Forum Forum inwestycyjneFundusze

Przejście z funduszu akcji Arki do BPH dynamicznych spółek

Przejście z funduszu akcji Arki do BPH dynamicznych spółek

Arko-watpliosc / 213.158.196.* / 2007-04-13 11:36
Mam takie pytanie - ponieważ jestem niedoświadczony w tych sprawach chcę zasięgnąć opinii. Pół roku temu nabyłem Akrę, ale zauważyłem, że przędzie dość cienko w porównaniu z innymi funduszami, np BPH dynamicznych spółek. Chciałbym zrezygnować z Arki i przejść do BPH. Po podliczeniu prowizji tu i tu wyszło mi, że ruch ten będzie mnie kosztował praktycznie połowę tego co zarobiłem w Arce przez te pół roku (A nie było tego aż tak dużo, gdybym od razu był w BPH zarobiłbym znacznie więcej).
Tak więc moje pytanie do Was: przenosić się? Myślicie, że się opłaci? Czy wierzyć że Arka odzyska dawne wyniki.
A jeśli przenosić się to czy teraz? Czy czekać może na spadki które nadejdą w maju, albo nie wiadomo właściwie kiedy.
Co radzicie? :)
Wyświetlaj:
Invest70 / 2007-04-13 15:34
Odradzam dynamiczne spółki ponieważ należy wkrótce na GPW spodziewać się głębszej korekty, która dotknie przede wszystkim tzw. spółek dynamicznych. A to z tego względu, że ich kursy są mocno wyśrubowane.
Arko-wątpliwość / 213.158.196.* / 2007-04-15 08:38
Hm... a czy to prawda, że BPH za każdy powrót po konwersji pobiera te swoje 3 - 4% prowizji czego gdzie indziej nie ma?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy