Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prywatyzacja PKP Energetyki. PiS pyta premier o sprzedaż

Prywatyzacja PKP Energetyki. PiS pyta premier o sprzedaż

Wyświetlaj:
miron821 / 79.135.174.* / 2016-01-10 18:52
Całe oblicze platformy ta partia powinna się nazywać sprzedawczyki obywatelskie którzy są sterowani zachodem a zwłaszcza Niemcami. Najpierw doprowadzili do upadłości wiele wspaniałych polskich przedsiębiorstw.Nie mogę zrozumieć i w głowie mi się nie mieści dlaczego ta partia miała takie poparcie i kto na nią głosował. Mam wrażenie że ktoś bezmyślnie na nich głosuje robiąc to tylko po to by zrobić PIS-owi na złość nie zdając sobie sprawy co robi, bo przez takich to niedługo zwykły obywatel nie wejdzie do lasu i będzie żył w rzeczpospolitej sprywatyzowanej.Nadmieniam że wyprzedają przyrodę np wyspy na jeziorach a sam dostęp do jezior jest już bardzo utrudniony trochę nie na temat ale musiałem tom napisać.Sam odszedłem z PKP energetyka na PDO w 2012r bo miałem dość, musiałem dojeżdżać dwie godziny 111km w jedną stronę na pociąg sieciowy i wstając o 3 00 rano na pociąg mając pod nosem sekcję do której to dyrektor zakładu nie chciał dać przeniesienia,bo taki miał kaprys.Tak to jest jak ktoś ma pracę na miejscu i ciepłą posadkę a nie wie co znaczy wstawać na 3,00 rano
Miron535 / 79.135.174.* / 2016-01-05 20:49
Nie żałuje tych w zakładzie którzy głosowali na platformiarzy bo to przecież partia która najpierw wszystko prywatyzuje a potem wyprzedaje w obce ręce,jak ktoś tego nie zauważa to sam na siebie wyrok podpisuje,i niektórzy może w końcu przejrzą na oczy,tylko że już za późno. To nie przypadek że sprzedano spółkę miesiąc przed przegranymi wyborami.Dla mnie wszystkie zakłady w kraju powinny być państwowe
Karol 999 / 185.26.180.* / 2016-01-06 13:10
Masz racje jest za poźno.....sami sobie zgotowaliśćie taki los w dniu wyborów w 2011 roku a że wybór obowiązuje przez równe cztery lata no to nie ma co się dziwić że koalicja PO-PSL sprywatyzowała tę spółkę na miesiąc przed kolejnymi wyborami których wyniku w dniu prywatyzacji spółki to jest 25.09.2015 roku nikt jeszcze nie był w stanie przewidzieć.Inną sprawą jest to że prywatyzacji dokonano zgodnie z poszanowaniem obowiązującego Polskiego prawa....ta prywatyzacja to prawdziwy majstersztyk w wykonaniu byłej koalicji PO-PSL!!!Pozdrawiam
sdfsdfsd / 31.183.61.* / 2015-10-18 21:00
Takie firmy jak kolej, energetyka czy kopalnie nie moga być sprzedawane firmom zagranicznym! Każdy kto to robi powinien resztę życia spędzić w więzieniu, od ministra do sekretarki, która podawała mu długopis. I tego boi się PO, że kolejne rządy ich rozliczą za ich działalność.
Andrzej314 / 31.61.138.* / 2015-10-18 16:52
Kto mi kur.a powie że to jest Polska nazwa polskiej spółki ? Kogo te pejsate złodzieje chcą oszukać ? Natomiast ci co tutaj bronią tych złodzieji są takimi samymi złodziejami jak peło i kopara. Nadejdzie dzień kiedy wszyscy zdrajcy i sprzedawczyki będą postawieni pod drzewem z zawieszoną liną i pętlą na niej.
Karol890 / 185.26.180.* / 2015-10-18 10:41
Powiem tak pisałem w komentarzach że PKP ENERGETYKE SPRZEDANO ZGODNIE Z PRAWEM I PODTRZYMUJE TO...i powtarzam żeby było jasne to nie koalicja PO-PSL JEST WINNA SPRZEDAŻY TEJ SPÓŁKI TYLKO NIEISTNIEJĄCY JUŻ AWS I NIEISTNIEJĄCA UW TO TE DWIE PARTIE WYSMAŻYŁY TĘ KOSZMARNĄ USTAWĘ O RESTRUKTURYZACJI KOMERCJALIZACJI I PRYWATYZACJI PRZEDSIĘBIORSTWA PAŃSTWOWEGO POLSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE z 08.09.2000 roku.I ŻEBY BYŁO JASNE NIE JESTEM I NIGDY NIE BYŁEM ZWOLENNIKIEM DZISIEJSZEJ KOALICJI PO-PSL ALE NAPRAWDĘ TO NIE ONI SĄ WINNI TEJ SPRZEDAŹY ONI TYLKO ZREALIZOWALI ZAPISY USTAWOWE POWYŻSZEJ USTAWY z 2000 roku a tak naprawde to spółka matka czyli PKP .S.A. Sprzedała ENERGETYKE
presai / 31.178.134.* / 2015-12-08 01:43
mieli 8 lat by to odkręcić i nie zrobili nic
ehhh / 83.19.24.* / 2015-10-19 15:31
masz rację, tylko, że AWS czy UW to obecna PO... więc jakby to powiedzieć: Oni zaczeli i dalej się temu przeglądali nic nie robiąc
Karol890 / 141.0.12.* / 2015-10-19 19:03
Nie tylko spójrz poniżej na mój wpis.... Dzisiejszy PIS to między innymi ZLEPEK SPADOCHRONIARZY Z AWS I UW...na czele z mistrzem miękiego lądowania panem posłem TCHÓRZEWSKIM!!!!!!
CD / 80.55.90.* / 2015-10-19 08:50
Kolego ludzie AWS i UW tworzą teraz PO
Karol890 / 141.0.12.* / 2015-10-19 18:57
Nie tylko kolego bo obecny PIS TAKŻE ZOBACZ POSEŁ TCHÓRZEWSKI DZIŚ KLUB PARLAMRNTARNY PIS TWÓRCA I POSEŁ AWS SPRWOZDAWCA DO TEJ USTAWY KOSZMARNEJ USTAWY...A DZIŚ WIELKI KRYTYKANT TEGO CO SAM ZMAJSTROWAŁ z koleją w 2000 roku...mało tego wtedy urlopowany NA CZAS SPRAWOWANIA MANDATU POSŁA prominentny pracownik dyrekcji elektroenergetyki kolejowej bo tak się nazywała wtedy przed tą ustawą dzisiejsza PKP ENERGETYKA...LUDZIE NIE WMAWIAJCIE GŁUPOT SPOŁECZEŃSTWU..ZNAM SPRAWE OD PODSZEWKI BO W KOLEJOWEJ ENERGETYCE PRZEPRACOWAŁEM 33 LATA
dfsdfsdffgsdgrdger / 31.183.61.* / 2015-10-18 21:03
A co się stało z UW? Wyparowała czy może się przepoczwarzyła, wchłonęła część AWS i przebrandowała na Obywatelską Platformę? Dla ciebie wystarczy zmienić nazwę i jest ok? Między AWS-UW były jeszcze rządy SLD i PiS, i tamci jakoś nie realizowali tej ustawy, o której piszesz.
Karol890 / 141.0.12.* / 2015-10-19 19:20
Już odpowidam dzisiejszy KLUB PARLAMENTARNY PIS TO ZLEPEK MIEDZY INNYMI BYŁYCH POSŁÓW AWS ORAZ UW NA CZELE Z BYŁYM POSŁEM AWS PANEM TCHÓRZEWSKIM DZISIAJ PRZYPOMINAM JEST POSŁEM PIS ..I TERAZ TRZYMAJ się PAN POSEŁ TCHÓRZEWSKI BYŁ GŁÓWNYM PROJEKTANTEM I POSŁEM SPRAWOZDAWCĄ DO WŁAŚNIE TEJ USTAWY ..TEJ KOSZMARNEJ USTAWY z 2000 roku...a w latach 2005-2007 miał okazje ją poprawić tak żeby nie sprzedać PKP ENERGETYKI...WYSTARCZYŁ W USTAWIE WPIS ŻE AKCJE PKP ENERGETYKI SĄ NIEZBYWALNE I PO LIKWIDACJI SPÓŁKI MATKI CZYLI PKPS.A. Przejmuje je skarb państwa IDENTYCZNIE JAK W PRZYPADKU PKP PLK.S.A a SLD NIE PRYWATYZOWAŁO BO CAŁY KLUB PARLAMENTARNY W 2000 roku trzeba to uczciwie przyznać głosował jak jeden przeciwko tej ustawie...i uważał ją wtedy za szkodliwą dla polskiej kolei....choć trzeba przyznać że w latach jak rządził 2001-2005 też nie kiwnął żeby ją poprawić
jurys45 / 62.122.124.* / 2015-10-18 09:59
To juz NIE ma zadnego znaczenia dla 3 BILIONOW dlugu !!!
Polka4 / 83.25.89.* / 2015-10-18 09:39
PO się spieszy z wyprzedażą tego, co jeszcze jest polskie, bo czas ich panowania, a raczej rozkradania i rujnowania Polski, jest krótki. Naród wrze i wkrótce zażąda rozliczenia zdrajców, sprzedawczyków, aferzystów i złodziei.
FERDYNAND KOT / 31.61.140.* / 2015-10-18 09:38
"Genialna" ekipa liberałów - aferałów, reżyserów licznych afer globalnych i niezliczonych afer lokalnych, zamiatanych pod dywan, słynnym hasłem Umiłowanego Przywódcy, obecnie bawiącego na salonach UE,cyt."... nic się nie stało", sprzedała wszystko co możliwe i co niemożliwe, np. kolejkę linową wraz z Kasprowym Wierchem. Dlaczego po czteroletnim okresie błędów i wypaczeń, nasz umęczony i zagubiony lud ponownie zakochał się w ekipie liberałów - aferałów i zmutowanych marksistów - ateistów, którzy realizują dewastacje naszej kultury, wprowadzając w postaci knotów ustawowych, dzikie zwyczaje i obyczaje herezji homo - gender? Czy myśmy już utracili nie tylko rozum i pamięć, ale i instynkt samozachowawczy? Oto pytania z serii BYĆ ALBO NIE BYĆ!
12321 / 31.182.82.* / 2015-10-18 09:27
http://www.krs-online.com.pl/msig-4662-27494.html
tutaj można sprawdzić co to za firma. Kapitał zakładowy w wysokości 5.000 zł. Z KRS wynika, że wspólnikiem jest VISTRA SHELF COMPANIES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tu link do KRS http://www.krs-online.com.pl/vistra-shelf-companies-sp-z-o-o-krs-195512.html
Reprezentantem firmy jest GAUNT CHRISTIAN GUY - który wg
http://www.biztok.pl/biznes/portret-polskiego-prezesa-rekordzista-zasiada-w-kilkuset-spolkach_a15817 jest ............" Christian Guy Gaunt, który ma na koncie ponad 600 wpisów (większość archiwalnych). I to bardzo różnorakich: według rejestru był i prezesem Onet Holding, spółki Żabka Polska, zasiadał w zarządzie Lux Med, Empik Assets czy Ikea Business Services.
Wyjaśnienie tej zagadki? Gaunt pracuje w Trinity Shelf Companies, spółce specjalizującej się w sprzedaży tzw. gotowych spółek. To przydatne np. przy przejęciach i fuzjach, gdy chce się szybko uruchomić działalność - gotowe spółki nie mają wad prawnych, nie mają pracowników, nie mają zaszłości i trupów w szafie. Z prawnego punktu widzenia są za to pełnoprawnymi spółkami, z kompletem dokumentów. ........." koniec cytatu
Andrzej K. / 37.249.47.* / 2015-10-18 09:22
Został im jeszcze TYLKO 1 (JEDEN) TYDZIEŃ nierządu. I będzie po nich,tzn po peło i po peeselu. Ale niestety, teraz co mogą,to rozkradają.
agagagagagaga / 87.101.31.* / 2015-10-18 09:20
Ja p*****, jak Kopaczowa znowu wygra, to mamy w PL kretynow a nie Polakow! Wiedzialem juz jakis czas temu ze mamy co prawda ludzi wyksztalconych, ale wyksztalcenie a inteligencja to 2 rozne definicje!
Jak mozna na to patrzec i nie plakac! Panstwo jest rozkradane od srodka! Jak mozna pojsc i zaznaczyc X przy ktoryms na liscie z PO, to tak jakby wspomagac zlodziei i mordercow! Tak mowie o mordercach, popatrzcie na sluzbe zdrowia - terminy tak odlegle na WIZYTY a nie na leczenie w afekcie! Zlodziei? Chyba slynne tasmy, i tona innych afer nie pozostawia watpliwosci.
Przekręt / 46.186.81.* / 2015-10-18 09:15
Bo to jest skandal, tak jak zakup Pendolino.
Sz / 185.6.53.* / 2015-10-18 09:09
Geremek i cała jego s-ka w kuluarach obrad przy okrągłym stole powiedzieli że teraz dopiero odwdzięczą się polaczkom za 1968 rok. Jak widać realizują to konsekwentnie przy niestety współudziale części narodu który głosuje na tych ..........................
OBIEKT.III / 85.222.74.* / 2015-10-18 09:06
To własnie dla takich śmieci powinien działać Trybunał Stanu. Za handel majątkiem, który należy do obywateli i to jest zagwarantowane w Konstytucji ROP powinni gnić w lochach. Co znaczy ze sprzedano? Kto na to zezwolił? Kuzwa mam nadzieję ze ten majątek sprzedany matoły w zębach go przyniosą z powrotem jeżeli to się nie zmieni to obojętnie jaki palant będzie na "tronie" bez rewolucji się nie obejdzie...To nie wasz folwark a gygrane wybory nie upoważniają hołoty do sprzedaży majątku..
rezolutek / 46.112.226.* / 2015-10-18 09:02
Koledzy styropianowcy co by tu jeszcze dało się sprzedać co stworzono w PRL?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy