Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Przelew ekspresowy. Wiadomo, za co Polacy płacą w ostatniej chwili

Przelew ekspresowy. Wiadomo, za co Polacy płacą w ostatniej chwili

Wyświetlaj:
czytający / 37.7.32.* / 2015-06-20 20:40
artykuł tak głupi,że nie potrafię tego skomentować
dsaz / 185.13.106.* / 2015-06-20 17:09
A tytul art powinien brzmieć szybkie ekspresowy przelewy bankowe, nikt nie odcina prądu z dniem zapłaty, a po drugie nikt nie umarl z braku kablówki
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Auroris / 83.28.255.* / 2015-06-20 16:52
Nie jest prawdą, że natychmiastowy przelew pomaga w odblokowaniu telefonu komórkowego. Operatorzy nienwidzą od razu naszej wpłaty. Banki, w których operatorzy zakładają nam subkonta do wpłat raportują stany tych kont raz na jakiś czas i robią to hurtowo. Czyli 10tego kija nasz termin płatności i w tym dniu dajmy na to brak wpłaty, to o ewentualnej wpłacie w dniu 11tego operator dowie się w następnej sejsi informującej. W moim przypadku po pięciu dniach i to beź względu na fakt iż zapłaciłem przelewem natychmiastowym. To jest powszechny model obsługi płatności dzisiaj. Artykuł jest nierzetelny.
Konrad27276 / 31.183.64.* / 2015-06-20 16:48
G.. prawda! Bo mimo, że pieniądze będą na koncie powiedzmy elektrowni czy operatora telewizji kablowej czy satelitarnej to i tak dział windykacji nie zajmie się tym natychmiast! Bo po pierwsze nie pracują w weekendy i po 15 godz, więc zanim wyjdzie zlecenie do pana odcinającego prąd to minie cały weekend!
głuPOl-goj / 78.10.132.* / 2015-06-20 16:44
Zauważcie Rodacy jak przebiegłego udaje ten pejsaty cwaniaczek, autor tych tu wypocin którego od zaraz rozszyfrowałem, że jest to prostacka reklama ELIXIR przelewu twoich pieniędzy, tej dodatkowej lichwy...Jak to możliwe ze elektronicznie robisz przelew a niejednokrotnie dopiero po trzech dniach dociera z ich pejsów banków do odbiorcy a procenta z celowego przetrzymywania naszych pieniędzy lecą nie dla nas, ale dla nie polskich banków te dodatkowe - dzięki naszej głupocie - zarobki i to kilkuset milionowe miesięcznie!
MIKLOSH / 188.125.252.* / 2015-06-20 16:39
Reklama, odpowiednio opłacona, potrafi omotać nawet "WP"!!! ŻENADA!!!
co? jajco / 91.44.179.* / 2015-06-20 16:23
no ja musialem wyslac natychmiast dziewczynie kase na tabletke dzien po bo po 2 dniach od mojego wyjazdu do niemiec miala podejrzenie ze jest w ciazy... i byl to ostatni dzwonek
Jowita 121 / 31.61.129.* / 2015-06-20 16:22
Jedno jest pewne, że z eliksiru przelewowego korzystają ci co mają gotówkę. Odmiennie postępuje większość , która mało (zbyt mało) zarabia, aby sobie na to pozwolić i pilnuje terminów. W moim odczuciu najwięcej przelewów typu eliksir poszło na przełomie stycznia i lutego (przelewy zagraniczne) - jak myślicie - kto mógłby autoryzować je , chyba tylko rządzący naszą kasą.
Krzyychoo / 31.61.129.* / 2015-06-20 16:20
W takich krajach jak Polska testuje się nowosci przed wprowadzeniem ich np na rynek amerykański. Nie ma się z czego cieszyć, jesteśmy królikiem doswiadczalnym dla zachodnich banków.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
FALEEK / 83.29.38.* / 2015-06-20 16:18
dobre jak nie zapłacę w piątek to mi odetną nagle na weekend prąd kablówką czy inne media, nooo ludzie, kto w to wierzy, najwyżej i to nie zawsze naliczą jakieś drobne odsetki do następnej faktury,
się autor tym początkiem wykpił i od razu przestałem te bzdury czytać
mitwoch / 78.10.132.* / 2015-06-20 16:04
Autor pociska kolejne "gupoty" a maskuje draństwo zydwoskich banków...bo Jak widzimy, że gdy się chce to mogą od zaraz zrealizować Twój przelew, czyli jak dasz dodatkowo wygórowaną kasę to od zaraz masz przelane pieniądze...Typowe żydowskie zagrywki! Polska wkrótce wykopie te judaszowskie banki, tych lichwiarzy, którzy miliardowe krocie odprowadzają na zgniły anty-chrześcijański i kompletnie spedalony zgniły zachód! Wpłacisz kasę w piątek, to dopiero ok. 11-tej w poniedziałek jest realizowany twj przelew...czyli przetrzymanie kasy - tej lbrzymiej, bo wielu klientów - przez dwa dni, to procenta z tej kasy wędrują dodatkowo do ich kabzy!
Antek716 / 94.42.10.* / 2015-06-20 15:52
Nie wiem czy to się nazywa ekspres elixir, ale czasami korzystam z takich przelewów w moim banku, a mam ich 10 w miesiącu darmowych. Polega to na tym, ze jakaś firma z Sopotu ma pozakładane konta we wszystkich bankach i przelew robi się na jej konto w danym banku, a oni automatycznie robią wewnętrzny przelew na właściwe konto. Omija się w ten sposób dziwaczny twór jakim jest KIR. I najlepiej by było jak by taki twór jak KIR w ogóle zniknął i było by po problemie.
Autor: / 5.172.247.* / 2015-06-20 15:50
w życiu nic mi nie odcięli, Polacy obudźcie się!!!
ampz / 5.172.247.* / 2015-06-20 15:48
szczególnie BlueMedia jest od tego specjalistą, "przelew ekspresowy nie powiódł się, pieniądze zwrócimy do 3 dni roboczych, pozdrawiamy"

Najnowsze wpisy