodatkowym platnym opcjom mozesz sobie zazyczyc np zeby dana faktuura została obijeta monitoringiem platnosci itp :)
mietek_23 / 2013-02-06 15:46
własnie założylem tam konto :) dziekuje za rady! pozdrawiam serdecznie

Najnowsze wpisy