Forum Forum pracyDokumenty

Przejść rozmowę kwalifikacyjną - rozmowa kwalifikacyjna kilka przydatnych rad

Przejść rozmowę kwalifikacyjną - rozmowa kwalifikacyjna kilka przydatnych rad

Wyświetlaj:
Fenek / 85.28.130.* / 2012-05-07 19:30
Czy wiesz jakimi niepisanymi zasadami, rządzi się proces rekrutacji? Czy zdajesz sobie sprawe ze jedna odpowiedz na rozmowie kwalifikacyjnej moze zadecydować o Twojej przyszłej wymarzonej pracy? Czy chciałbyś poznać tajniki zawodowego doradcy zawodowego? Może faktycznie chcesz tylko zdobyć szybko jakąkolwiek pracę? Możliwe jednak, że zależy Ci na czymś więcej, bo chcesz wreszcie świadomie pokierować swoją karierą? Gdy piszę “cały proces”, to nie mam na myśli banalnych porad typu “najlepsze szablony CV” czy “jak się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną”. Może Cię to zaskoczy, że pani Angelika(dyrektor personalny, manager i certyfikowany coach ICC. Specjalizuje się w managerskim coachingu kariery. Laureatka ogólnopolskiego konkursu Top Manager HR 2010) zaczyna od czegoś zupełnie innego. I pokazuje, jak na poważnie zabrać się do znalezienia pracy...
Mam nadzieje że Ci to pomoże w trudnych czasach rynkowej walki o prace w jakich zyjemy obecinie.

Pzeczytaj absolutny bestseller, zastosuj się do cennych rad specjalisty i wreszcie znajdz wymarzoną pracę:

http://kariera-coaching.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Powodzenia
Fenax
juulka / 91.150.220.* / 2011-07-25 12:45
czy spotkaliście się z koniecznością wypełniania testów kompetencji przy rekrutacji? jak wygląda taki test? można się do niego przygotować?
onaonajaa / 83.27.187.* / 2012-04-26 08:38
Powiedzmy, że tak: Kiedyś byłam bezrobonta, ponieważ źle podchodziłam do najważniejszej kwestii zdobywania pracy, a mianowicie do rozmowy wstepnej, kwalifikacyjnej. Ale przypadkiem znalazłam na to sposób i teraz mogę wiele zdziałać a moje życie wywróciło się do góry nogami- w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jeśli ktoś potrzebuje rady, a dokładniej naprowadzenia na ścieżkę sukcesu to proszę napisać na siwa694@wp.pl. Podeślę materiały, by móc lepiej się przygotować! Powodzenia.
Beataaa / 109.243.149.* / 2012-01-09 14:41
kompetencji mozna się nauczyć. do testu mozesz sie przygotować, wykorzystujac informacje ze strony
www.sukces-w-twoich-rekach.pl
dodatkowo na stronie znajdzesz wiele informacji dotyczących przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, proponuja również profesjonalne przygotowanie dokumentów apikacyjnych, indywiidualnie dostosowanych do miejsca gdzie aplikujemy. i wiele wiele innych ciekawych tematów z rozwoju osobistego, nlp i kariery. Polecam!
unas / 89.72.36.* / 2011-07-26 12:30
ja osobiście nie wypełniałam takich testów, ale wiem że takie procedury teraz są bardzo popularne. zobacz na iakg.pl oni zajmują się takimi testami, monitorowaniem później rozwoju zawodowego pracowników, może znajdziesz tam wskazówki
karolcia8 / 89.167.11.* / 2011-05-20 21:36
witam
jak pokonać innych kandydatów ...
info na http://pracaabc.blogspot.com/
kammyk90pl / 89.79.100.* / 2011-03-19 04:03
Witam i zapraszam na forum założone specjalnie dla ludzi poszukujących pracę. Na forum na razie jest dosyć pusto, ale zapraszam aby się rejestrować i zadawać jak najwięcej pytań bo wiadomo, że to przyczyni się do większej ilości członków i prawdziwej pomocy oraz wspierania w poszukiwaniu pracy. Z forum współpracuje już doradca personalny, który chętnie odpowie na Wasze pytania i postara się pomóc. http://szukampracy.foreo.pl/
The Secret / 212.76.37.* / 2007-11-10 18:14
W przypadku rozmów kwalifikacyjnych dobre są wcześniejsze wizualizacje takowych. Przyciągamy to o czym myślimy, bo "Energia podąża za myślą i kreuje rzeczywistość". To prawo przyciągania. Dzięki niemu możemy osiągnąć sukces zawodowy oraz spełnienie w dosłownie każdej dziedzinie życia.
kachnica / 89.77.50.* / 2007-09-28 21:13
Rzeczywiście nie na czasie są niektóre pytania teraz najczęściej zadane pytanie brzmi-Czy możesz podać swoje największe wpadki na gruncie zawodowym?, albo na początek rozmowy proszę określić swój krąg najpierw rodzina później znajomi na moje pytanie o dokładne zinterpretownie czego ma dotyczyć to pytanie usłyszałam odpowiedź-Cy ma Pani mieszkanie własnościowe, samochód itp.Odpowiedziałam ależ co to za pytanie to chyba żart?-Nie to nie jest żart tylko pytania na czasie. Pewnie chodzi im o emigrację Polaków a tego typu pytanie ma ułatwić im odpowieź czy dany pracownik pozostanie w kraju. Tak czy siak myślę że tego typu pytania są zdecydowanie nie na miejscu.
krzysiek57 / 217.99.232.* / 2006-03-13 19:32
pozdrówka!
tydzień temu przeprowadzałem rozmowę kwalifikacyjną z dziewczyną (26 l) i zapytałem o stan cywilny. dwa dni po fakcie zadzwoniłem podziękować za czas poświęcony na spotkanie w firmie i powiadomić że wybrano inna panią,
okazała się wojującą feministką (prywatnie popieram)
która stwierdzila iz za pytanie o stan cywilny podaje minie do prokuratora.
exszukajacy / 83.7.31.* / 2006-11-05 17:16
nie dziwie sie dziewczynie, rekrutujace osoby sa dziwne uczeszczam na rozmowy aby nie wypasc z rytmu i czasami pytania rekruterów to IDIOTYZM. Najbardziej rozwalaja pytania a ile czasu poswieci Pan/ni na prace, moja odpowiedz w Polsce to chyba kodeksowo 8godz x 5 dni =40 godz. Zawsze milka rekrutujacy na taka odpowiedz
malpa123 / 83.28.133.* / 2006-08-03 20:00
Nie dziwię się- pytanie to jest niezgodne z prawem pracy.Świadczy również o nieprofesjonalizmie rekrutera.
madrala / 80.192.76.* / 2006-02-19 00:33
Ten Wasz artykuł to chyba nie pierwszego lotu (łagodie rzecz ujmując)...Może się weźmiecie do rzetelnej pracy?
EMIGRAAL / 149.254.192.* / 2007-10-04 00:18
DO PRACY TO TY SIE WEZ FRAJERZE JE.BANY. POWINNO SIE POSYPAC SETKI PROCESOW O DYSKRYMINACJE WTEDY MOZE CIUT BY BYLO NORMALNIEJ W TYM DEBILNYM KRAJU. JA S*****.OLILEM ROK TEMU I NIE ZALUJE PRACUJE SPOKOJNIE BEZ ZADNYCH REKRUTUJACYCH MNIE DEBILI, ZARABIAM JAKIES DZIESIEC RAZY TYLE CO POLACY LASKAWIE MI ZAOFERUJA... W OGOLE NIE MA POROWNANIA. WROCIC TYLKO NIE MOGE BO SKARBOWI ZLODZIEJE CZEKAJA, NO ALE ZA SIEDEM LAT I JEDEN DZIEN...TYLKO NIE WIEM CZY BEDZIE DO CZEGO WRACAC...
RKasperek / 2007-10-25 19:29
siedź tam dłużej i wygaduj takie głupoty, dzieki tobie jest mniej chetnych na jedno miejsce pracy...pozostaje cos wiecej niz 9_krotnie wieksza stawka wynagrodzenia...otóż AMBICJE. nie kazdy pragnie z********** w fabryce, czy na zmywaku w agencji!

Pozdrawiam:)
popekjr / 2006-02-24 18:38 / Bywalec forum
no nie godze sie z toba, wlasnie z takimi pytaniami spotkalem sie na rozmowie kwalifikacyjnej
kaja / 83.19.30.* / 2006-04-19 13:56
gdybym była na jej miejscu powiedzialabym ze jestem same kłamstwa a jak by mnie przyjeli to potem nie mogli by mnie wyrzucic a co by było gdybym powiedzial na rozmowie ze nie chce mic dzieci a po 3 miesiacach okazało by sie ze jestem w ciaży czy tez by firma mnie wyrzucila sami pracodacwcy sklaniaja nas do mowienia nieprawdy wiec nic dziwnego ze takie pytania sa na rozmowach ja akurat tez to przerabialam wiec sie wzielam na sposob i zaczelam klamac i pomoglo dostalam prace
izadolnoślązaczka / 87.105.32.* / 2007-08-22 22:18
niestety ja nawet kłamałam , mówiłam prawdę zależnie od sytuacji i tak nigdzie nie znalazłam. Najpierw zwolnili mnie bo zaszłam w ciążę, jak mnie szef przyjmował byłam bezdzietną a potem to już konkursy takie "bezkorupcyjne" i nadal nic. przeszłam milion rozmów kwalifikacyjnych(opiszę to w książce) milion podań napisałam i nic.
Absolwentka / 89.229.26.* / 2007-11-04 14:49
Czasem problemem jest to, ze niewlasciwa osoba w firmie zajmuje sie rozmowami kwalifikacyjnymi.

Ostatnio slyszalam niezla opowiastke z dzalu HR.
Informatyk byl rekrutowany przez glowna ksiegowa w duzej powaznej firmie.
On zadaje jej pytania specjalistyczne, a kobiecina nie wiedziala "what's up?!".
Niepotrzebnie i nieprofesjonalne podejscie. Obie strony bez sladu kontaktu. A jedynie kwestia sie wyjasnila - za duzo to nie dawali - za drogo.. ;]
Marta33 / 213.134.160.* / 2007-11-04 12:33
jak pokonać innych kandydatów, czyli jak uniknąć błędów w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej http://praca.zlotemysli.pl/mcl.php
Paulina76 / 2011-06-06 12:26
Dużo złości w tych wypowiedziach...

A przecież ta rozmowa to nie zawsze jest farsa.

Tych, co też tak sądzą i chodzą na takie rozmowy zapraszam: http://www.porady24.waw.pl/rozmowa-kwalifikacyjna/rozmowa-kwalifikacyjna.html

Najnowsze wpisy