Forum Polityka, aktualnościKraj

Prywatyzacja Lasów Państwowych będzie konstytucyjnie zakazana?

Prywatyzacja Lasów Państwowych będzie konstytucyjnie zakazana?

Wyświetlaj:
grzybiarz. / 81.190.62.* / 2014-05-30 20:20

przez szacunek dla pokoleń, które w tych lasach pracowały

Pracowali tam pracownicy Lasów Państwowych co wycinali drzewa na sprzedaż. Wycinali ,wycinają i nadal będą lasy wycinać na sprzedaż więc nic przeciętnemu Kowalskiemu do tego kto będzie ich właścicielem.
Dawniej dla relaksu mogłem przejechać się samochodem po leśnych drogach,pospacerować w ciszy leśnej ,nazbierać grzybów itd. od pewnego czasu już nie pod groźbą kary więc jest mi i moim znajomym obojętne kto będzie właścicielem lasów.
X482 / 46.114.134.* / 2015-02-18 13:42
Jak nie bedziesz mogl wjechac do lasu bo zobaczysz "teren prywatny" to wtedy moze zrozumiesz. Jak tak dalej pojdzie to na grzyby lub z psem do lasu nie wejdziesz. Jak masz pisac brednie to lepiej sie nie wypowiadaj. STOP PRYWATYZACJI LASOW!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ździcho kuźwiak / 213.146.40.* / 2014-05-30 21:26

Dawniej dla relaksu mogłem przejechać się samochodem po leśnych drogach,pospacerować w ciszy leśnej ,nazbierać grzybów itd. od pewnego czasu już nie pod groźbą kary

Gdzie tak jest? Pierwsze słyszę. W Korei? A co do relaksacyjnej jazdy samochodem po leśnych drogach, to faktycznie ludzi tego pokroju nie należy wpuszczac do lasu
.,. / 81.190.63.* / 2015-02-18 22:13

Gdzie tak jest?

Dawniej - napisałem . Jak Ciebie na świecie nie było , za PRL-u tak było i nikt wówczas z wiosek śmieci do lasu nie wywoził. Teraz większość społeczeństwa zeszła na psy o czym nawet w Europie zach. mówią.

Najnowsze wpisy