Forum Forum inwestycyjneFundusze

Prowizje agentów Skandii (Novision)

Prowizje agentów Skandii (Novision)

matt74 / 195.189.231.* / 2010-04-22 09:23
Witam
Pytanie dotyczy prowizji agenta / sprzedawcy Skandii: czy taka osoba po sprzedaży polisy klientowi dostaje prowizję jednorazowo ( po wpłacie pierwszej składki przez klienta ) czy też regularnie np. corocznie po kolejnych wpłatach składek klienta ? Pytanie wynika z tego, że agenci często "znikają" z pola klienta już po podpisaniu umowy i kontakt z nimi jest utrudniony bądź wręcz niemożliwy a skoro taki agent czerpie zysk w postaci cyklicznej prowizji to działanie - ukrywanie jest conajmniej dziwne. Jak to jest z tymi gratyfikacjami dla tych agentów ?
Wyświetlaj:
loretto428 / 193.200.83.* / 2013-04-19 09:26
Czy odbędzie się jakieś szkoelnie Novisionw maju na terenie Torunia lub w okolicy? To bardzo ważne dla mnie dlatego pytam. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
fwrret / 193.200.83.* / 2013-04-17 13:04
Czym jest wolność finansowa i czy firma Novision zagwarantuje mi osiągnięcie wolności finansowej??
WFGWRF / 193.200.83.* / 2013-04-16 11:17
Dobrze, że Novision wyruszyła z takim programem i uświadamia młodym ludziom jak wziąć swoje sprawy w swoje ręce, uswiadamia również jak ważne jest to by dobrze zaplanować sobie swoją przyszłość finansową, a także jak zainwestować i co zrobić by pieniędzy przybywało, a nie ubywało.
stontowr / 193.200.83.* / 2013-04-16 11:13
niektórzy wiedzą że wiedzę finansową, skuteczną i kompetentną uzyskasz tylko na uczelniach ekonomicznych a ja powiem że z Novision po latach było mi całkiem po drodze bo liczy się wiedza praktyczna, umiejętności nabyte a nie sama wiedza, a co do Novision to ta firma daje mnóstwo perspektyw również a może i przede wszystkim ludziom młodym którzy są odważni i chcą rozwijać własne biznesy. Uważam że to doskonały praogram z jakim Novision niedawo trafił na uczelnie, myślę o programie /Etatowy Przedsiębiorca, dobrze zę Novision już na uczelniach uświadami ludziom pewne sprawy
marcela w. / 193.200.83.* / 2013-04-15 09:51
Dzień dobry. Kilka dni temu byłam na ciekawej konferencji przeznaczonej dla kobiet przedsiębiorczych. Spotkanie poprowadziło wiele przedsiębiorczych kobiet różnych firm w tym również kobiety biznesu Novision mówiąc o finansach kobiety. Polecam taką konferencję każdej kobiecie.
ciekawy154 / 83.7.122.* / 2013-04-04 22:27
Póki co Novision traktuję jako szkołę zycia i szkołę biznesu, akademię bizesu która poprzez szkolenia bardzo wiele mnie nauczyła, zmieniło się moje myślenie na temat zarabiania pieniędzy i ogólny stosunek do pieniędzy a także zrozumiałem jak ważnym procesem jest oszczędzanie i tego właśnie mnie nauczyła firma Novision dzięki której nauczyłem się oszczędzać
gotlandia8 / 83.7.122.* / 2013-04-04 22:19
Jeżeli chcesz czegoś więcej dowiedzieć się o szkoleniach Novision to bardzo proszę poczytaj o tej firmie trochę więcej i to nie na forach lecz odsyłam do artykułów choćby o samych produktach. Przede wszystkim warto zapoznać się z niektórymi z wywiadów z Partnerami Biznesowymi Novision, którzy jasno potrafią wytłumaczyć na czym polega fenomen szkoleń biznesowych przeprowadzanych przez Novision. Najbardziej przekonują mnie historie młodych biznesmanów, którzy stosunkowo w krótkim czasie osiągają tak duże sukcesy i potrafią pogodzić swoje liczne pasje z tworzeniem biznesu. Oni przede wszystkim zajmują się edukacją biznesową a co za tym idzie poszerzają świadomość społeczeństwa na temat finansów, oszczędzania, zarządzania pieniędzmi i ogólnie inwestowania.
Malgosss / 83.4.188.* / 2013-04-03 19:02
będę na szkoleniu Novision w kwietniu.
sonia822 / 83.4.188.* / 2013-04-03 18:56
Novision ma ciekawą ofertę produktów
będę na szkoleniu Novision / 193.200.83.* / 2013-03-22 13:28
Właśnie wybieram się na szkolenie Novision do Starego Lichenia. Kolega mój jedzie też w ten weekend do Zawiercia na szkolenie Novision i czy warto i jakie treści tam się sprzedaje to pewnie powiem wam za jakis czas. no to siemka
pozytywnie nastawiona / 193.200.83.* / 2013-03-22 13:24
Mnie Novision dość mocno przekonuje, a zwłaszcza przekonuje mnie sposób w jaki agenci Novision przemawiają do społeczeństwa- prosty, przystępny, wiarygodny i dający wiele do myślenia. Niektórzy różnie wypowiadają się na temaat agentów Novision i z wielkim dystansem podchodzą do tych, którzy wspołpracują z tą firmą. Mnie najbardziej przekonały rozmowy, wywiady z ludźmi działającymi już w Novision od kilku lat, zobaczcie jak oni zaczynali, ile w nich pasji i jakie osiągają teraz sukcesy patrząc nie tylko na ich sukcesy finansowe. Mają czas i pieniądze do rozwijania często bardzo kosztownych pasji, a to wszystko dzięki ciężkiej pracy i motywacji do lepszego jutra!
pozytywnie nastawiona / 193.200.83.* / 2013-03-22 13:24
Mnie Novision dość mocno przekonuje, a zwłaszcza przekonuje mnie sposób w jaki agenci Novision przemawiają do społeczeństwa- prosty, przystępny, wiarygodny i dający wiele do myślenia. Niektórzy różnie wypowiadają się na temaat agentów Novision i z wielkim dystansem podchodzą do tych, którzy wspołpracują z tą firmą. Mnie najbardziej przekonały rozmowy, wywiady z ludźmi działającymi już w Novision od kilku lat, zobaczcie jak oni zaczynali, ile w nich pasji i jakie osiągają teraz sukcesy patrząc nie tylko na ich sukcesy finansowe. Mają czas i pieniądze do rozwijania często bardzo kosztownych pasji, a to wszystko dzięki ciężkiej pracy i motywacji do lepszego jutra!
NNN / 193.200.83.* / 2013-03-04 13:12
Czym zajmuje się firma Novision?


Firma Novision już wiele lat temu stała się pierwowzorem na rynku finansowo- ubezpieczeniowym i od tamtego czasu wciąż wiedzie prym w klasie oferowanych produktów.
Organizacja Biznesowa Novision proponuje produkty takich T.U. jak Skandia, Axa, Signal Iduna, Macif i innych, spełniając oczekiwania swoich nabywców poprzez atrakcyjną ofertę w postaci wielu finansowych rozwiązań.
Najnowsza oferta Novision to sprawdzony produkt Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) we współudziale najlepszego zespołu zarządzającego Legg Mason TFI S.A., dzięki któremu Klienci mają możliwość zabezpieczania środków finansowych korzystając na bezpośrednich odliczeniach podatkowych.

Novision to nie tylko dystrybutor produktów T.U., ale równocześnie Akademia Rozwoju, która ma w swojej ofercie projekty związane z edukacją biznesową, finansową i rozwoju osobistego. Cykliczne konferencje biznesowe prowadzone są przez Licencjonowanych Partnerów Biznesowych i odbywają się one na terenie całego kraju.

Idąc z duchem czasu Novision elastycznie dostosowuje się do wymagań Klientów wzbogacając swoją ofertę o nowe produkty i ciekawe inicjatywy społeczne, takie jak „Bezpieczny Przedsiębiorca”, „Finanse na wesoło”, „Etatowy Przedsiębiorca” prowadzone w formie warsztatów i konferencji z udziałem uznanych finansistów, praktyków biznesu i ludzi sukcesu. Przyciąga w ten sposób coraz większą rzeszę współpracowników.

Novision od wielu lat dopasowuje się do aktualnych standardów obowiązujących na rynku i przez to przyczynia do skutecznego rozwoju kręgu Sympatyków.
PracaczyBiznes / 193.200.83.* / 2013-01-24 10:58
Wiele czynników może wpłynąć na zrujnowanie nawet najlepiej prosperującej firmy. Dlatego tak istotne jest to, aby przewidzieć i ewentualnie przygotować się i zabezpieczyć przed destrukcyjnymi siłami zewnętrznymi. W tym celu firma Novision wyruszyła z kolejnym cyklem konferencji- "Bezpieczny Przedsiębiorca"

http://pracaczybiznes.pl/czytaj/119_Takiej_wiedzy_%C5%BCadna_ksi%C4%99gowa_Ci_nie_sprzeda!

Kolejne spotkanie z cyklu "Bezpieczny Przedsiębiorca" mamy za sobą. Novision już wkrótce zaprasza na następne spotkania, które odbędą się na terenie całego kraju.

Wiele czynników może wpłynąć na zrujnowanie nawet najlepiej prosperującej firmy. Dlatego tak istotne jest to, aby przewidzieć i ewentualnie przygotować się i zabezpieczyć przed destrukcyjnymi siłami zewnętrznymi. W dobie dzisiejszych czasów każdy przedsiębiorca powinien zadbać o zabezpieczenie finansowe swojej firmy jak i również otworzyć indywidualny parasol ochronny nad własnym portfelem. Z trafnymi wskazówkami- jak należy dyrygować własnym przedsiębiorstwem, aby nie wpaść w finansowe tarapaty, a także z instrukcją obsługi pieniądza wychodzi do przedsiębiorców za pośrednictwem konferencji firma Novision.
Co dzieje się z majątkiem firmy po śmierci właściciela? Jak poradzić sobie z nieuczciwym kontrahentem? Na te i wiele innych pytań dotyczących działalności przedsiębiorstwa odpowiedzi udzielał Marek Waberski, specjalista w zabezpieczaniu majątku firmy, a także Dyrektor Generalny Organizacji Novision. Podstawowa zasada jest taka- oddzielić własne pieniądze od pieniędzy przedsiębiorstwa, które prowadzimy.

"W momencie kiedy dzieje się coś złego z firmą, automatycznie dzieje się też coś złego z ich majątkiem i to jest to czego uczymy. Uczymy oddzielać te pieniądze, zabezpieczać je prawnie i podatkowo. Zawsze powtarzamy, że firma podlega różnego rodzaju zagrożeniom, ale niekoniecznie to, że firma ma problemy musi być związane z tym, że i my prywatnie mamy problemy finansowe."

Utrata płynności finansowej to we współczesnych czasach ogromny problem właścicieli firm. Przyczyny można mnożyć, ale grunt to umieć się przed nimi zabezpieczyć. Dlatego według specjalistów warto tworzyć tak zwane rezerwy finansowe, które w razie problemów pozwolą utrzymać się na rynku.
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2013-01-24 15:33
kolejne rżniecie frajerow
kotletos / 79.184.90.* / 2013-03-04 18:34
Inni ubezpieczyciele zmieniają warunki na korzystniejsze dla swoich klientów, Skandia konsekwentnie najdroższa na rynku.
Poniższe informacje o prowizjach nadal aktualne:

http://ubezpieczenia.wp.pl/kat,6991,title,Megaprowizje-za-polisy-z-funduszem,wid,11660891,wiadomosc.html?ticaid=1d59f&_ticrsn=3
BizneSSS / 193.200.83.* / 2012-11-28 12:43
Firma Novision to przede wszystkim lider w klasie edukacji biznesowej, na bazie której w minionych latach powstało wiele instytucji, dla których Novision był niewątpliwym pierwowzorem.


Czym zajmuje się firma Novision?
Firma Novision to przede wszystkim lider w klasie edukacji biznesowej, na bazie której w minionych latach powstało wiele instytucji, dla których Novision był niewątpliwym pierwowzorem. Nie należy zapominać, że wyżej wymieniona organizacja jest obecna na rynku finansowo- ubezpieczeniowym już od początku lat 90, a co za tym idzie, w ostatnich latach zdobyła sobie wielu Klientów i Partnerów Biznesowych, którzy znacznie przyczynili się do rozwoju firmy. Novision rozszerzyła swoją ofertę nie tylko o atrakcyjne produkty finansowo- ubezpieczeniowe, ale również o ciekawe programy i większe przedsięwzięcia, o których było już głośno w mediach ogólnopolskich w minionym roku.


Społeczeństwo nie do końca poinformowane o aktualnych ofertach firmy, najczęściej kojarzy Novision z pakietem szkoleń biznesowych zapominając, że Novision również pośredniczy w sprzedaży produktów finansowo- ubezpieczeniowych. Firma Novision to instytucja, która już od wielu lat promuje i pośredniczy w sprzedaży produktów znanych Towarzystw Ubezpieczeniowych i ma do zaoferowania wiele atrakcyjnych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Novision ostatnio rozszerzyła swoją ofertę o kolejny produkt, jakim jest IKZE- Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego.
Każdy odpowiedzialny obywatel naszego kraju na poważnie powinien zastanowić się nad swoją przyszłością finansową i już od najwcześniejszych lat pamiętać o obowiązku oszczędzania i lokowania swoich oszczędności w bezpiecznych i przynoszących korzyści na przyszłość instytucjach. Z szerokim wachlarzem unikatowych rozwiązań w postaci atrakcyjnych programów oszczędnościowych i ubezpieczeniowych wychodzi do swojego Klienta instytucja Novision.


IKZE- Spokojna przystań
Novision wspólnie z Legg Mason- wiodącym specjalistą w programach emerytalnych w Polsce i na świecie oddaje klientom nowy produkt, jakim jest Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego z funkcją ustawowego odliczenia podatku dochodowego!
Już od dziś możesz jednym przelewem zapewnić części swoich oszczędności odliczenie podatkowe na teraz i na przyszłość, na to co dla Ciebie cenne.


Kolejny produkt Novision, również tym razem może okazać się bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla swojego Klienta, który nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że teraz może skorzystać ze swojej ulgi podatkowej właśnie za pośrednictwem Novision.
Warto podkreślić, że Novision w swojej ofercie ma również inne produkty, z których już od lat korzystają nasi wierni Klienci.


SKANDIA - pomnażanie,
-zabezpieczenie,
-zachowanie wartości,
-odkładanie na przyszłość


AXA - ubezpieczenia na życie,
-zabezpieczenie siebie i rodziny,
-pewność na czarną godzinę,
-zabezpieczenie majątku
IKZE -ulga podatkowa,
- Dziś masz- jutro możesz potrzebować!
- sprawdzony Partner Legg Mason


SIGNAL IDUNA- Potrzebujesz sprawnej obsługi medycznej?
Nie masz wpływu na reformę służby zdrowia? Sam ją zreformuj!
jerzy3000 / 195.187.99.* / 2012-11-29 12:17
nic wiecej
naiwnych zaczyna brakowac ???????
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy