Forum W wolnym czasieLifestyle

Przedwczesny wytrysk jak leczyć

Przedwczesny wytrysk jak leczyć

jan33 / 2022-11-10 12:20
przedwczesny wytrysk, powiedzcie tylko czy mozna sie wyleczyc z takiego stanu bo ciezko byc facetem zaniedbujacym kochana zone czy moze to nie wyleczalne
Wyświetlaj:
suwalek / 185.36.169.* / 2022-11-14 10:13
Ja zamawiałem przez net, bo większa anonimowość. Wiesz jak jest. Tylko z pewnego źródła.
marczyser / 37.28.157.* / 2022-11-11 14:01
Mój mąż obecnie ma bardzo duże problemy z tym związane. Niestety ale zaczyna sie przez to pomiędzy nami totalnie psuć bo on czuje się źle,ma przez to kompleksy oraz zauważyłam, że... zaczyna unikać współżycia. Gdzie można kupić ten orgasm control? Czy to są jakieś tabletki?
suwalek / 178.255.42.* / 2022-11-11 12:49
Oczywiście,że tak. Wielu mężczyzn cierpi na przedwczesny wytrysk i wcale nie jest to takie rzadkie schorzenie. Polecałbym nie tyle jakieś poważniejsze leki ale spróbować na początku ziołowych środków. Polecany jest Orgasm Control. Jest to seria środków opóźniających wytrysk .Zawierają ziołowe składniki tak więc nie zaszkodzą. I są często polecane przez lekarzy jako ostatnia deska ratunku przed braniem leków.
nornik / 5.133.15.* / 2022-11-11 11:29
Kup sobie orgasm control na przykląd w formie tabletek - dzieki nim nasz seks jest o wiele dluzszy, czyli jak bylo maksymalnie 5 minut teraz mamy maksymalnie 20 minut czy to nie jest nieziemnska roznica? i dzieki temu moge zaspokoic swoja kochajaca zawsze zone ktora byla ze mna wiele lat w tym problemie a rozwiazanie okazalo sie tak proste

Najnowsze wpisy