Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Prywatyzacja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, kto zyska kto straci?

Prywatyzacja Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, kto zyska kto straci?

j-an / 89.76.9.* / 2010-03-08 10:22
Myślę że ta prywatyzacja planowana przez rząd w Warszawie na ten rok nie ma sensu i wpisuje się w zaplanowaną akcję wyprzedaży Polski.
Wyświetlaj:
adrianoo / 2010-03-08 10:43 / 10-sięciotysiącznik na forum
Patrzac na sposob zarzadzania przedsiebiorstwami bedacymi w rekach SP to ja jestem wielkim zwolennikiem owej wyprzedazy.
Jesli jednak zadasz sobie trud sprawdzenia dokladnie jakie warunki postawilo MS oferentom startujacym do zakupu GPW to mysle ze Twoje zdanie moze sie dosyc radykalnie zmienic, polecam lekture.
j-an / 89.76.9.* / 2010-03-11 02:20
,,Patrzac na sposob zarzadzania przedsiebiorstwami bedacymi w rekach SP to ja jestem
wielkim zwolennikiem owej wyprzedazy." Z pańskiej opini można wnioskować że z powodu złego zarządzania przez skarb państwa należało by sprywatyzować wszystko lub prawie wszystko co się da ? Mnie natomiast prywatyzacja kojarzy się głównie ze złodziejstwem i trudno mi wskazać firmę której prywatyzacja była by korzystna dla Polski.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy