Forum Polityka, aktualnościKraj

Przegrana Komorowskiego w sprawie OFE. Złamał prawo

Przegrana Komorowskiego w sprawie OFE. Złamał prawo

Wyświetlaj:
skurczybyk78 / 2014-03-12 23:46
Witam. Ogólnie sam temat mnie nie interesuje, ale dopoki w Polsce nie będzie szacunku do prezydenta dopóty nasz naród będzie g... wart. Nie przepadam za tym prezydentem, ale dziwi mnie ze można napisac tytuł art. "Przegrana Komorowskiego..." Ów Komorowski ma wysoki tytuł i imię jeszcze chyba. Tak wiec dla mnie większośc artykułów śmierdzi chamstwem, pospólstwem i brakiem szacunku do głowy państwa czy premiera (za którym też nie przepadam ze względu na brak umiejętności dyplomacji w sprawie Ukrainy gdzie zamiast spokojnie patrzeć, drą ryjki czyli też trzodę robią). To w takim układzie pytam jak społeczeństwo ma się wzajemnie szanować. W tym kraju oszust wyrasta na oszuście, nikt się tak naprawde nie lubi, a nawet sądy tylko zdzierają kase nie potrafiąc nic wyegzekwować. Taki kraj mamy
zosika / 109.231.59.* / 2014-03-25 21:44
na szacunek to trzeba sobie zasłużyć
wolny człowiek / 83.8.253.* / 2014-03-13 10:47
Aby oczekiwać szacunku, trzeba mieć KLASĘ!!!! Klasę jako człowiek i jako polityk. O ŻADNYM!!!! z wielu ekip po 89 roku tego powiedzieć nie można!!!
Prywata, niekompetencja, partyjniackie interesy, lub zwykła indolencja i głupota - to naczelne cechy wszystkich na najwyższych stołkach, więc za co należy im się szacunek?
Za to że siedzą na stołkach, które zajęli z partyjnego namaszczenia, lub wybrani przez ogłupionych lemingów?
Czy ich działania, to działania w interesie Polski i Polaków? Mam poważne wątpliwości.
wniebowziety uj / 141.134.41.* / 2014-03-12 22:52
Konstytucja ? ...skąd wiec UPRZYWILEJOWANI jak mundurowi,sędziowie,duchowni,rolnicy ,i inni? zarabiają ponad najniższa a nie stać ich na opłaty jak ci z najniższą ? Aparat ucisku i indoktrynacji jak za Komuny..OFE zarabia na siebie nie na "darczyńców".

Najnowsze wpisy