Forum Forum finansoweInne

Przelew z mbanku do USA

Przelew z mbanku do USA

alamrs / 2009-01-17 12:09
Witam, chciałbym zrobić przelew z mbanku do banku w usa. Podane zostały mi takie dane do przelewu:
Nazwa banku i adres
ABA: 9 cyfr
Nazwa odbiorcy:
Numer konta: 10 cyfr
Kod SWIFT

Moje pytanie jest takie czy mam połączyć numer ABA i numer konta i wpisać w numerze rachunku odbiorcy? Jeśli nie to gdzie mam wpisać numer ABA czy w polu nazwa, adres, kraj odbiorcy czy w polu bank odbiorcy czy w polu instrukcje. Te sam kłopot mam z kodem SWIFT gdzie powinnien zostać wpisany. Dziękuję za wskazówki.
Wyświetlaj:
Józef Cieśla / 83.15.197.* / 2009-01-18 13:10
jeśli robisz przelew zagraniczny w mBanku, to formularz który ci się otwiera wygląda troszeczkę inaczej niż do przelewu krajowego
masz duże pole oznaczone "bank odbiorcy", w którym możesz wpisać właśnie wszystkie powyższe informacje (nazwa banku, ABA, SWIFT itp.).
upewnij się jeszcze, ile zapłacisz za ten przelew (może to być bardzo duża kwota)
alamrs / 2009-01-19 20:49
Dziękuję za opdowiedź. Wpisałem dane w pole bank odbiorcy. Jeśli chodzi o koszty to dostałem informacje ile przelew będzie kosztował po stronie mbanku, ale kosztów bank pośredniczących i banku do którego idzie przelew nie udało mi się ustalić. Kiedy przelew dojdzie wtedy dowiem się jaki był jego koszt. Mam pytanie o tania alternatywę do przelewów dolarowych do usa.
stanley83 / 83.27.68.* / 2013-12-16 14:53
Tania alternatywa? - Zobacz na Fritz Exchange. Przelew OUR (z wszystkimi kosztami) w trybie ekspresowym - 85 zł. SHA też ekspresowy - 15 zł.
Nie znalazłem tańszego rozwiązania na szybkie przelewy do stanów.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: