Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przedsiębiorcy zapłacą większe daniny

Przedsiębiorcy zapłacą większe daniny

Marcin / .* / 2004-02-25 10:21
Komentarze do wiadomości: Przedsiębiorcy zapłacą większe daniny.
Wyświetlaj:
Wiesiek / .* / 2004-03-08 14:41
Panie Hausner: zrób Pan podstawę opodatkowania nie 120% ale 240% . Będziesz miał Pan 2razy więcej kasy , aby rozdać wszystkim potrzebującym oraz niezbędnym w tym kraju !
Wiesiek / .* / 2004-03-08 14:41
Panie Hausner: zrób Pan podstawę opodatkowania nie 120% ale 240% . Będziesz miał Pan 2razy więcej kasy , aby rozdać wszystkim potrzebującym oraz niezbędnym w tym kraju !
xrobert / .* / 2004-03-05 14:01
Ku...a już dawno wnioskowałem aby opodatkować przynależność do partii poltycznych każdy rok stażu to 1%Będziemy mieli zapchane wszystkie dziury.Kto za proszę o wpis- może będę kandydował w następnych... i bulił
Kaz / .* / 2004-03-05 12:12
Ten pomysł na zebranie od nas dodatkowego haraczu da odwrotny skutek od zamierzonego.Większość firm i tak ledwo wychodzi do przodu. Ja już teraz aby zaoszczędzić na zusie i księgowej zawieszam działalność co drugi miesiąc, bo jest to dla mnie za duże obciążenie jak dla jednoosobowej firmy.Dzięki temu płacę legalnie połowę tego co powinienem i jakoś tam ledwo przędę.Faktury klientom wystawiam w miesiącach w których działalność jest wznowiona. Jak zus skoczy mi o 500 zł. to pieprzę to wszystko i przechodzę w czarną strefę!!! Jak większosć przejdzie to nawet faktur nikt nie będzie potrzebował :)
MAREK / .* / 2004-03-02 00:24
Skandal - kiedy wreszcie nasi "politycy" zaczną myśleć jak racjonalniej wydawać NASZE pieniądze a nie tylko o tym, w jaki kolejny sposób NAS okraść? Towarzysze "politycy" ! Może siebie opodatkujcie co?
mad / .* / 2004-03-01 10:12
Plan Minca w latach 50-tych odnośnie małych zakładów to małe miki. Drapieżność, rabunkowa gospodarka i wręcz idiotyczny fiskalizm to cyrk.Po 60 latach prowadzenia firmy trzeba myślec o zejściu do podziemia. A tak z tym walczyłem.Obecny system godpodarczy jest tylko dla cwaniaków.
gift / .* / 2004-03-01 10:11
Za kilka lat przedsiębiorcy będą musieli oddać po jednej nerce, po jednym oku, itd.
wiesiek / .* / 2004-03-01 10:02
Na stare lata zatrudniłem 2 osoby, aby mieć więcej czasu dla siebie. W tym przypadku (jak wprawadzą)zwalniam te osoby (niech płaci budżet) a ja i tak dam sobie radę. Nie będę miał kontroli PIP i zaoszczędzę . Skrócę sobie godziny pracy .
celina / .* / 2004-03-04 08:52
zrobilabym tak samo, środki do tej pory zgromadzone zainwestowalabym w odpowiednim T F Inwestycyjnym ,i tez bym dobrze zarobila
mortie / .* / 2004-03-01 09:37
No tak jak się nie ma pomysłu na gospodarkę, to ma sie pomysły w stylu:"Prolletariusze wszystkich krajów łączcie się..."Smutne jest to, że Ci co rozłożyli gospodarkę...teraz ja naprawiają...Ciekawe czy mają pomysł jak obciąć swoje dochody, no chyba ,że to jest pomysł.... no,no brawo Panowie i Panie...zastanówcie się czy warto ryzykować...
JA / .* / 2004-03-01 08:16
Chyba sobie można pomażyc o własnej działalności gospodarczej a rząd bardzo ładnie ściąga na dół przedsiębiorców, bo po co rozwijać gospodarkę.
George / .* / 2004-03-01 04:46
Powtarzam się, ale powtórzę to raz jeszcze. Dobry komunista, to martwy komunista, niezależnie czy jest spod znaku SLD, UP, ZSL, Solidarności itp, itd. Przez ostatnie 15 lat, przy głosie byli ludzie naznaczeni lewicowym odchyleniem i oto zbieramy tego plon. Dopóki w tym durnym narodzie nie zmieni się nastawienie do lewicy, nic sie nie poprawi. A że się nie zmieni więc...
nowy biznes / .* / 2004-02-29 21:05
A co z nowymi firmami?Jak mamy tworzyć miejsca pracy?Rząd razi prosto w przedsiębiorczość!Mogłem siedieć na pensji ale chcę coś zrobić i za to ma dostać kare?!
Zdaniewski / .* / 2004-02-29 19:06
Jest to smutne i zal mi was rodacy. Za to jestem zadowolony, ze wyemigrowalem z peerelu w 1970!
RP / .* / 2004-02-29 18:33
Niestety "nasz" rząd PANA M przeszedł wszystkie możliwe granice głupoty i afer. Gdzie te hasła przedwyborcze. Efekt tych zmian będzie taki że duża część małuch i średnich firm padnie co sprytniejsi uciekną do innych krajów gdzie nie mówi się o wsparciu drobnego przedsiębiorstwa lecz to się robi, a tu będzie tak jak to mówiłosię 10 lat temu w kaberetach " ostatni wychodzi i gasi światło" a może o to chodzi
Tomasz / .* / 2004-02-26 10:18
Przedsiębiorcy nie zapłacą większych danin!Więcej wogóle NIE MUSZĄ PŁACIŚ ŻADNYCH DANIN! Mamy wolny rynek. Już niedługo będziemy człokiem UE a to wiele implikuje. Od czterech lat prowadzę dziłalność i z miesiąca na miesiąc płacę coraz więcej (...) każdy zna ten ból. I wydaj mi się że znalazłem wyjście z tej sytuacji. Zamieżam zarejestrować firmę w Czechach albo na Słowacji. Podatek liniowy 15% koszty na tamtejszy ZUS o wiele mniejsze a i słyszałem że i urzędnicy bardziej kompetentni i ludzcy. Działalność można prowadzić w każdym kraju UE w tym w Polsce a danine płaci sie dla Czechów i tam też trzeba się leczyć, ale jak sobie przypomnę ostatni raz u lekarza byłem 1.5 roku temu i to prywatnie także takie rozwiązanie mi odpowiada. Może znajdzie sie ktoś kto ma jakieś doświadczenie w tej kwestji.
h / .* / 2004-02-29 19:51
mozna płacić znacnzie mnije na zus już teraz w Polsce..jeśłi nie wiesz jak zachęcam LEW701@WP.PL pomogę znacznie obniżyc składkę
Zbyszek / .* / 2004-03-10 19:44
Witam,jestem ciekawy tego rozwiazania obnizajacego legalnie ZUS,Pozdrawiam
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy