Forum Forum finansoweBanki

Przelew a udowodnienie wpłaty na rachunek

Przelew a udowodnienie wpłaty na rachunek

Kamikasse / 212.67.140.* / 2011-08-03 11:04
Witam wszystkich serdecznie!

Mój problem, który dzisiaj wyniknął jest dość prosty - a jak się okazuje dla mnie skomplikowany. Dokonałem wpłaty za zamówiony towar poprzez serwis internetowy, który pośredniczy w transakcjach między rzeczywistymi hurtowniami. Przelew ewidentnie został dokonany na konto bankowe jednej z hurtowni, która mieści się w Poznaniu. Nie mogłem się dodzwonić do nikogo z serwisu pośredniczego więc zadzwoniłem bezpośrednio do hurtowni. Miły pan powiedział, że kojarzy sprawę i towar już czeka - wiedział dokładnie co zamówiłem i miał dostęp do mojego konta w serwisie. Przelewu dokonałem tydzień temu a on nie może znaleźć nigdzie mojej wpłaty. Zastanawiam się jak ja mam to teraz udowodnić, ponieważ mówił mi, że potwierdzenie z banku nie starczy bo - i teraz uwaga - co on z tym zrobi. Mogę się tam przejść i spróbować coś udowodnić ale potrzebuję fachowej rady. Proszę pomóżcie! :/
Wyświetlaj:
Bernie / 109.243.241.* / 2011-08-07 13:06
Obawiam się, że miły pan z hurtowni próbuje Cię naciągnąć a potwierdzenie dokonania przelewu jest dokumentem na którego podstawie powinien wydać zakupiony towar.Powinieneś skontaktować się też z serwisem, który pośredniczył w tym zakupie.
Kamikasse / 212.67.140.* / 2011-08-26 19:44
Dzięki za odpowiedzi...
Jutro pójdę do tego całego "sprzedawcy" i mądrzejszy o kilka informacji zwrócę się z prośbą o wystawienie oświadczenia.

Sam pośrednik to jak się okazuje ich strona internetowa nad którą mają pełną kontrolę.

Oczywiścię napiszę jak to dalej się potoczyło.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: