Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przedsiębiorco, przyznaj się, zanim inni zrobią to za ciebie

Przedsiębiorco, przyznaj się, zanim inni zrobią to za ciebie

Wyświetlaj:
leowek / 188.33.197.* / 2011-11-25 13:04
zomowy sa niestety powodem braku wolnosci gospodarczej i kiepskim wprowadzaniem swiezej krwi do bizesu. konkurencji nie ma dla obecnych biznesow a te w h*** graja a co mozna zrobic przy takich podatkach i regulacjach jak nie dogadac sie by przetrwac. biurwy z uokik powinny byc zwolnione i pokazac co potrafia zakladajac konkurencyjne uczciwe biznesy. narazie tylko pokazuja jak to sa niby potrzebni nierozumiejac ze sam strach przed ich wladza domyka rynek. ja mam juz dosc klientow straszacych mnie tym gownem za swoja wlasna glupota jesli nierozumieja umow ktore podpisuja. odpowiedzia jest cos co nie istnieje a wszystkie dyletanty twierdza ze istnieje w polsce WOLNY RYNEK
kuhkjhj / 178.36.132.* / 2011-11-24 12:54
Proponuję aby wprowadzili jeszcze kary za ustawianie przetargów. Jak również to, że w tym chorym kraju potrafią wybrać najtańszą ofertę dla zasady - nie ważne, że chińskie czy kosztowna konserwacja - ważne, że d**a chroniona bo nikt nie zarzuci organowi, że wybierał tą najtańszą ofertę. Trochę rozsądku by się przydało. Jeżeli cena nie będzie głównym wyznacznikiem to producenci i wykonawcy będą mieli szanse walczyć jakością a na tej zależy wszystkim.

Najnowsze wpisy