Forum Forum finansoweBanki

Przelew z PL do UK. Co jest najtańsze

Przelew z PL do UK. Co jest najtańsze

wojtek133 / 87.207.10.* / 2012-10-29 22:28
Witam forumowiczów.
Chciałem dokonać płatności funtami brytyjskimi z PL do UK. W jaki sposób najtaniej przesłać te pieniądze. Chce zaznaczyć że osoba odbierająca funty ma konto na Paypalu i w Banku Lloyds. Osoba odbierająca musi dostać dokładnie taką kwotę jaką przeleję nie może być pomniejszona o żadne opłaty które mogły by się pojawić po stronie banku odbiorcy. Wiem że najtańszy jest tryb SHA (koszty dzielone) ale nie mam pojęcia ile Lloyds może pobrać za to opłaty żeby ewentualnie wpłacić odpowiednio więcej. Proszę o sugestię i porady jak zrobić najtańszy przelew. Moim faworytem aktualnie jest konto walutowe Alior sync - przelew walutowy w trybie SHA 30zł + ewentualne koszty banku odbiorcy w UK których nie znam.
pawel1995 / 94.254.149.* / 2017-11-08 22:40
Dzień dobry. Według mnie najkorzystniejszym sposobem przesłania pieniędzy z kraju za granice jest taka strona tutaj link : http://trgo.co/pl/r/yyY2Fa bądź przy rejestracji wystarczy wpisać kod polecający : yyY2Fa
Dzięki wejściu przez link bądź wpisanie kodu polecającego, otrzymujecie 1 przelew na dowolną kwotę zupełnie za darmo ! Bardzo korzystny kurs przewalutowania chyba najlepszy w PL. Ty wpisujesz kwotę jaką chcesz wysłać a strona przewalutuje i wiadomo ile otrzyma odbiorca. Polecam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: