Forum Polityka, aktualnościKraj

Przekonują, że fotoradary to nie skarbonki

Przekonują, że fotoradary to nie skarbonki

Money.pl / 2013-01-04 14:43
Komentarze do wiadomości: Przekonują, że fotoradary to nie skarbonki.
Wyświetlaj:
bsf / 87.205.242.* / 2013-01-04 15:59
Jest też tak , że z trybuny sejmowej można opowiadać różne BZDURY bezkarnie i bez żadnych konsekwencji a fotoradary to maszynka do robienia kasy.
T. / 81.190.61.* / 2013-01-04 15:22
Brakuje pieniędzy w budżecie ?
- No to p.Franku, powycinać drzewa na poboczach i nastawiać tych radarów gdzie się tylko da.
T. / 81.190.61.* / 2013-01-04 15:46
Zapomniałem o najważniejszym.
I wszędzie postawić znaki ograniczenia prędkości do 30 km/godz.
filip36 / 2013-01-04 15:48
a kierowcy wiedzą swoje i te wszytskie farmazony polityków i policjantow nie robią na nas wielkiego wrażenia pzrecież!!
chichot dona / 109.243.133.* / 2013-01-04 14:43

Fotoradary są stawiane na drogach w tych miejscach, w których dochodzi do największej liczby śmiertelnych wypadków, a nie tam, gdzie kierowcy jeżdżą najszybciej - przekonywał w Sejmie wiceminister transportu Tadeusz Jarmuziewicz.

Gość z wirtualnego świata?
Minister który nie zna realiów i opowiada bajki?
Mam bardzo wielu znajomych polaków którzy maja dokładnie odmienne zdanie od ministra (nomen omen) transportu.
Często słyszę opowieści lub czytam wypowiedzi , ze w niektórych (oby tylko w niektórych) miejscowościach stawia się specjalnie znaki ograniczające prędkość na prostych i dobrych odcinkach aby postawić radary w obsłudze których wyspecjalizowały się poszczególne straże miejskie (najczęściej) choć nie tylko straże miejskie.
Dobrze, że mój kierowca jeździ w miarę wolno, nie lubię kołysania na polskich drogach wszędzie zdążę, taki mały luksus.
Mnie nawet wypada się spóźnić tu i tam, moim partnerom już nie.
Często płacą mandaty. Jak sami żartują nigdzie w UE nie zapłacili tylu mandatów co w Polsce choć jakość dróg jest odwrotnie proporcjonalna do zapłaconych mandatów.

Najnowsze wpisy