Forum Forum finansoweKredyty

przejście na euro a kredyt w euro

przejście na euro a kredyt w euro

monolith / 195.117.75.* / 2010-02-04 23:01
Witajcie
Stanąłem właśnie przed pewnym dylematem.
Mianowicie chcę wziąć kredyt mieszkaniowy w euro, wiadomo na ok 30 lat ;)
Pytanie tyczy się tego jak będzie wygłądało przejście na euro w naszym kraju??
Czy banki w umowach kredytowych przewidują pzejście na euro i występują odpowiednie zapisy ??
Ktoś ostatnio powiedział mi że przy przejściu na euro mając kredyt w euro najpierw zostanie on przewalutowany na zlotówki a potem z powrotem na euro ??? Czy to prawda ??
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
j1ano / 62.87.142.* / 2010-02-10 21:54
moze by ktos cos madrego odowiedzial bo mam podobny dylemat - co bedzie jak wejdziemy do euro ( 30 lat chyba zdaza)
1cosmo / 89.75.198.* / 2010-02-11 00:32
Ja już odpowiedziałem ale wykasowali mojego posta niestety widzę. Jest wiele rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę i zależy wszystko od Twojego podejścia do kredytu. Jeżeli chcesz taki zaciągnąć, to skontaktuj się ze mną pod cosmo-pl@o2.pl i może uda dojść się nam do porozumienia. Nie chcę Ci odpowiadać na forum, bo bardzo często ten dylemat roztrząsam z klientami przez 40 min spotkania i wszystko zależy od ich pomysłu na kredyt. Jedno co już widzę, to złe podejście do kredytu trochę. Może spowodowane przez temat, bo problem tak naprawdę przy kredytach walutowych jest w trochę innym miejscu, chociaż wielu ludzi zaczyna zazwyczaj w ten sposób ze mną rozmowę o walutach.

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: