Forum Forum finansoweKarty

przeniesienie kk do polbanku

przeniesienie kk do polbanku

grzechuijuz / 2009-06-11 18:27
Chciałbym przenieść karte kredytowa do polbanku, najlepiej bez zbednej papierkologii, jedna wizyta w banku, podpis i juz. Jest to możliwe? podobno bank w ktorym mam obecnie karte jest na liscie polbanku i byloby to załatwiane w sposób uproszczony. Czy ktoś z was przenosił karte, jak to sie odbywalo, potrzebowali papierki z zakladu pracy, zaświadczenia, oswiadczenia itd? Dzięki
Wyświetlaj:
kiedyś było tam lepiej / 89.228.254.* / 2009-06-12 01:14
Daruj sobie taką zmianę. Teoretycznie jest pięknie, nawet bardzo dobra oferta, a rzeczywistość jest zupełnie inna. Nigdy nie zrobisz tego w jeden dzień i coś co jest standardem w polbanie, bardzo często nie otrzymuje się poczty z wyciągami, internetowe nie działają, w placówce się nie dowiesz zwłaszcza w tej bez kasy, żeby dodzwonić się na infolinie trzeba odczekać 30-60 min i po pewnym czasie dowiadujesz się, że zmienili oprocentowanie i masz naliczone nie tylko wyższe oprocentowanie, ale i karę. Reklamacje po prostu nie istnieją, jeśli wetnie ci kartę w bankomacie trzeba zrobić nową, a jeśli źle wypłaci lub wpłaci bankomat to jesteś miesiąc bez kasy. Zalety możliwość posiadania na jednej karcie kilku rachunków i brak kości w karcie, co oznacza, że działa we wszystkich terminalach płatniczych i bankomatach z pominięciem polbanowych, bo ich terminale to cud techniki, są bardziej kapryśne niż słynna już obsługa internetowa.
grzechuijuz / 2009-06-12 08:58
Dzieki za info. Slyszalem, ze polbank troche zmienia oferte. Zwraca chyba 0,75 % kwoty transakcji karta, bedzie platne ubezpieczenie i powiadamianie sms o kwocie do zaplaty. Teraz posiada to tylko karta era. Ale te zmiany podobno od 15 czerwca, tak mi powiedziala pani w oddziale.
Jesli zlece automatyczna splate karty prosto z konta to mnie nie bedzie interesowalo ile mam do zaplacenia i kiedy. Najwazniejsze zeby posiadac potwierdzenia transakcji i kontrolowac z kwota pobrana pozniej z konta przez bank na poczet karty.

Najnowsze wpisy

Karta kredytowa - najlepsza oferta: