Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prywatny folwark Zyty Gilowskiej?

Prywatny folwark Zyty Gilowskiej?

erdew / .* / 2005-05-23 16:11
Komentarze do wiadomości: Prywatny folwark Zyty Gilowskiej?.
Wyświetlaj:
łysy prawnik / .* / 2005-05-24 07:21
Proszę Pani.Jestem z Panią.To Pani jest Posłem i jeśli chce Pani zatrudnić osobynajbliższe to bardzo mądre i bezpieczne.To co innego niż zatrudnianie w ORLENIE lub innej spółce kapitałowej swojego syna lub zięcia.Ta nagonka to dalszy ciąg >>powszechnej matury
dziewczynka z zapałkami / .* / 2005-05-24 17:58
Oczywiście, że co innego! Od lat przecie wiadomo, że nie ważne jest CO się robi, ale KTO to robi
ls / .* / 2005-05-24 07:05
No cóż, jak to w piłce nożnej.W tym meczu ktoś Panią Gilowską wypuścił na spalonego. Jakiś piłkarz.
prync-ipialny / .* / 2005-05-24 01:02
Pani Profesor-to nie jest dydaktyczne,jeśli jest sięProfesorem,posłem-to już trzba być dydaktykiem,taktykiem a nie kreować się na naiwną i wciskaćtaki kit ex cathedra.
Michał / .* / 2005-05-24 00:37
Platforma Obywatelska to takie samo ścierwo jak inne partie. Popatrzcie kto tam siedzi!!! To ci sami ludzie, którzy jeszcze lat temu parę byli w AWS i innych mniej lub bardziej znaczących ugrupowaniach. Banda złodzieji, hipokrytów i jełopów! Do pługa ich zapędzić, a nie do Sejmu wybierać!!!
sigi / .* / 2005-05-24 08:01
a przykład Gilowskiej śwaidczy o tym dobitnie! Przecież to zbrodnia, a nie jakieś tam niewinne aferki Rywina.
George / .* / 2005-05-24 07:48
W całej rozciągłości się z Kolegą zgadzam!!! Taktyka "okrągłostołowców" jest jasna: pokryć partiami i swoimi ludźmi całe spektrum sceny politycznej tak, aby żdana partia nie umoczona nie miała szansy się wcisnąć. A dla ludu są gotowe propozycję od lewicowych, poprzez centrowe do prawicowych. Tylko że te dwie ostatnie - to tak na niby. Najważniejsze żeby władza utrzymała w Polsce status - quo no i żeby zwyciężał socjalizm. Dzisaj koledzy z dawnej PZPR, jutro - my z opozycji koncesjonowanej, pojutrze znowu oni itd...
Jędrek / .* / 2005-05-24 08:42
George ty jesteś typowym prawicowym debilem.Czy ty kiedykolwiek miałeś jakieś samodzielne przemyślenia? Bo tutaj powtarzasz ciągle te brednie zasłyszane od Giertcha i kaczorówA iminia to po polsku nie potrafisz napisać? Masz na taką pisownię dyspensę od wodzusia?
maur / .* / 2005-05-24 00:29
Nawet współczułbym Pani Gilowskiej, gdyby wcześniej nie krytykowała, nawet ostro, innych w podobnych sprawach, gdyby nie pouczała innych w sprawach moralności i uczciwości. Bo uważam za głupotę brak możliwości zatrudnienia i wynagrodzenia za pracę kogoś kompetentnego tylko dlatego, że jest z rodziny. Natomiast dziwna jest postawa władz PO. Wiedzieli o całej sprawie i nie interweniowali wcześniej? To gdyby dziennikarze nie wywlekli całej sprawy, to wszystko byłoby w porządku? I mają czelność mówić o jakichś swoich wysokich standardach?A Pani Gilowska też naiwnie się tłumaczy mówiąc o niemożności zwolnienia kobiety w ciąży, jakby nie można było uzgodnić z synową porozumienia stron. No i jeszcze ta arogancja na dzisiejszej konferencji prasowej....
pafnucy / .* / 2005-05-24 00:17
Choćby były i najmądrzejsze, to prędzej czy później partia ich się pozbędzie, bo im wizerunek psują. Brzydką Gilowską zastąpi ładna Gronkiewicz-Walec.
Ena / .* / 2005-05-24 00:55
Czy napewno ładna, może tylko perfidniejsza?
Leopold 17 / .* / 2005-05-23 22:49
Ten Tusk to chyba jakiś KMIOT czy coś takiego.Ale smerdzi jak powiadają stzrzy gorole.
Jacek / .* / 2005-05-23 22:22
No to Panie Tusk straciłes Pan jeszcze parę głosów z naszej rodziny! A takich rodzin jest trochę w tym kraju. Chyba w ogóle nie pójdę głosować, bo to już naprawdę nie ma na kogo. Ciekawe kto z PO uknuł tą intrygę z "folwarkiem..." Pani prof. powinna dać sobie spokój z politykami-dopięt jej nie dorastają.
almus_39 / .* / 2005-05-23 21:57
Oto przykład prostactwa i chciwej zachłannosci elit politycznych szermujacych swietosciami, gdy inni biorą. Powtarza sie stara prawda, że tylko ryby nie biorą
Wincenty / .* / 2005-05-23 20:12
Dobrze , że my , wyborcy , będziemy mogli pokazać tym panom donaldowi i rokicie ( pisownia małą literą zamierzona ) , gdzie ich miejsce . Nie powinni zasiadać w przyszłym rządzie ludzie , którzy tuż przed wyborami plują na koleżankę , osobę bardzo aktywną i rozsądną . I znów walka o stołki odebrała następnym posłom zdrowy rozsądek .Gdzie tu dyplomacja szanowni Panowie? To , z czym wyskoczyliście jest niesmaczne i głupie. Pani Zyto , proszę utrzeć nosa kolesiom.
sowa / .* / 2005-05-23 20:03
Jak bym był posłem to jako sekretarke zatrudniłbym wytrawnego działacza z partii przeciwnej, synowi kazałbym żebrac lub zbierać śmieci. Kim był brat prezydenta J F Kenediego ? nie senatorem ?
KBR / .* / 2005-05-24 02:19
Wydaje mi się zę prokuratoerm generalnym
Zyga / .* / 2005-05-23 18:50
Jeśli ktoś miał wątpliwości, że Rokita pogodzi się z konkurencją do fotela Premiera to chyba teraz pozbył się złudzń. Wcześniej Jan Maria pozbył się Olechowskiego oraz Płażyńskiego.Tam gdzie Jasio wędrowniczek tam zawsze wybuchają spory i kłótnie. Taka jest zresztą rola Rokity (tego historycznego opisywanego w literaturze).
Tomek / .* / 2005-05-23 17:39
a szkoda, że nie będzie już prof. Gilowskiej w PO, bo stanowiła silne ogniwo partii jako świetny ekonomista. Sądzę, że wiele osób, tak jak ja, darzyło ją sympatią i zaufaniem za zdrowy rozsądek z jakim podchodziła do wielu spraw, co miało mocne przełożenie na poparcie dla całej PO. Teraz moje poparcie dla PO stoi pod dużym znakiem zapytania. Panie Tusk, tak się nie postępuje !!! W przeddzień wyborów zabierać się za rozliczanie jednego z najważniejszych "koni napędowych" partii, chwilę po tym jak się wymienialiście nawzajem pochlebstwami podczas ogłoszenia Pańskiej kandydatury na Prezydenta ?! Traci Pan w oczach, bo wygląda to niestety ale na realia brudnej polityki. Bo w te standardy trudno mi uwierzyć, szczególnie kiedy przypominam sobie sprawę Pawła Piskorskiego i grupy warszawskiej :)
czapior / .* / 2005-05-23 22:13
Pomimo jej habilitacji i tratata (biegla z zakresu rolnictwa, ekonometri czy budzetów lokalnych) zawsze mnie wpieniala, powiem ze wyzej cenilem teksty pewnego goscia z Samo.... niz jej.
Tomek / .* / 2005-05-24 01:56
życzę powodzenia z takimi poglądami. Na pewno daleko byśmy zajechali z tą bandą złodziei oderwanych od pługa :) chyba druga Albania komuś się marzy?
czytacz / .* / 2005-05-23 19:23
Świetny ekonomista, który prowadził monologi, bo trudno to nazwać dyskusją, na zasadzie przekupy z targu. Byle głośniej i byle ośmieszyć rozmówcę. Nieważne, że nie na temat ważne, że głośno.Takie dyskusje w stylu:Facet kupuje jajka na targu od "Zyty":Facet: - Oj drogie te jajka jakoś ..."Zyta" - Ale i tak większe niż wasze ....Tu słychac rechot tłumu.....Związek przyczynowo-skutkowy żaden ale poklask u publiki jest.Fuj...
zenek / .* / 2005-05-23 17:12
Ściąć pierwszego kto się nawinie, a wszyscy pomyślą, że jesteśmy uczciwi.
erdew / .* / 2005-05-23 16:11
No i znów będziemy mieli zadymy polityczne. To normalne przed wyborami. Nawet w poszczegolnych partiach nie ma jednosci. Ale kto pod kim dolki kopie, ten sam w nie wpada
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy