Forum Polityka, aktualnościKraj

Prymas senior Glemp na dożynkach w Gietrzwałdzie o aborcji i in vitro

Prymas senior Glemp na dożynkach w Gietrzwałdzie o aborcji i in vitro

Wyświetlaj:
Matka nie Boska / 2.99.235.* / 2012-09-09 21:57
nie zabraniaj! nie osadzaj! bo nie jestes Bogiem.Nawet w Bibli o tym napisano,ale tepe mozgi bibli nie czytaja albo nie rozumieja, a tam duzo madrosci zupelnie innej niz kosciol glosi, takiej zyciowej,logicznej.
Polacem przypowiesc o talentach.
Polak na uchodztwie od polskiej glupoty zagranica / 2.99.235.* / 2012-09-09 21:50
a kogo to obchodzi?? kazdy ma od BOga prawo do wolnosci i odpowiada przed Bogiem SAM wlasnym sumieniem, po co te gadki?? Kto tego slucha ,nie sadze,ze jakis madry,wyjsztalcony ,zyciowy czlowiek , CZLOWIEK,ktory cos wie, (wiecej niz zdrowaska itp),gdzies byl, cos widzial.
Kosciol ma swoj biznes koscielny, a reszta tlumokow nietolerancyjnych w d...ie byla i g...wo widziala najwiecej ma do powiedzenia w sprawach i edukacji i wychowania i rodzenia i gospodarki. Ze tez najglupszy zawsze najwiecej ma do powiedzenia, najmniej sie nad tym zastanawia co gada i do kogo,itd itd. MNie to cale arcybiskupstwo zwisa i powiewa , Ja jeestem wolny i mi posrenik nie potrzebny, a wzyciu liczy sie madrosc zyciowa,wyksztlcenie i obycie w swiecie. Glupi i tak glupim zostanie. Nawet Biblia o tym mowi.
Natter2 / 2012-09-09 16:37 / Tysiącznik na forum
A ja potępiam tortury i morderstwa Św.Inkwizycji w imię Boga.
dg / 93.157.113.* / 2012-09-09 21:10
Prosze wejsc na Wikipedie i poczytac o inkwizycji. Osoby ktore badaly zagadnienie sa zgodne co do faktu ze w owym czasie bezpieczniej bylo podlegac sadowi inkwizycji niz sadom swieckim. Warto poczytac a nastepnie samemu wyciagnac wnioski. Pozdrawiam.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy