Forum Polityka, aktualnościKraj

Prywatyzacja stoczni miała tło korupcyjne?

Prywatyzacja stoczni miała tło korupcyjne?

Money.pl / 2009-10-09 21:37
Komentarze do wiadomości: Prywatyzacja stoczni miała tło korupcyjne?.
Wyświetlaj:
konfesjonał / 79.188.238.* / 2009-10-15 11:01
kto pamięta jak TUSK obiecał w wyborach ze wyjasni sprawę zabójstwa gen Papały i znajda zleniodawcę tego mordu !

minęły 2 lata i cicho jak makiem zasiał.

Mariot się nie zgodził ?
hutnik12 / 77.112.216.* / 2009-10-11 17:10
Cos cie sie tak uparli na Tuska
a co robili poprzednicy to samo tylko ze po cichu
dlaczego została wyciszona sprawa sprzedaży polskiego hutnictwa
do dzisiaj cicho a tyle obiecywali poprzednicy ale to tak jak ministrem był solidarnościowiec z Huty Katowice
arch / 2009-10-11 18:30 / Tysiącznik na forum

"Jeśli ktoś nie potrafi zapanować nad swoimi ludźmi, nie
powinien być prezydentem.
-Nie chcę prezydenta, który nie odpowiada za swoich ludzi"
Donal Tusk -("Rzeczpospolita", 12 10.2005).
rapacholin / 79.188.238.* / 2009-10-15 11:04
Inny cytat, znasz ?
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od Polski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem" Donald Tusk
JAGA4741 / 81.168.168.* / 2009-10-11 06:01
Ludzie ,Prokurator krajowy jest z Legnicy ---To Dolny Sląsk jakby kto nie wiedział.To Schetynówka111111
bez zmian / 79.188.238.* / 2009-10-15 11:07
Sawicka też z tego terenu.
gołąbka Sawicka
>jeżeli tylko za friko to to pieprzę, (…). Ty mi nie mów (…….). Ja zaczynam ten drugi wątek bo jest coś do wzięcia (….).
Ku......rwa mać , tyle mam układów wypracowanych i to wszystko w łeb weźmie, bo nie problem byłoby gdybyśmy my wzięli władzę (….).
No dojście zawsze jest (….) i kręcimy lód (…..), żeby robić biznes z polityką, trzeba w ukryciu i tak dalej trzymać (…), w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <

w politykę się nie musicie mieszać, tylko kasę dajcie <
arch / 2009-10-11 12:16 / Tysiącznik na forum
-'Nie cierpię przemocy, Tom. Jestem biznesmenem. Krew to duży wydatek. - ' Sonny Corleone i Pete Clemenza
-"-Nic tak nie sprzyja mądrej i rzeczowej dyskusji, jak atmosfera pieniądza.
" Ojciec Chrzestny '
oczywista oczywistość / 188.33.72.* / 2009-10-11 04:31
GRABIEŻ JAKO FORMA POSTĘPU
Ależ drodzy Państwo, Polska ma przestać istnieć nie tylko formalnie (podpisany TL), ale także (a może przede wszystkim) realnie. To się dzieje od 20-tu lat. Tylko teraz towarzystwo skacze sobie do gardeł, bo to są już resztki, a chętnych nie maleje (kiedyś oficjele mówili nawet, że pierwszy milion trzeba ukraść - to były czasy !). No i oczywiście jest to wszystko zgodne ze standardami UE, a nawet przez nie usilnie wymuszane. Tak ma po prostu być, aż ostatni zgasi światełko nad tą umęczoną Polską. No, ewentualnie jakaś tania siła robocza może zostać. Reszta to zawracanie głowy. A kto tego nie widzi ten kiep i kropka.
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-10-10 10:37
Ludzie!!! Przecież okrągłostołowa banda od 1989 roku, stanowi jedną niepodzielną bandę, która dla niepoznaki, podzieliła się na PO, PiS, SLD, PSL, itd!!! Dzisiejsze afery to czubek góry lodowej!!! Prawdziwych afer nigdy nie poznamy a te obecne, nagłośnione dzisiaj, służą do zneutralizowania PO przez razwiedkę rodzimą i nie tylko rodzimą!!! Po co? Ano ma byc preziem Dr Olechowski i nie ma dyskusji! Natomiast premierem może by ktoś od Piskorskiego albo od Napieralskiego i tyle!!!
dareg / 87.207.65.* / 2009-10-10 09:53
a może tzw. sprzedaż stoczni była sfingowana na potrzeby wyborów do eurokołchozu ?
czy ktoś widział tą umowę z katarczykami ?
takie jaja to tylko w tuskolandzie - chyba smieją się z nas nawet w górnej wolcie
arch / 2009-10-10 10:39 / Tysiącznik na forum
"Jeśli ktoś nie potrafi zapanować nad swoimi ludźmi, nie powinien być prezydentem.
-Nie chcę prezydenta, który nie odpowiada za swoich ludzi" Donal Tusk -("Rzeczpospolita", 12 10.2005).
a320 / 83.9.192.* / 2009-10-10 09:52
"Jak informuje "Rzeczpospolita" przez spółki córki Stoczni Gdynia miało dochodzić do wyprowadzania pieniędzy. Firmy, sprzedawane osobom fizycznym za niewielkie pieniądze, były jednocześnie wierzycielami stoczni. Po transakcji stocznia szybko realizowała zaległe płatności. Nabywca mógł zarobić kilkakrotnie więcej, niż zapłacił za spółkę."

No koledzy z pisu, teraz możecie wykazać się wiedzą w zakresie działania spółek.
Wyjaśnijcie o co chodzi
arch / 2009-10-10 10:31 / Tysiącznik na forum
'Mogę stanąć nago na głowie na szczycie Pałacu Kultury i powtarzać, że prywatyzacja już przyniosła Polsce biliony złotych, że polskie przedsiębiorstwa są mało albo nic nie warte i dlatego są tanio sprzedawane'" Tusk nagi, "G W 14-15 .08 1993.
dori_m / 77.254.65.* / 2009-10-11 15:38
Prywatyzacja stoczni miała tło korupcyjne:
Od afery do afery,
nizależnie od maniery,
Tfuska wszystkie ministery,
Zgodne gładkie i zaradne,
szczere, słodkie i układne
dopóki, który nie wpadnie,
a jak wpadnie i namiesza
to i tak niewiele zmienia.
VonRUDY / 83.29.207.* / 2009-10-10 09:44
Rudy zakłada nową partie po porażce solidności w 2001 i peowności w 2009 proponuje PIM Prawda i Miłość z tych dwóch rzeczy her Rudy jest znany:)
janiszek72 / 2009-10-10 09:42 / Tysiącznik na forum
Proponuję wsadzić do p****** całe to platformerskie szemrane towarzystwo szopenfeldziarzy. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
arch / 2009-10-10 09:30 / Tysiącznik na forum
"Przychodzisz do mnie i prosisz: "Donie Corleone, daj mi sprawiedliwość?".
- Nie prosisz jednak z szacunkiem, ani myślisz nazwać mnie ojcem chrzestnym.
TWARDY56 / 2009-10-10 08:53 / Bywalec forum
SLD w początkach afery starachowickej też broniło swoich jak skończyło to wiemy teraz PO mocno broni Sawicką ona opowiadała jak to będzie się krecić lody po wygranych wyborach jej przepowiednia życzeniowa się spełnia wszystkiemu winny jest Tomasz i Kamiński oj nie wiedzie się PO w realizacji kręcenia lodów Pitera ta baba miała stać na straży korupcji a broni swoich jak wściekła lwica PO NAJBARDZIEJ OSZUKAŃZCA PARTIIA DZIEJĄ SIĘ CUDAAAAAAAAAA
arch / 2009-10-10 09:42 / Tysiącznik na forum
" Don przerwał, jego głos stał się surowszy.

- A gdybyś przyszedł do mnie, moja kieska byłaby twoją. "
Mario Puzo -Ojciec chrzestny
PrawdaKtóraBoli / 89.187.232.* / 2009-10-10 08:35
Moim zdaniem, one były przygotowywane na wybory prezydenckie ale sprawa rzeszowska to przyspieszyła.

----------------------------------
"ciemny lud to kupi" powiedział kurski o wyborcach pisu i się nie pomylił.
arch / 2009-10-10 10:34 / Tysiącznik na forum
'Wielu działaczy KLD kończy później na ławie oskarżonych. Najbardziej spektakularny był przypadek lidera liberałów w Warszawie Andrzeja Machalskiego, który został skazany za narażenie KGHM na milionowe straty
-"Donald Tusk: kariera brata łaty". "GW", 15-16 10. 2005).
man13 / 2009-10-10 00:01 / Tysiącznik na forum
Jak wynika z doniesień Solidarności, korupcja polegała na braku rozmów ze związkami i rozmowach bez związków. Związki natomiast, wraz z prezydentem, zwięźle pertraktowały nad podziałem honorów po zakończeniu solidarnego postępowania CBA i BBN, co jest samo w sobie korupcjogenne i bez związku.
a320 / 83.9.192.* / 2009-10-10 00:08
oczywiście.
Nawet proszę kolegi nie pozwolono związkowcom, wynieść co lżejszych składników majątku na złom.
man13 / 2009-10-10 00:24 / Tysiącznik na forum
I to jest świadectwo braku odpowiedzialności za potrzeby stoczniowca i jego przedstawicieli. Do czego to doszło?
WACUŚ z KAZIMIERZA / 83.29.248.* / 2009-10-09 23:45
Stary Marksio nie przewidział, że nadejdą takie czasy, gdy to odBYT BĘDZIE KSZTAŁTOWAŁ ŚWIADOMOŚĆ. PO aferze odbytniczej POlańskiego, ELYTY POlskie mnie przekonały całkowice, że to tak jest w tej homocywilizacji europejskiej Odpuściłem sobie już nawet aferę hazardową, przy okazji której knajactwo PO tę tezę potwierdziło pod każdym względem. Że też wcześniej stary Marksio na to nie wpadł, że w odBYCIE takie moga być POkłady obłudy, hipokryzjii i zakłamania. ALE PO AFERZE STOCZNIOWEJ, gdzie wycprzyli WYBRZEŻE ze STOCZNIAMI za pól jachtu, których niejeden LODZIARZ ma kilka, to już nie mam wątpliwości że u wielu osobników jeno odBYT się tylko ostał
a320 / 83.9.192.* / 2009-10-10 00:10
o widzę, że jesteś akurat w trakcie aktu miłosnego. Pozdrów kolegę od bywalców portalu
a320 / 83.9.192.* / 2009-10-09 23:43
Według postanowień kodeksu karnego każdy funkcjonariusz publiczny musi zawiadomić prokuraturę niezwłocznie, jeżeli podejrzewa przestępstwo.

Wszystkie rewelacje CBA, które ujawni Kamiński teraz, skończą się dla niego prokuraturą.
W dodatku ujawniając afery teraz pokazuje, że zbierał haki na Tuska od dłuższego czasu.
Czyli daje Tuskowi dowody na to, że działa w interesie jednej partii politycznej.
On świadomie lub nie popełnia polityczne samobójstwo.
Efekt wyborczy będzie taki jak w 2007 roku
rot33 / 83.7.4.* / 2009-10-10 10:59
jaka prokuraturę ?... to skorumpowani ludzie są wystarczylo spojrzeć na tego czumę,,, wygladał i mówił jak "wyjdz mi z tąd"

Popieram spokojnie Kamińskiego jedyny uczciwy i sie nie boi.
Swoją drogą pamiętacie co sie stalo z Papałą jak drażył za głeboko miał gośc jaja.
dori_m / 77.254.65.* / 2009-10-11 15:41
Prywatyzacja stoczni miała tło korupcyjne:
czy to Sopot, czy afera inna,
zawsze Tfuska to jest wina!!!
wefagrht / 213.238.113.* / 2009-10-10 07:03
Prokuratura jest polityczna policja Tuska widac to po Rzeszowie i zachowaniu prokuratora krajowego. Nie dziwie sie, ze Kaminski rozsyla materialy do kogo moze. W prokuraturze albo by zaginely albo zostaly odpowiednio podrasowane na rzecz Donka. A co robily dotychczas ABW, CBS? Kompletnie nic. CBA to jedyna instytucja niezalezna dotychczas od Donka i majaca odwage cokolwiek ruszyc w tej stajni augiasza.
grek_pl_zorba / 62.21.4.* / 2009-10-10 00:37
Uspokój się pieniaczu, i pomyśl za nim obślinisz te forum.Twój guru już przegrał, ale ty jeszcze tego niezauważyłeś, więc zwijaj żagle nic tu po tobie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy