Forum Polityka, aktualnościKraj

Przemoc wobec dzieci. "Ponad połowa Polaków akceptuje klapsy"

Przemoc wobec dzieci. "Ponad połowa Polaków akceptuje klapsy"

Wyświetlaj:
ble_ble / 93.93.72.* / 2014-10-16 14:43
Ja z kolei nie akceptuje recznika praw dziecka. Personalnie, za to czym się zajmuje i czym powinien a się nie zajmuje.
dcdcds / 91.227.212.* / 2014-10-16 13:52
gadasz dziecku 3 razy, coraz glosniej i tak robi swoje, dopiero jak klepniesz, to dociera... taka prawda... i żadne zaklinanie rzeczywistości przez tych co się niby znaja na wychowaniu nie ma tu racji bytu... niech się lepiej ci państwo zajma powstrzymywaniem rozwoju gejostwa promowanego przez unie, bo deprawacja dziecka przynosi dużo większe szkody niż pojedynczy klaps w pośladek... żeby było jasne, klaps, a nie katowanie dziecka...
chichotek / 83.12.23.* / 2014-10-16 14:03
1) klaps jeszcze nigdy nie zaszkodził dla dziecka. Po klapsie dziecko "budzi się w rzeczywistości", że nie wszystko mu wolno, że trzeba jednak słuchać i wykonywać polecenia rodzica

2) każdy jest czyimś dzieckiem, mam nadzieję że policjanci również zastosują się do przepisów prawa które "tak chętnie sami przestrzegają" i nie uderzą innej osoby, bo wszak ja też jestem dzieckiem dla swojej mamy
Waniek / 2014-10-16 12:54 / Bywalec forum
Artykuł o niczym - dane statystyczne poniżej tytułu!!!!

Państwo polskie nic nie robi aby lepiej zarabiali rodzice a na około próbuje rodziców zmusić aby dzieci weszły im na głowę. Oby tak dalej a kara więzienia dla zwyrodnialców - bo przecież dzieci nie będą miały żadnych hamulców skoro nie muszą się stosować do żadnych przepisów. To będzie za mało i ustawa o bestiach będzie miała coraz częściej zastosowanie!!!

Sam mam dzieci i uważam że dyscyplina musi być nie da sie bez niej niczego wprowadzić jak czegoś dzieciaka nauczyć??? Rzucić go na pastwę polskiego systemu edukacji z zabobonami i brakiem edukacji. A jedynie z suchymi faktami jka bym czytał jakiś słownik????
No Ewuś, ugryź jabłuszko :))) / 159.205.143.* / 2014-10-16 12:48
Moje obserwacje mówią, że dzieci wychowane bezstresowo dużo częściej poniewierają rodzicami. Zresztą ten amerykański guru od wychowywania dzieci przepraszał rodziców w gazetach, gdy zobaczył co im wyrosło.
zxc12 / 83.28.230.* / 2014-10-16 12:47
Myślałem że wychowanie bezstresowe już uznano za bezsensowne, podobnie jak ADHD itp wynalazki.
Dziecko rozwija się od chwili porodu. Jeśli pozwolimy na rozwój w złym kierunku to w wieku kilkunastu lat nie ma już możliwości zmiany.
np.Jak wytłumaczyć 3 letniemu dziecku że nie kupimy mu lizaka, jak on właśnie chce i nie zamierza odpuścić, drze się w niebogłosy rzuca wszystkim co pod ręką i pluje na matkę?
dcdcdc / 91.227.212.* / 2014-10-16 13:57
pewnie musisz przeczytac mu deklaracje praw dziecka... klapsa nie możesz dac... bo klapsy sa zabronione... o dziwo nie jest zabronione propagowanie homoseksualizmu, mimo ze z pewnoscia spowoduje wielokrotnie wieksze szkody w psychice dziecka...

Najnowsze wpisy