Forum Forum finansoweKonta

Przelew z mBanku do Lukasa

Przelew z mBanku do Lukasa

przemek2753 / 2011-06-03 13:02
Witam! We wtorek około godziny 13 zleciłem przelew z mojego konta w mBanku na konto mojej mamy w Lukasie. Dzisiaj jest piątek i pieniądze jeszcze nie wpłynęły. Wiem, kiedy są sesje wychodzące i przychodzące w mBanku i Lukasie, więc zaczynam się już martwić. Czy zdarzyło się komuś czekać tyle czasu na przelew?
Wyświetlaj:
mattix79 / 2011-06-03 13:18
Patrząc na sesje elixir można dojść do wniosku, że pieniądze powinny pojawić się na drugim koncie już w środę około godziny 12. Zleciłem w swoim życiu mnóstwo przelewów i z doświadczenia wiem, że nie zawsze na tych sesjach można polegać. Zdarzyło mi się 3 razy, że przelew szedł dość długo. Raz było to 8 dni(!) W każdej z tych sytuacji byłem pewien dokładności danych. Wydaje mi się, że po prostu zdarzy się czasem jakieś zaniedbanie w banku. Jeśli przelew nie dojdzie jednak po weekendzie, radziłbym skontaktować się z bankiem.
mattix79 / 2011-06-03 13:23
I jeszcze jedno - czy wcześniej miałeś jakiekolwiek problemy z przelewami? Jeśli nie, to radzę się nie martwić (przynajmniej do poniedziałku). Słyszałem od znajomych, że (ekstremalnie rzadko) takie sytuacje mają miejsce.
karolyn_lloyd / 2011-06-03 13:54
Ja na szczęście nie miałam takich problemów. Przelew zawsze dochodził punktualnie. Jesteś pewien, że nie doszedł? Moja siostra miała wprawdzie kiedyś problem z przelewem z mBanku, wszystko wydawało się ok, ale jak po kilku dniach pieniądze nie doszły, okazało się, że są na koncie głównym mBanku, w zawieszeniu. Nie pamiętam dokładnie, co się tam stało, ale wiem, że po telefonie na infolinię po 2 dniach pieniądze wróciły jej na konto tak, jakby wcale nie robiła przelewu.
przemek2753 / 2011-06-03 14:00
Dzwoniłem wczoraj do mBanku i powiedzieli mi, że przelew został wysłany z mojego konta prawidłowo. Kurczę, denerwuję się, bo ten przelew jest naprawdę bardzo ważny i musi dojść dzisiaj.
karolyn_lloyd / 2011-06-03 14:05
Z twojego konta wyszedł, ale może z głównego mBanku nie wyszedł. Ja bym radziła zadzwonić jeszcze raz. Podobno mBank miał jakieś problemy z przelewami i już je rozwiązał, ale nigdy nie wiadomo, czy nie pojawił się kolejny.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: