Forum Polityka, aktualnościKraj

Przedsiębiorcy pomogą ściągać abonament?

Przedsiębiorcy pomogą ściągać abonament?

Money.pl / 2011-06-01 07:45
Komentarze do wiadomości: Przedsiębiorcy pomogą ściągać abonament?.
Wyświetlaj:
madzia_5 / 2011-06-20 12:18
Czy ludzie powinni płacić w ogóle ten abonament, jeśli płacą
prywatną telewizje: Polsat Cyfrowy, Cyfra+, Telewizja n,
Telewizja na kartę TVN itd. nie oglądając za zwykłej anteny, na
której tylko są Programy TVP1, TVP2, Polsat, TVP info ??????
Moim zdaniem, to jest wymyślanie sobie następnego źródła: jak tu
zarobić i gówno w tym kierunku zrobić!!! Takie jest moje zdanie,
nie można wszystkich ludzi wrzucać do jednego worka, ponieważ
niektórzy oglądają tylko państwową telewizję, która nadawana
jest ze zwykłej anteny i Ci ludzi powinni płacić, a nie Ci
którzy już płacą prywatną telewizję. A poza tym mogę mieć wiele
odbiorników w domu czy w pracy, ale korzystam z komputera, za
który nie mogą się doczepić. Nie zapłacę ani złotówki za nic, tym
szują!!!
Sławek1962 / 188.33.188.* / 2011-06-05 19:10
jaki podatek za co??? płacę za tv cyfrowy polstat,więc nic nikomu nie kradnę.Telewizor kupiłem w sklepie za swoje pieniądze ,więc wszystko mam legalnie.Skąd nagle jakiś podatek i to akurat na poczet TVP?? ja ich nie znam i znać nie chcę.Niech im płaci J.Kaczyński,on tam ma duże poparcie.
przedsiebiorczaZG / 62.87.177.* / 2011-06-03 13:54
Zgadzam się z jakub2. Dawno polskie radio i telewizja nie maj roli społecznej tylko polityczną. Ciekawe programy już dawno zeszły z emisji..... nie ma co oglądać ani słuchać, więc dlaczego płacić podatek.
Poza tym ja jako przedsiebiorca świadcze usługi w siedzibie klienta, to za co mam płacić?
Pozdrawiam
-----------------------------
o finansach dla wszystkich http://14.pl/o_pieniadzach
jakub2 / 91.94.220.* / 2011-06-02 22:41
Polskie radio i telewizja realizuje programy polityczne i reklamowe i za to ma ją płacone przez zleceniodawców , dlaczego społeczeństwo ma płacić jeszcze raz za coś co już zostało opłacone ? Po za tym reklama i głupawi politycy to nie są programy do oglądania za które społeczeństwo musi płacić , właściwie to nikt nie powinien płacić za taki chłam który kręcą niezbyt rozgarnięci twórcy tychże programów , a telewizja i radio dawno przestały spełniać rolę mediów społecznych , bo jak wyżej wspomniałem są na usługach biznesu oraz polityki i to oni niech im płacą . Natomiast taki radio-komitet ( KRRiT) o korzeniach PZPRowskich powinien być dawno zlikwidowany jako szkodliwy i pasożytniczy twór który wykonuje wiele zlej nikomu nie potrzebnej roboty
acomitam / 87.204.92.* / 2011-06-02 15:38
A jak firma nie ma ani radia, ani TV to też ma płacić? Co za s*****...
Diudiu / 83.18.164.* / 2011-06-02 15:03
To nie jest abonament tylko podatek od posiadania RTV więc prosze się wyrażac precyzyjnie.
Ob-Server / 178.36.241.* / 2011-06-01 07:46
A Komisja Europejska przygląda się abonamentowi jako niezgodnej z prawem publicznej pomocy finansowej. O co tu chodzi?

Najnowsze wpisy