Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Przedświąteczna atmosfera sprzyjała wzrostom

Przedświąteczna atmosfera sprzyjała wzrostom

Wyświetlaj:
gollum / 2007-04-07 10:47 / Uznany Gracz Giełdowy
Na chwilę oderwałem się od gotowania barszczyku...

Redakcji Money.pl, wszystkim moim przyjaciołom z forum oraz forumowiczom, których nie znam życzę

WESOŁEJ KURY
I MOKRYCH JAJ!!!!

czy jak to tam leciało...

Zdrowia :)
warren buffet / 2007-04-07 10:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
miałem paskudny sen. otoz my swietowalismy a giełda dziś działała. zrobili wielka dystrybucje. zanim sie spamiętalismy ze gielda działa, wszystko było juz po 20% tansze...

to byl straszny sen... mam nadzieje ze sny sie na odwrót spelniaja.
Big Lebowski / 2007-04-07 11:28 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
i oczywiscie po 20% spadku uznales ze wszystko jest taniutkie i obkupiles sie cfaniaczku..ubiegles wszystkich...
sumani / 2007-04-07 10:56 / Plankton giełdowy
jak się śni to się nie spełni .... ... ku wielkiemu zadowoleniu nas wszystkich :)
warren buffet / 2007-04-07 10:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
NFI 09 Kwiatkowski => MIDAS
NFI 02 => Krezus NFI

ha ha, ten Karkosik to ma wyobraźnie, bu ha ha
. / 2007-04-07 11:18 / ................
I tak niezle,mial sie nazywac leming..... od tych zwierzatek co na slepo ida ku zgubie za przywodca
sumani / 2007-04-07 10:53 / Plankton giełdowy
ma wysokie poczucie własnej wartości
j47 / 2007-04-07 10:10 / Tysiącznik na forum
Życzę całemu forum wszystkiego co najlepsze . SZANUJMY SIĘ WSZYSCY NAWZAJEM !!!
(do wtorku ! )
dominik 30 / 2007-04-07 08:19 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
Witam! Szczślieych, Wesołych,Zdrowych, Mokrych, a przedewszystkim Rodzinnych Świąt Wielkanocnych abyście zapomnieli na tę parę dni o tej naszej nieszcześliwej miłości do GPW i zarezerwowali czas dla najbliższycpozdrawiam.

Najlepszego życzę!
szczypiorek / 2007-04-07 00:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kochani! Ja także pragnę życzyć wszystkim Wesołych Świąt! Rodzinnych, spokojnych, radosnych! Pysznych bab wielkanocnych i mokrego Śmigusa dyngusa! Życzę wszystkim, by przez te pare dni nie myśleli o GPW!

Zatem jeszcze raz! Wesołych Świąt!
nowicjusz trwoniacy / 2007-04-06 23:36 / "Dawca Kapitału"
DO KOKO
wiesz co,kolejny raz widze Cie na forum i wiecznie piszesz rzeczy typu zaopatrujemy sie ,cena iles tam zlotych..itp.takie komentarze zatrzymaj dla siebie,mysle,ze na tym forum jest duzo ludzi madrzejszych od Ciebie i nie klapia ozorem na lewo i prawo kupuj to kupuj tamto.mysle,ze jestes tu od niedawna,wiec mam propozycje bys zachowanie dostosowal do zwyczajow tego forum skoro gosciem jestes rzadkim i nie wnosisz nic tutaj(zadnej wiedzy merytorycznej)troszke ochlon,pozdrawiam i Wesolych Swiat Koko
. / 2007-04-07 07:39 / ................
ale co Cie tak zdenerwowalo;jedno krociutkie zdanie na cala liste wpisow.To nie powod,zeby tak wskakiwac na czlowieka.
Szczesliwych Swiat wszystkim i spelnienia wszystkich
"snow o potedze" .
nowicjusz trwoniacy / 2007-04-07 07:59 / "Dawca Kapitału"
Mr Kropson,ja nie wskakuje na czlowieka,ale to juz stalo sie meczace to co Koko wypisuje.oczywiscie mozesz powiedziec,ze czytac nie musze,ale robi to kazdy mimowolnie-no nie da sie.poziom wpisu pozostawia wiele do zyczenia(On to powtarza ktorys raz )i te PONOC,a co Jego sasiedzi tak mowia,czy co.nie wiem byc moze ja jestem przewrazliwiony,ale pan Koko takimi wpisami zraza mocno do siebie i mysle ,ze nie tylko mnie.takwiec ja tylko proponuje p.Koko by zmienil styl-to tez jemu na dobre wyjdzie(przynajmniej tak mi sie wydaje)pozdrawiam i Wesolych Swiat
charmag / 2007-04-06 23:34 / Bywalec forum
o maly wlos, a bym zapomnial .. ech ;)

smacznego jajka, wesolosci duzo, spokoju rowniez nie za malo - kazdej i kazdemu wedle zyczenia, a zielonosci w portfelach bez wyjatkow

to mowilem ja. ;)
bebe / 2007-04-06 22:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
do "Taki jeden" - pollene ewe mam w swej stajni.
Zmargerita / 2007-04-06 22:23 / "Zielona Niedojrzała"
Zdrowych i pogodnych Świąt, smacznego jajka, bogatego zajączka oraz super mokrego poniedziałku wszystkim forumowiczom oraz redakcji money.pl
bebe / 2007-04-06 22:25 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
d z i e k u j e m y !!! i wzajemnie.
jujo / 2007-04-06 22:15 / Bywalec forum
Dla wszystkich na tym forum bez wyjątku wszelkiej pomyślności, zdrowia i spokoju od giełdy choć przez te parę świątecznych dni.
chris / 2007-04-06 23:01 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
chociaż nie miałem okazji spotkać Cię ... Wrocław ( i wielu innych rownież ... a bardzo żałuję - szkoda ...)
miło widzieć ponownie twój nick na forum ;)
pozdrawiam
foxon / 2007-04-06 21:53 / portfel / "Łapacz okazji"
witam wszystkich którzy zamiast odpoczywać dyskutują jak zarobić na GPW ;)
a policzenie PP pcguarda będzie chyba zagadką na nie jedno forum, dla mnie liczy się bardziej efekt psychologiczny i potencjał wzrostu z wyceny 1 grosika :)
Zmargerita / 2007-04-06 22:34 / "Zielona Niedojrzała"
Bardzo mozliwe, ze sie mylę, ale wg moich obliczeń jeżeli pp będzie notowane przy cenie akacji 1,68 to jego wartośc będzie 1,68+10x0,01/11=0,16 Chyba taki wzór jest łatwiejszy. Chętnie się nauczę prawidłowego wzoru, jeżeli jest łatwiejszy niz mój.
wujleon / 195.150.77.* / 2007-04-06 23:13
to nie jest wartość PP tylko wartość akcji po odjęciu PP.
Natomiast teoretyczna wartość PP wyniesie:
(1,68-0,01) / (0,1+1) = 1,52 zł
tak bym to widział
czyli inaczej 1,68 minus to co obliczyłeś ;-)
koko / 87.204.105.* / 2007-04-06 23:25
no chłopaki zaopatrujemy sie w pcguard, cena docelowa 4 zł ponoć
chris / 2007-04-06 23:04 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
też tak sobie przeliczyłem
a liczę na psychogię -pp na GPW ... tak jak foxon też
najcz / 2007-04-06 22:32 / Tysiącznik na forum
1 akcja =1 pp na 10 akcji po 1 gr.chyba tak wychodzi.
chris / 2007-04-06 23:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
PP
foxon / 2007-04-07 15:31 / portfel / "Łapacz okazji"
nie zdziwił by mnie fakt że siedzący dotąd cicho PC Guard stał by się nowym celem spekulacji po mastersie, fonie itp. :)
foxon / 2007-04-06 22:14 / portfel / "Łapacz okazji"
apropos pc guarda nowy komunikat spółki:

2007.04.06 01:07
PC GUARD SA powołanie osoby zarządzającej [ wersja do wydruku / powiększ czcionkę ]

2007-04-06

01:07:00

GIEŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-PCGUARD-(PL)

PC GUARD SA powołanie osoby zarządzającej

Raport bieżący 8/2007
Zarząd PC Guard S.A. z siedzibą w Poznaniu na podstawie par.5 pkt 1 ust.22) oraz par. 28
Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 roku w sprawie informacji bieżących i
okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych informuje, że na posiedzeniu
Rady Nadzorczej w dniu 05 kwietnia 2007 roku została podjęta Uchwała nr 6/04/2007 w sprawie
powołania do składu Zarządu Pana Mariusz Bławata.
Pan Mariusz Bławat będzie pełnił funkcję Członka Zarządu.
Informacja na temat wykształcenia, kwalifikacji i zajmowanych wcześniej stanowisk wraz z
opisem przebiegu pracy zawodowej zostanie umieszczona na stronie internetowej Spółki.

Pan Mariusz Bławat nie prowadzi innej działalności poza przedsiębiorstwem emitenta.

Pan Mariusz Bławat pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej DIVICOM S.A. - podmiotu zależnego od
PC Guard S.A.

Pan Mariusz Bławat nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na
podstawie ustawy o KRS.

kom espi zdz
charmag / 2007-04-06 21:44 / Bywalec forum
hmm to jest firma, gielda zamknieta, ale komentarz JEST
szacunek!

ps. gratulacje dla swiezo upieczonego TATUSIA!
cory sa super! moja ma juz 3 miechy ;)
bielicjusz / 2007-04-06 21:43
witam.
obserwuję to forum niemal codziennie już od roku, gdyż "przygodę" z giełdą zacząłem w kwietniu' 06, tj. przed samymi majowymi spadkami- cóż, taki lajf...
jak już wspomniałem, czytam te Wasze komentarze nie zabierając głosu, gdyż wciąż się uczę rynku, a im więcej rozumiem, tym bardziej zdaję sobie sprawę z tego jak mało jeszcze wiem. i narazie tak pewnie pozostanie. w każdym razie- dziękuję za lekcje, jakie od Was pobieram mimo, że o nich nie wiecie- SZACUNEK!
a teraz, kierując się wyłącznie prywatą chcę, o ile to możliwe wyciągnąć od Was (w szczególności od Uznanych Graczy) 1 info, na którym mi b. zależy. prawdopodobnie nie ma tu wielu wróżbitów ale, czy mógłby ktoś spróbować przewidzieć i opisać potencjalne zachowanie PP Ponara, które będą notowane w przyszłym tyg?
biorąc pod uwagę ostatnie spore wzrosty na tym papierze i stosunkowo wysoką ich wartość (PP były przyznawane w stos. 1:6) czy sądzicie, że we wtorek i w następnych dniach będzie ostre sypanie i duży zjazd, czy niekoniecznie?
z góry serdeczne dzięki za ewentualne uwagi. życząc spokojnych i uśmiechniętych świąt, pozdrawiam
b.
Eres / 2007-04-06 21:30 / portfel / Wieczny debiutant
A na trójce "Modlitwa".
bebe / 2007-04-06 21:35 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
modlitwe mam caly czas w glowie, towarzyszy mi na codzie.
bebe / 2007-04-06 21:28 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Witajcie ! wesolych i pogodnych i zdrowych i niezapomnianych Swiat zycze Wszystkim tu na Forum.
doczytalam sobie dopiero teraz Was, na poczatku bardzo sie ubawilam, potem upiliscie swietnymi trunkami, a i poczestunki byly pychota, jestem syta, urobiona garami, juz sie piecze serniczek /ser wlanej roboty/, wszystko co tam napisaliscie - tak mam, ale, ale , ale - musze dodac, ze serwantke pije, a ze smietanki robie sobie maseczke kosm. cacuszko.
warren buffet / 2007-04-06 21:37 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
trunki są ok :)
Zmargerita / 2007-04-06 22:45 / "Zielona Niedojrzała"
Warren, poproszę o przepis na vermut w okolicach 2l. Wiem, że Twojego przepisu nie mozna sobie podzielić ot tak, ponieważ proporcje się nie zgodzą. Jak wyprodukuję 12 l to mnie rodzina do AA zapisze. Przeczytaj uważnie napis na paczce cukru, którego uzywasz do przepisu. To nie jest cukier waniliowy:))
warren buffet / 2007-04-07 08:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
to jest bardzo proste. podziel to sobie proporcjonalnie. jak chcesz 2x wiecej to robisz z przepisu wszystkiego 2x wiecej... ale 2L to troszke mało, byś musiał dawac 1\6 lyzeczki itp... ale probuj
bebe / 2007-04-06 22:18 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
marzylam ,aby kiedys moj bufet zajmowaly trunki wlasnej roboty, skorzystam z podanych tu przepisow, wyborne.
Zmargerita / 2007-04-06 22:40 / "Zielona Niedojrzała"
polecam limoncello (to jest ta cytrynówka), schłodzoną w zamrażarce
bebe / 2007-04-06 22:44 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
dobrze, zalicze, pozdro.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy